Şimdi Ara

jiayu g4s yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon bugün elime geçti 1 gb olan modeli sd kart taktım pc ye bagladım ama driver olmadıgı için sd katı görmüyor kendi hafızasınıda görmüyor netten bir driver buldum ama olmadı nerden bulurum bu driveri nasıl yüklerim

• barut78 kullanıcısına yanıt
    Hafıza göstermek için driver istememesi lazım Gelişmiş moddan usb hata ayıklama falan kapatıp denermisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

telefon bugün elime geçti 1 gb olan modeli sd kart taktım pc ye bagladım ama driver olmadıgı için sd katı görmüyor kendi hafızasınıda görmüyor netten bir driver buldum ama olmadı nerden bulurum bu driveri nasıl yüklerim

telefonu pc ye bağladıktan sonra
    1)telefon ekranının en üzerinde "usb bağlandı" yazacak.
    2)sen telefonun ekranının en üst solundaki küçük usb simgesine parmağını dokundurup kaldırmadan aşağı çekeceksin.
    3)Aşağı çektikten sonra karşına gelen yeni pencerede "usb bağlandı" yazısına tıklayacaksın
    4)karşına yine bir ekran çıkacak, orada "usb depolama" tarzı bir yazı var (bazı telefonlarda farklı yazabilir) o yazıya tıkladığında telefonun pc ye veri aktarımı için bağlanmış olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: alainn

Hafıza göstermek için driver istememesi lazım Gelişmiş moddan usb hata ayıklama falan kapatıp denermisin ?

tşk sd kartı gördü ama kendi hafızası yok onu nasıl hallederiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.