Şimdi Ara

JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.586
Cevap
29
Favori
181.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: savagemanx

Benim G4'ün kapasitif tuşlarının ışığı dokunduğunda yanmıyor. Dikkat muhtemelen ışığın çalıştığı ve çalışmadığı versiyonlar var.

Hocam bunu da sorarım.
    G4 kullanıyorsunuz. Genel itibari ile bize telefonu anlatır mısınız?
  • Returntosoill R kullanıcısına yanıt
    Az öncede yazdım bendeki G4'de dokunmatik tuşların ışıkları yanmıyor.
    Ses kalitesi gayet iyi hiç bir sorun yaşamadım, Telefon konuşmasında iPhone4'dan biraz daha iyi gibi geldi bana.
    Dış hoparlörde müzik film dinlerken ses kalitesi netliği iPhone4 den biraz daha iyiymiş gibi geldi bana.
    Fakat tüm bu tür telefonlarda olduğu gibi tek çıkış yerinden (ki o da telefonun arkasında) olduğu için bazı kullanıcıları memnun etmeyebilir,
    ama ses kalitesi ve netliği iyi olduğu için benim açımdan gayet tatmin edici. Orjinal kullaklığı ile müzik dinlerken de ses kalitesi gayet iyi.
    3000 Mah lik pille kullanıyorum pil ömrü gayet tatmin edici. Ekran kalitesi çok çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rastlantisal

quote:

Benim G4'ün kapasitif tuşlarının ışığı dokunduğunda yanmıyor. Dikkat muhtemelen ışığın çalıştığı ve çalışmadığı versiyonlar var.

Hocam bunu da sorarım.
    G4 kullanıyorsunuz. Genel itibari ile bize telefonu anlatır mısınız?

Aslında telefonu ayın 5'inden beri kullanmaya başladım,(Yani 3-4 gündür)
    foruma geniş kapsamlı bir gözden geçirme yazacaktım fakat iş yoğunluğundan bunu yapamadım. Bu mesajıda şuan işyerinden molada yazıyorum(not Pazar)
    Ve yakın zamanda da yapamayacağım gibi görünüyor,
    Bir iki hafta içinde belki yazmış olurum :))
    Telefonu detaylı bir incelem/kurcalama şansım olmadı.
    Fakat basit soruları orsanak(at)yahoo(dot)com adresine sorarsanız cevaplamaya çalışırım.
  • Antelife ta bir kullanıcı led notification var mı diye sormuş (mesaj geldiğinde yeşil ışık, batarya azaldığında kırmızı vs..) müşteri temsilcisi olmadığını yazmış.

Yine burada aksine alttaki tuşların dokununca yandığını yazmışlar. Tabii bu soru cevap mayıs ayının sonlarında.
  • Tam tersi led notification var ve duzgun calisiyor. Ama dokunmatik isiklandirmasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g4-6/

orjinal room güncellemesi var ama nasıl yapılacağını beceremedim..yardımcı olurmusunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: galata80

http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g4-6/

orjinal room güncellemesi var ama nasıl yapılacağını beceremedim..yardımcı olurmusunuz..

Guapon abine pm at anlatsin sana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

sağol çok yardımcı oldun..
  • quote:

quote:

quote:

Linkte gayet acik ve net anlatmis nasil rom kurulacagini. O kadarini da okuyacak ingilizcen yoksa google translate var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Linkte gayet acik ve net anlatmis nasil rom kurulacagini. O kadarini da okuyacak ingilizcen yoksa google translate var.

sağol rahatsız arkadaşım..ben sana türkçe yazacam translete falanda gerek yok..anlarsın..özelden guapon yardım cı olsun dedin,yetmedi burdan devam ediyorsun ,senin donanınhaber'e üye olmanla başlayan internet serüvenin kadar bu bu işlerin içindeyim ama elinde telefon olmadığı için uzaktan martaval okuma konusunda üzerine düşeni fazlasıyla gerine getirdim..şimdi gölge etme yeter derim sana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: guapon

flash tool ile olanımı ındirdin yoksa sd kart için olanımı?

sd card..
  • quote:

hocam sd kartına update.zip dosyasını oldugu gibi at..ayrıca gene sd karta '' AAAAB3NzaC1kc3MAAACBANLc2NCufBz0lBUupztiXI7rUnhY3bOojTMmGD0SR68e8kK00EM5n0ghfpaDxayZD.zip'' isimli bir klasör oluştur.
    daha sonra telefonunun sistem güncellemeleri bölümüne git..(bende telefon olmadıgı için nerede oldugunu bilmiyorum) güncelle de bu kadar...

bunların hepsini yapıyorum guapon,yanlız telefonda sistem güncelleme aplikasyonu telefonun ana ekran bölümünde açtığımda no update karşıma çıkıyor herhangi bir komut v.s. kabul etmiyor..
  • quote:

o zaman klasik yöntemle yapman lazım cwm recoveryden direk flashlaman lazım....

tamam teşekkür ederim kardeş yardımların için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: postman35

quote:

Dostum sana özelden mesaj attım root için kullnacagın programı .....

sagolasın kardeş işe yaradı root ettim telefonu...peki cwm nasıl yükleyeceğim buna?

O root dosyasını ve yolunu benimle de paylaşırmısınız?Selamlar...
  • quote:

quote:

o zaman klasik yöntemle yapman lazım cwm recoveryden direk flashlaman lazım....

tamam teşekkür ederim kardeş yardımların için..

Cwm den system image flashlayamazsin. Bu verdigin romu linkte verilen sp flash tool ile flashlayacaksin. Daha once hic rom flashlamadim deme, cwm icin dahi olsa kullanmak zorundasin.

• G4 ün GPS ini hala çalıştıramadim ne yapmaliyim yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

G4 ün GPS ini hala çalıştıramadim ne yapmaliyim yardimci olabilirmisiniz

Nasıl bir sorununuz var, GPS'i çalıştırmak için hangi programı kullanıyorsunuz?
  • teknik terimlerden pek anlamıyoum ama bu kadar ugras yerıne ulkeye gelen cın telefonları almak daha mantıklı deıl mı ? gm dıscovry veya casper telefonları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

quote:

Mobile uncle ve Yandex Maps ile denedim. ikisindede çok çok uzun beklememe rağmen yinede bulamıyor konumu.

Mobile uncle la NMEA loglarını görebiliyorum, uyduları görüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barisg

quote:

Mobile uncle ve Yandex Maps ile denedim. ikisindede çok çok uzun beklememe rağmen yinede bulamıyor konumu.

Mobile uncle la NMEA loglarını görebiliyorum, uyduları görüyor.

iGO kullanmak isterseniz BURADAN indirip anlatıldığı şekilde kurup denermisiniz?

Link'deki iGO FullHD çözünürlükte olduğundan iOcean telefonunuzda rahatlıkla çalışmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 9 Temmuz 2013; 20:14:38 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.