Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.924
Cevap
20
Favori
77.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güya sıfır batarya aldım o da çabuk bitiyor. Acaba neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar batarya sıfır ama bir günü çıkarmıyor bir de telefon çok ısınıyor. Acaba nedenlerini bilen var mı?

• CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    takip
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Okudunuz mu bilmiyorum ama 1 sayfa önce benim piller ile ilgili bir mesajım ve linkler var. Alırken hangi markalara bakmamız gerektiği yazıyor. Tahmin ediyorum orijinal renklerde bir tane aldınız ve eminim ki sahte ... Ayrıca hangi rom u kullanıyorsunuz söylerseniz yorum yapabiliriz...

• Urunler lord_keles hocamiza satilmistir. Tskler. Gule gule kullansin.

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgileri göz önüne alarak sipariş verdim. Lasconder marka pil... Ama performansı üzdü. İade vb. bir çaresi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapisiz -- 4 Temmuz 2017; 11:23:6 >
    Hangi rom u kullaniyorsunuz ve aldiginiz ekran surelerini soylermisiniz?

• Çıktığı günden beri Extreme rom kullanıyorum.daha önce böyle bir sorunum yoktu. Ekran süresine nasıl bakılıyor bilmiyorum

Ayarlardan pil bölümünde hangi program ne kadar pil kullanmis gorulur veya wakelock detector adli uygulama ile telefonunuzu derin uykudan uyandiran islemleri gorebilirsiniz... Hangi versiyon xtreme desiniz? yanlis hatirlamiyorsam en son 2.54 dü... Yapabiliyorsaniz fabrika ayarlarina dönüp deneyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 4 Temmuz 2017; 19:36:31 >
  • belmethos kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına dönersem telefondaki rehber, resimler, bilgiler silinir mi

• cihaz hafızasındaki rehber silinir hocam galerideki resimler siiinmez mesajlar silinir.

bu arada bir arkadas madmax 6 romunu tavsiye etmisti.

cift tıklama aktif ve xposed olan bir rom oneriniz varsa link atabilirseniz bende sevinirim.

extreme kullanıyorum memnunum aslında degisiklik olması acısından sorunsuz bir arıyorum

• Fabrika ayarlarına dönmek faydalı bir şey mi ve fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

• quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Çıktığı günden beri Extreme rom kullanıyorum.daha önce böyle bir sorunum yoktu. Ekran süresine nasıl bakılıyor bilmiyorum

cihazınıza yeni rom yükleyin, kullandığınız romdan memnunsanız, yeniden sıfırdan yükleyin. ya da fabrika ayarlarına dönün. ama bence bilgisayarda flash tool ile yeni rom yüklemek daha iyi bir çözüm. kullandığınız rom, daha ziyade yüklenen uygulamalardan dolayı bir süre sonra şişkinlik yapabiliyor, aşırı hızlı pil tüketimine neden olabiliyor. o nedenle telefonu sıfırlayın ya da yeni rom yükleyin
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    hocam senmi onermistin android 6 olan bir rom denmisti daha once link varsa atabilirmisin sen tavsiye ettiysen?

• hakancetinnet kullanıcısına yanıt
    Bu guncel.sanirim fakat en son versiyonda cabuk acilis icin yaptiklari birsey yuzunden xposed yokmus.

https://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=18212#downloads

Artık jiayu s3 um yok ama kameranin orjinale yakin oldugu en guncel rom.buydu ben biraktigimda ...

(Le max 2 aldim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 13 Temmuz 2017; 23:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

https://forum.xda-developers.com/jiayu-s3/development/rom-unofficial-aosp-n-jiayu-s3-t3451923

Mesela bu rom nasıl stabil midir.. Bi yardım ederseniz sevinirim.. Teşekkürler..

android 7 iyi ama kendine has sorunları var. mesela şikayetlerden birisi pili fazla tüketiyor diyorlar.

android 6 lineage os var. onu denedim ama tepki süreleri çok yavaş geldi bana. ekrana dokunuyorsun, hemen tepki vermiyor ya da yavaş, o nedenle memnun kalmadım sildim.

benim favori rom'um maximum rom , android 6 tabanlı. bir şey hariç dört dörtlük bir rom. ama o da önemli bir sorun, hat 4 G seçili iken, telefonu kapatıp açtığınızda yeniden otomatik şebekeye bağlanmıyor. turkcell kullanıyorsanız sorun yok ama avea ve vodafone'da bağlanmıyor. yeniden bağlanması için ayarlardan 3g'yi seçip bağlandıktan sonra yeniden 4g'yi seçtiğinizde bağlanıyor mesela.. bu sorun sadece 4G için geçerli, 3G ve 2G'de bu sorun yok. aynı şekilde turkcell'de de sorun yok. mesela telefonu sürekli 3G'de kullanırsanız yine çekim sorun olmuyor. bu durumu sorun etmem, bu şekilde kullanırım derseniz bence güzel bir rom, pil ömrü iyi, kamerası iyi vs..

evet yukarda rom ile ilgili yazdığım kendi mesajımı alıntıladım. önce belmethos'un paylaştığı lineage os deneyin bence, memnun kalmazsanız bunu yükleyin. ben lineage romu en son 3-4 ay önce denediğimde tepki süreleri çok yavaş gelmişti. ama sürekli güncellenen bir rom. şu anki halini bilmiyorum. maximum rom'a gelince alıntıladığım mesajda yazdığım gibi iyi bir rom bence ama dediğim gibi 4G şebeke sorunu var. yukarda turkcell'de sorun yok yazmışım ama turkcell'de de sorun olabiliyor zaman zaman. açıkladığım şekilde kullanırım derseniz, şebeke sorunu haricinde bir sorunu yok diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 15 Temmuz 2017; 3:26:1 >

maximum romun linki varmı hocam?

lineago os indirmeye calıstım telefondan ama hata verdi.ikisinide indirip denerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancetinnet

maximum romun linki varmı hocam?

lineago os indirmeye calıstım telefondan ama hata verdi.ikisinide indirip denerim.

http://www.mediafire.com/file/3d2x06dxm9jn8sb/cm-13.0-20161005-NIGHTLY-s3_h560.zip
    bu linl maximum rommu yoksa lineage os rommu hocam?

cm13 yazıyo ama bilemedim

birde bunda cift tıklama ve xposed varmı hocam?

• hakancetinnet kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=25411

Cm yazmasına takilmayin, CM sonra lineage oldu malum.

Cift tıklama buyuk ihtimalle vardır.

Normalde Bu verdigim Android M oldugu icin xposed çalışır, fakat 10-15 saniyede acilmasini için birsey eklemisler o yuzden calismiyor demisler. Xposed un çalıştığı versiyon final1reupload olan. Onda da sanirim wifi ile ilgili sıkıntı var. Denemedigim icin bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 15 Temmuz 2017; 9:47:18 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.