Şimdi Ara

Jinx-Lucian ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu 2 adc arasında kaldım beyler hangisini almalıyım + ları ve - leri ile sebeplerini söyleyebilir misiniz ?

• ben jinx diyorum,açıkcası ben şuan jinxin en iyi adc olduğu düşünüyorum.Snare sayesinde ganklardan kaçabiliyor ya da yakalamak için de güzel bir skill,slowu çok iyi ayrıca harika damage veriyor pasifi desen zaten ortada.Jinx gibi ne yapılacağı basit ve şuan çok kullanışlı olan bir hero varken,Lucian gibi mekaniği çok önemli bir hero almak akıl karı değil.
  • Lucian kacma kovalama acisindan jinxe gore daha etkili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jinx almalısın lucian lanede iyi ama tfde jinx kadar etkili olamıyor
  • Lanede lucian daha iyi.Ama tflerde jinx daha etkili.Bende ikisi arasında kalıp lucian almıştım memnunum.
  • Jinx TFlerde daha etkili çünkü Q menzili fazla ve alan hasarı veriyor, ultiside öyle.

Luciansa harika ani hasarı ve çok iyi kaçması var. E skilli 9 saniyelik arındır ve flash görevi görüyor.
  • bence lucian
  • Lucian! Adam farm yaparken bi' anda E-Q-W kombosuyla adamı çok rahat ediyorsun. Biz arkadaşla bot pre giriyoruz direk Blitz'i kitliyor, çekebildiyse kaçamıyor adam. Kaçmaya çalışırsa E atıp yakalama ihtimalin çok yüksek. Spell olarak Flash + Bariyer al, build olarak;

Berseker - BotrK - Bloodthirstier - Last Whisper - İnfinity Edge - Maw of Malm.

Son itemi karşı takıma göre zırh alabilirsin, örneğin Guardian Angel. İyi kasılırsan lanede kimse durduramaz seni heralde. Ultisi zaten ayrı bir olay, ulti ile kaçarken double almıştım ^^ Skin alma bu arada Lucian'a düşünüyorsan, ama recallı efsane. Godfather havası var, koltuğa falan oturuyor. Zaten turnuvalarda Lucian'ı skinli oynayan bir oyuncu göremedim ben. Eğer zor geldiyse ki bu çok normak Rekless'ın Lucian ile oynadığı maçları Youtube üzerinden izleyebilirsin. Sorun olursa sorabilirsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnificentx -- 1 Şubat 2014; 19:15:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.