Şimdi Ara

jinx prolari içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mainimi adc yaptım tüm adc herolarini topluyorum.jinx aldım ancak pek bilgim yok tavsiyeye ihtiyacim var. Hyper carry deniyor latede gercektende o kadar iyimi? önce hangi skiller fullenmeli? Ben q w e fulluyorum dogrumudur? en önemlisi ise tfde hangi modda vurmalıyım? Roket modunda fazla damage vuruyor ve aeo vuruyor ama yavas vuruyor. Diğer mod ise range dusuk hasar düşük ama as fazla. Botlarda 1 oyun attim roket modunda hasar çok fazla artmiyor gibi geldi. Normal modda 420 rokette 440 vuruyordum. o yüzden as fazla olduğu için normal halindemi kullanılmalıdır? Gerçi oyun,late e uzamadı hyper carry deniyor q skilinin gücü latede çıkıyor olabilir. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Q nun range i yeter bi red al döv

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurie

Q nun range i yeter bi red al döv

Peki söylendiği gibi hyper carrymi kendileri?

• Öncelikle Jinx ile tf gireceksen makineli ile gir 1 vs 1'de de makinalıyı kullan Çoklu minyon varsa roketatar ile temizle. W ise adamı dürtmek için E zaten kaçmak ve saldırıya başlamak için Haritayı her zaman incele canı az rakipleri tespit edip roket at yada tfde takıma yarar sağlamak için kullan Q fulle saldırı hızı veriyor makineli çok fena W fulle sonra en son ise e
    Kanasusamış-Ebedi-Hayalet dansçı-Savaş çizmesi-Son fısıltı ve Koruyucu melek yada savunma çık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 27 Nisan 2014; 23:10:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zack25024

Öncelikle Jinx ile tf gireceksen makineli ile gir 1 vs 1'de de makinalıyı kullan Çoklu minyon varsa roketatar ile temizle. W ise adamı dürtmek için E zaten kaçmak ve saldırıya başlamak için Haritayı her zaman incele canı az rakipleri tespit edip roket at yada tfde takıma yarar sağlamak için kullan Q fulle saldırı hızı veriyor makineli çok fena W fulle sonra en son ise e

Tfde makineli kullanmalıyım yani. Peki teşekkürler.

• Bunun nedeni roketatar fazla damage vuruyor ama makineli hem daha hızlı hemde mana harcamıyor
  • quote:

Bunun nedeni roketatar fazla damage vuruyor ama makineli hem daha hızlı hemde mana harcamıyor

Anladım.sagolun

• Önceki mesajı editleyip buildi de ekledim İstersen bir bak
  • quote:

Önceki mesajı editleyip buildi de ekledim İstersen bir bak

Kastigim buildle aynı sayılır hocam sadece ga yerine defansif can veren item çıkıyorum

• quote:

Öncelikle Jinx ile tf gireceksen makineli ile gir 1 vs 1'de de makinalıyı kullan Çoklu minyon varsa roketatar ile temizle. W ise adamı dürtmek için E zaten kaçmak ve saldırıya başlamak için Haritayı her zaman incele canı az rakipleri tespit edip roket at yada tfde takıma yarar sağlamak için kullan Q fulle saldırı hızı veriyor makineli çok fena W fulle sonra en son ise e
    Kanasusamış-Ebedi-Hayalet dansçı-Savaş çizmesi-Son fısıltı ve Koruyucu melek yada savunma çık

Statik kassak da fena olmaz gibime geldi ama sence?

• Statik iyi ama ben bu buildi diziyorum
  • makineli ile tf gir demek bence cok buyuk sacmalık o senin pozisyonuna baglı uzerine gelen bi tank varsa al makineliye yap vur kacını ama focus yiyecek bi durumun yoksa allah ne verdiyse roketatarı aç abartmayın tfde sadece makineli falan kullanmak nedir hem mesafeni koru hem alan etkili hasarını ver niye kasıyorsun makineli ile menzilini dusurup tek kişiye hasar vercem diye zaten tanka vurursun anca makineliye alırsan araya atlıcak halin yok e tanka kaç vurcan zaaten aç q nu alan etkili etrafındakilere de hasar ver tanka vura vura statik dersen gereksiz bence q actıgında lane ittirme derdi çok yok ben genelde minyon ittiremeyen shamplara yaparım statik
  • jinxe tavsiye istemekte epik olmuş biraz
  • Tf de pozisyonun iyiyse roket atar tabi ki.. Tank eritmek için makineli kullanabilirsin.
  • Editlerim yarin.

