Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.923
Cevap
20
Favori
77.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rc5 hangisi link atarmısınz ve sizden olanın oyun performansı antutu performansı nedir ve asphalt 8 yüksek ayarlarda kasma filan varmı? bende şuan android 6.0.1 yüklü bundanda memnun değilim karşılıklı yardımlaşırsak se vinirim sizdeki ram kaç gb bendeki 3
  • ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    Ama zaten fiyat olarak discovery elite parasında kaşka snapdrogon işlemci koysalardı si hangi romu kullanıyorsunuz ve oyun performansı nedir
  • cencel C kullanıcısına yanıt
    Ama zaten fiyat olarak discovery elite parasında kaşka snapdrogon işlemci koysalardı si hangi romu kullanıyorsunuz ve oyun performansı nedir
    rc5 ilk çıkan sürümü bendeki..linki eranyum isimli arkadaş biliyor. oyun hiç oynamıyorum. ram 3 gb bendeki de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

rc5 hangisi link atarmısınz ve sizden olanın oyun performansı antutu performansı nedir ve asphalt 8 yüksek ayarlarda kasma filan varmı? bende şuan android 6.0.1 yüklü bundanda memnun değilim karşılıklı yardımlaşırsak se vinirim sizdeki ram kaç gb bendeki 3

ben pacman v4 kullanıyorum. asphalt 8 daha önce oynamamıştım. kurup denedim, yüksek ayarlarda bana göre herhangi bir takılma sorunu yaşamadım. ama size göre, beklentilerinize göre durum değişebilir. benim cihaz 2GB bu arada.

pacman'in ve rc5'in linkleri 2-3 sayfa önce paylaşıldı, oradan bulabilirsiniz. pacman'i ben paylaşmıştım, rc5'in flastool ile yükleneni de başka bir arkadaş paylaştı
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    peki antutu testleri nasıl ve bende şuan yüklü sürümde yüzde 15ten sonra batarya gidiyor bu sürümde nasıl
  • %10'dan sonra gidiyor. antutu testi yapmadım ama cm 12.1 tabanlı bir rom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    beğendiğiniz en iyi rom hangisi oldu?
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    bugün tekrar 5.1 extreame döndüm adroid 6 sürümleri güzel ama hızlı şarj düşüş sorunu var yüzde onbeşten sonra antutu değerleri 5.1 extreame göre daha düşük ama bana 5.1 extream oynanmış geldi oyun stabilitesi olarakta
    dream lig için konuşursam oyunun kendisi sorunlu galiba arkadaşın xiaomi mi5i var oda kasıyor o telefonda snapdrogon 820 var bide, ben şuan android 7.0 güncellemsi oturana kadar extream 5.1 kullanıcam aslında 4.4te kullanabilirdim
    ama her uygulama android 4.4 desteklemiyor orijinal 5.1 kullanayım demiştim ama onunda dil sıkıntısı var Google play sıkıntısı var jiayu adam akıllı güncelleme yaysaydı böyle sıkıntı olmazdı devamlı rom deniyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

ben pacman v4 kullanıyorum. asphalt 8 daha önce oynamamıştım. kurup denedim, yüksek ayarlarda bana göre herhangi bir takılma sorunu yaşamadım. ama size göre, beklentilerinize göre durum değişebilir. benim cihaz 2GB bu arada.

pacman'in ve rc5'in linkleri 2-3 sayfa önce paylaşıldı, oradan bulabilirsiniz. pacman'i ben paylaşmıştım, rc5'in flastool ile yükleneni de başka bir arkadaş paylaştı

hocam ben vodafone kullanıyorum.senin tavsiyenla pacman rom yükledim.Fakat bundan önceki romda olduğu gibi bunda da mobil internette kopma sorunu yaşıyorum.Acaba vodafone şebekesiyle alakalı bir durum mu,romla mı alakalı,yoksa benim telefonda mı sorun var merak ediyorum??Diğer arkadaşlar da böyle sorunlar yaşıyorsa sorunu tespit açısından tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

• vodafone'da mtk işlemcili telefonlarda data akışında bazen duraksama sorunu oluyor. bu sorunu redmi note 2 kullananlar da yaşıyor Vodafone için. sorunun operatorle de alakası var. önceki rom rc5'te kopma olmuyor muydu? eğer başka romlar'da kopma yoksa rom içinde kullanılan modem dosyası ile de ilgili olabilir. dediğim gibi bu sorunu ben Türk Telekom hattında yaşamıyorum ama Vodafone hattında önceden yasamistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 4 Eylül 2016; 15:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

vodafone'da mtk işlemcili telefonlarda data akışında bazen duraksama sorunu oluyor. bu sorunu redmi note 2 kullananlar da yaşıyor Vodafone için. sorunun operatorle de alakası var. önceki rom rc5'te kopma olmuyor muydu? eğer başka romlar'da kopma yoksa rom içinde kullanılan modem dosyası ile de ilgili olabilir. dediğim gibi bu sorunu ben Türk Telekom hattında yaşamıyorum ama Vodafone hattında önceden yasamistim

Cevabın için teşekkürler hocam:) extreme 2,2 yi deneyim de olmazsa son çare olarak türktelekoma geçerim.Diğer arkadaşlardan operatör+rom sürümü+kopma olup olmadığı yazan olursa sorunun kaynağını daha rahat bulabiliriz.Şimdiden teşekkürler arkadaşlar:)
  • kopma sorunu özellikle kitkat rom'da çok can sıkıcı olmuştu. kk'da avea bile kopuyordu, Turkcell de sorun yoktu sanırım. ama and. 5 ile birlikte bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkti

• kitkat kullanırken (turkcell ve avea) kopma sorunları oluyordu. lollipop romlara gectiğimden beri ne turkcell ne avea da kopma sorunu olmadı. şu an sadece avea (turk telekom) kullanıyorum sıkıntı yok. Gerci su an jiayu s3 yatıyor. Pil bekliyorum.

