Şimdi Ara

Jiroskop calismiyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
20.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun farkettim ki jiroskop calismiyor, jenga da jiroskopla oynamak istedim ama calismadi. Ne yapmami onerirsiniz ? Telefon 5.0.1 jb li 4
    Aslinda kullandigim bir ozellik degil ama bozuk oldugunu bilmek yetiyor bana restore yapmak pek isime gelmiyor, birsuru islem filan yani duzeliceginede inanmiyorum. Genpaya gondersem ne yaparlar. Telefonu acip kurcalamalari baska sorunlara neden olucak gibi geliyor bana. Daha once boyle bir sorun yasayan var mi ?

• Jiroskopun çalışmadığından nasıl emin oldunuz? İndirdiğiniz crack li uygulama sorunlu olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Jiroskopun çalışmadığından nasıl emin oldunuz? İndirdiğiniz crack li uygulama sorunlu olabilir

Jenga bedavayken satin aldigim uygulama, annemin jbsiz 4S ine de yukledim jiroskop onda calisti.
  • "Bedava iken satin aldigin" ????!!!! neyse, madem eminsin, ver servise gitsin, sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 1 Nisan 2012; 2:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

"Bedava iken satin aldigin" ????!!!! neyse, madem eminsin, ver servise gitsin, sorun olmaz.

Ne demek istedigimi anlayan anladi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

"Bedava iken satin aldigin" ????!!!! neyse, madem eminsin, ver servise gitsin, sorun olmaz.

benimde nedemek istedigimi anlayan anladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 1 Nisan 2012; 2:35:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

benimde nedemek istedigimi anlayan anladi.

Bende sizin nedemek istediginizi anladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Hic birşey anlamadım herseyi en bastan anlatın dunya toz bulutu idi burdan başlayın =))

• quote:

Orijinalden alıntı: mathayus

Ben Hic birşey anlamadım herseyi en bastan anlatın dunya toz bulutu idi burdan başlayın =))

Anladım
  • Beyler konunun ... Unu cikardiniz
  • jiroskop ne işe yarıyor ki durum servislik olmuş, anlatabilir misiniz
  • Arkadasin uzerine gitmeyin, hepimizin basina gelebilir, bozulamayacak denilen sey arizalanabilir. Gayet dogal her teknoloji urunu kusursuz olacak diye bir kaide yok

Mbbatu , servise vermek en mantiklisi sanirim bu durumda,ya da bir nebze belki guncelleme ya da restore etmek de cozum olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

jiroskop ne işe yarıyor ki durum servislik olmuş, anlatabilir misiniz

aynen
  • Ben de Jenga'yı ücretsizken indirdim ve gyroscope özellğini merak ettiğimden deneyeyim dedim. Oyunda kontrol olarak gyroscope seçtikten sonra telefonu kendi etrafında döndürüyorum, ben kendi etrafımda dönüyorum ama yok arkadaş arada bir ekran kıpırdıyor o kadar. Bu hafta Genpa'ya göndereceğim telefonu, eğer bozuksa onu da yazayım. Nasıl anlayacağız kesin bozuk olup olmadığını?
  • Tek bir oyunla karar vermeyin bence jiroskop özelliğinin bozuk olup olmadığına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

Tek bir oyunla karar vermeyin bence jiroskop özelliğinin bozuk olup olmadığına.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Ben de Jenga'yı ücretsizken indirdim ve gyroscope özellğini merak ettiğimden deneyeyim dedim. Oyunda kontrol olarak gyroscope seçtikten sonra telefonu kendi etrafında döndürüyorum, ben kendi etrafımda dönüyorum ama yok arkadaş arada bir ekran kıpırdıyor o kadar. Bu hafta Genpa'ya göndereceğim telefonu, eğer bozuksa onu da yazayım. Nasıl anlayacağız kesin bozuk olup olmadığını?

aynen hocam bende de böyle. buraya yazarsan sonucu bilgilendirmiş olursun

• Jiroskop, Tablet PC ve Telefonlarda yön belirleme amaçlı kullanılmaktadır, örneğin Jiroskop‘a sahip cihazı yan çevirdiğinizde ekranında yan dönmesine olanak sağlar.

Çalışma Mantığı; Uçaklarda kullanılan jiroskop dairesel bir çerçeve içinde hızla dönen bir disktir. çerçeve uçakla beraber hareket ederken disk her zaman tam olarak aynı pozisyonda durur. çerçevenin dödüğü yön ve dönüş miktarı, pilota uçağın hareketlerindeki değişimi bildirir.

pusulayı açın bence
  • Simdi restore yaptim yine sonuc ayni ama genpaya gonderince telefonsuz kalicam o yuzdem gonderemiyorum
  • Genpa ne demek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.