• Durumuna bağlı, kafana biri bindiyse makineli ile kite sana dalan yoksa roket atarla yardır. Ultiyi sona sakla birde eksik can değerine göre vurduğunu biliyorsundur. Çokta zor bir hero değil bence.

• En sevdiğim ADC lerden biri
    Tfde roket aç emin ol faydasini görürsün,ultiyi de basta atma biraz beklet ama çok değil kararinda bir kill aldinmi pasifle beraber devami gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master39 -- 28 Nisan 2014; 0:30:29 >
  • Uygulucaksan usenmeden yazicam. Rakibini roket ile durt farm yaparken w ile durt ama roketi surekli kullan teke tekte taramali ama tf de mutlaka roket kullan neden. Cunku eger roket kullanirsan kritikte asiri damagr veriyor. Ve alan vurdugu icin tf yi cok iyi bitirebilirsin. Adam oldukce pasifini kullanarak tf de yer degistir soldan vuruyorsan saga gec. Ustten vuruyorsan alta gec ki tf de seni yakalamasinlar. İtem olarak kanasusamis hayalet dansci ebedi ve Runaan cikmani oneririm runaan cikarsan hem roketi hizli atarsin hemde tf ler siZindir penta atma olasilginda %70 artar :)

• Hypercarry değil, iyi korunmadığı takdirde kolay odaklanılan bir hedef, çok fazla kaçma mekaniğine sahip değil.
    İlk hangi skille verdiğin oyunun başlangıç tarzına göre değişir.
    Önce Q, sonra W, sonra E fulleniyor.

Kiting yaparken, kule yıkarken taramalı(dandan sanırım adı). Tf lerde özellikle kalabalık hedeflere dalarken kılçıkla(roket) dalmak hem alan hasarına, hem daha çok vurmana, hem de menzil avantajı kazanmana yarar.

Ulti ve W tutturmak ve bunların zamanlamasını ayarlamak tf lerde çok şey değiştirebilecek cinsten.

ADC ler arasında şu an bence skill seti, statları vs ile en ideal tercihlerden. Ranked'da aldığım 2-3 ADC'den biri.

+Lane'de güçlü, ittirme yeteneği, harrass yeteneği, farm yapma kabiliyeti oldukça başarılı
    +Global AOE hayvan güçlü ulti
    +Menzil ve AS arasında çok güzel seçim yapma olanağı var bu da harika bir şey bence
    +Pasifiyle Quadra hatta Penta atmak son derece mümkün, olmuşları toplamakta çok başarılı
    +Snowball olduğunda durdurulması çok zor
    +Mana derdin pek olmuyor
    +Oynaması bir çok meta ADC sine göre kolay sayılır

-Ezildiğinde toplamak çok zor, kill aldırmak iyi beslemek lazım.
    -Kaçma mekanizması zayıf hatta yok gibi bir şey(E var W var ama çok hatasız ve zamanında kullanılmalı) Lucian, Ez, Vayne kadar iyi kaçıcı bir şampiyon değil.
    -Üstünüze gelen bir Zed, Kha, WW falan varsa yapacaklarınız sınırlı, takımın koruması lazım.

Takım içinde kullanıldığında bana göre şu an en iyi 2-3 ADC arasında ama yok takımın çöpse alıp sırtlayıp götüremez nexusa. Bu konuda bir Vayne değil.

not: pro değilim low oğlu lowum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 28 Nisan 2014; 2:22:55 >

• Herkez sagda solda hyper carry diyor. Riot trde turnuvalarda hyper carry diyor yüzden sordum. Yardımlarınız için tesekkur ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.