HSA olan pil geldi. yaklaşık 16 - 17 gun surdu gelmesi. diğer pili (sangyong) ve harici şarj cihazını bekliyorum. Sonra kullanmaya başlayacağım.

Eşimde letv le2 var onun forumunda da herkes vodafonda sıkıntı yaşadığını yazmış. Vodafon ve mtk işlemci sıkıntı anladığım kadarıyla
  • Bu arada elimde arka ve orta kasa var, ilgilenen olursa mesaj atsın...

bunları aldım, ama ayrı gelen ekran bozuk çıktı bu sefer montajlı aldım
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 5 Eylül 2016; 22:00:23 >

• Extreme 2.3 u degerlendirecek olursak cok hizli calisan bi rom.ayni zamanda deli gibi pil harciyor.galiba en dusuk islemci seviyesini yuksek tutmuslar.kamerasi fena degil ve cmnin kamerasi sanki bi tik ondeydi.konusma ses seviyesi dusuk geldi.cmnin daha yuksekti.wifi cekim kalitesi guzel.acilirken hac isareti dayatmasi vardi.onu hic begenmiyordum.bootanimation diye bi program var.1080 p olan butun animasyonlar telefonla uyumlu.ve gayet guzel oldu degistirince:)

• Karasovalye_38 K kullanıcısına yanıt
    dostum selamlar. Sen sanırım pacman romu da kullandın.

Benim 2 pil de geldi. Biri HSA diğeri Sangyong. Henüz harici şarj cihazı gelmedi. RC5de de xtreme romda da hızlı sarj mevzuları var. farklı bir rom kullanayım diyorum.

PAcman'i niye bıraktın extremle arasında ne farklar var yazabilir misin?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    kardeşim selam

bu pacman v4'u ilk paylaştıgında site linki de vermiştin. çeviriden cok net anlasılmıyor ama bir ton base band ayarından vs. bahsetmişler. Sen romu kurunca ozel herhangi bir ayar vs. yaptın mı yoksa kurup dogrudan kullanabiliyor musun?

Var mı romun onemli sıkıntıları? Hızlı sarj ozelliği yokmus rom'da sırf bunun için gecmek istiyorum buna. Gerci rc5'de istersen hızlı sarjı kapatabiliyorsun ama yine de oynanmış oluyor bir şekilde. Yeni piller de 1 senede elimizde kalmasın. yazık. harici sarj cihazı gelince romda hızlı sarj olup olmaması umrumda olmayacak aleti sarj cihazına takmayı düşünmüyorum.

Bu arada pil nasıl gidiyor. Memnun musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonsrealm

kardeşim selam

bu pacman v4'u ilk paylaştıgında site linki de vermiştin. çeviriden cok net anlasılmıyor ama bir ton base band ayarından vs. bahsetmişler. Sen romu kurunca ozel herhangi bir ayar vs. yaptın mı yoksa kurup dogrudan kullanabiliyor musun?

Var mı romun onemli sıkıntıları? Hızlı sarj ozelliği yokmus rom'da sırf bunun için gecmek istiyorum buna. Gerci rc5'de istersen hızlı sarjı kapatabiliyorsun ama yine de oynanmış oluyor bir şekilde. Yeni piller de 1 senede elimizde kalmasın. yazık. harici sarj cihazı gelince romda hızlı sarj olup olmaması umrumda olmayacak aleti sarj cihazına takmayı düşünmüyorum.

Bu arada pil nasıl gidiyor. Memnun musun?

pac v4'te v3'e ek olarak band modelarını ayarlama menüsü koymuşlar. istediğin 3g, 4g için band modelarını seçebiliyorsun. ben kullanmadım ama pek işe yarayormuş gibi de gelmedi. önemli bir mevzu değil yani, ayar yapılmakla ilgisi yok.

pili kullanıyorum. orjinal pili kadar götürüyor. iyi pile benziyor ama sendeki hsa ve sangyong ile karşılaştırma imkanım yok. nerdeyse 18-20 saat wifi açık, 30-60dk. oyun bile oynansa pil 1 günü çıkartıyor ama orta - uzun vadede pil performansı böyle gider mi bilmiyorum. bir de aklıma takılan mevzu var. 1.55 mAh.lik samsund şarj cihazı kullanıyorum. en son ölçmedim ama telefon açıkken 3 saat 20dk.da pil şarj oldu. kullanan bir arkadaşta daha hızlı şarj oluyor demişti. bu noktada düşünüyorum bu iyi bir şey mi, kötü mü diye :)

• demonsrealm D kullanıcısına yanıt
    Ve aleykum selam:) cm diye bahsettigim aslinda pacman icindi.o da cm tabanli oldugundan oyle soyledim.extremeye gecme sebebim mobil internette yasadigim kopma sorunuydu o yuzden denemek istemistim.fakat bunda da kopma yasiyorum.gorev yaptigim bolgede ttelekom 2g olarak cektiginden ona gecis yapmak istemedim.turkcell de malum pahali oldugundan gecmedim.pacman romda engineer mod yuklu degil.o yuzden istedigin sebekeyi secme konusunda sorun oluyordu.mesela ben konusurken 3g ile net konusma yapmak isterken 2g sebekesi daha kuvvetli diye 2g ye dusuyordu 3g secili oldugu halde.ama extremede muhendis modu var ve only wcdma yapinca guzelce konusabiliyorum:)yoksa cok bi sorunu yoktu.hizli sarj olayi ikisinde de varmi yokmu bilmiyorum cunku yedek sarj unitesiyle bu isi hallediyorum.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.