Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.841
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HAKANİNCE

arkadaşlar,G3 ün SAR DEğerini bilen var mı? araştırmdım ama ben bulamadım,_
    quote:

HAKANİNCE

Sar değerleri daha öncede çok kez konuşuldu, araştırıldı ama malesef konu hakkındaki bilinmezlik devam ediyor. Bende dahil, birkaç arkadaş üretici firmaya mail atmamıza rağmen geri dönüş yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn_

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Samsung S3 Launcher ve hava durumu widget kullanmak isteyenler.Sadece CM10 olanlar için.

Download:
    http://www.mirrorcreator.com/files/LDQTYBRN/

Kurulum:

İndirdiğiniz SGS3 Launch-widget CM10.rar dosyasının içinde şu zip dosyaları var.

JBSGS3_Weather_WidgetByXami.zip
    Sgs3_touchwiz_cm10.zip
    WindyWeather-NoWM.zip

Bu dosyaları cwm ile sırayla kurun.Yeniden başlattğınızda home tuşuna basın size Touchwiz başlatıcı kullanmayı soracak.Onunla S3 arayüzünü kullanabilirsiniz.

bu uygulamayı stock rom 4.1.2 ye nasıl kurabilirim acaba cwm ile nasıl yapııyo bide cwm ne yardımcı olursanız sevinirim

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tameryilmaz -- 28 Mart 2013; 14:01:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: surga

quote:

alfatime

Fabrika ayarlarına alındığın'da veya yeni rom yüklendiğin'de silinmesi lazım.

derken ne demek istediniz anlamadım. imeinin silinmesinden bahsediyorsanız öyle bir olay yok

Fabrika ayarlarına dönüldüğünde ve rom değişikliği yapıldığında sonradan yüklenmiş olan imei numaraları gider ve fabrika çıkışı orjinal imei ler geri gelir.
    Her sıfırlama ve rom değişikliğinden sonra yeniden imei yüklemesi yapılır.

yok öyle bir olay nereden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri
  • Arkadaşlar benim telefonum geldi, ilk sayfaya baktım ama işlem sırasını anlamadım, sıralama ne olmalı? root-rom-imei mi? bide cwm nedir olmassa olmaz bişey mi tşk ederim?
  • Arkadaşlar en güncel rom hangisi, nasıl yükleyebiliriz? kendi romunda çince şeyler var bunlardan nasıl kurtulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleinesk

Bugün sipariş verdim bir g3 (o kadar 4 qore lu ve g4 çıkacakken iyimi yaptım bilemedim). Sayfalardaki yorumlarınız çekti beni bakalım hayırlısı...

Imei işi forumun ilk sayfasındaki and. marketten 1 uygulama indirilerek yapılıyor sanırım (daha basiti var ise sevinirim).

Birde kılıf kapak vs. olayı bana (ali ekspres olursa iyi olur) kullanışlı bir kapak kılıf önerebilirmisiniz?

Son olarak bu ekran koruyucu şeffaf zımbırtılardan kullanıyormusunuz evet ise onun içinde varsa bildiğiniz adres paylaşırsanız sevinirim...

(umarım tel. elime geçerse tabiki)

Kolay gelsin hepinize (sırf kurcalamak için çin telefonu tercih ettim bakalım öğrenebilecekmiyiz bir şeyler)

hocam nereden sipariş verdin ve nasıl , yani gift felan mı yazdırdın. bunları da soylersen bi referans alırız

• quote:

quote:

HAKANİNCE

Sar değerleri daha öncede çok kez konuşuldu, araştırıldı ama malesef konu hakkındaki bilinmezlik devam ediyor. Bende dahil, birkaç arkadaş üretici firmaya mail atmamıza rağmen geri dönüş yapılmadı.

benim de zaten en buyuk çekindiğim kızım SAR değerleri neden verilmiyor, zaten çok düşük olmasını beklemiyorum fakat verilmediği zman insan iyicene huylanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar en güncel rom hangisi, nasıl yükleyebiliriz? kendi romunda çince şeyler var bunlardan nasıl kurtulabilirim.

Orjinal olarak jiayu nun kendi 4.1.2 beta jb romu var ben kullanıyorum bir hatasını görmedim hatta şarj daha uzun gidiyor 4.0.4 e göre. Yükleme yöntemi jiayu blog sitesinde vardı ben oradan okuyup yapmıştım google da aratınca çıkıyor. Custom rom henüz denemedim o yüzden o konuda tavsiyem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    bu cihazın imeisini (her iki imei) illa ki 3g ve mms li 2 cihazın imeisini mi yüklememiz gerekiyor
    yoksa eski mms li samsung telefonların imei si de olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

arkadaşlar
    bu cihazın imeisini (her iki imei) illa ki 3g ve mms li 2 cihazın imeisini mi yüklememiz gerekiyor

hocam bildiğim kadarıyla imei sini alacagınız cihazların 3g li falan olmalarına gerek yok 3310bile oluyor deniliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

arkadaşlar

Gerek yok. Kesin olarak .

Yeterki atılan imeinin telefonu bir daha açılmasın.
  • eyvallah
    yanlız bişey okudum burada
    samsung telefonlarının imei ve anten kayıtlarını tutuyormuş.
    başka cihaza güncelleme gonderince cihazın imei iptal oluyormuş
  • Attigim iki imeide samsung telefonlara ait. İki simide etkin kullaniyorum. Sorun cikmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar G3 için resmi Jelly B. Rom ne zaman çıkacak(Beta olmayan) bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: körüklüotobüs

quote:

quote:

alfatime

derken ne demek istediniz anlamadım. imeinin silinmesinden bahsediyorsanız öyle bir olay yok

Fabrika ayarlarına dönüldüğünde ve rom değişikliği yapıldığında sonradan yüklenmiş olan imei numaraları gider ve fabrika çıkışı orjinal imei ler geri gelir.
    Her sıfırlama ve rom değişikliğinden sonra yeniden imei yüklemesi yapılır.

Alıntıları Göster
    quote:

alfatime

Arkadaşım kimsenin bi yerden bişey çıkardığı yok. Burda herkes şahsi tecrübelerini konuşuyor. Benim başıma bu şekilde geldi bende bildiğimi, gördüğümü söyledim.

• Benimkiside Samsung ' tu sorun çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

quote:

quote:

alfatime

İlk telefonum'da fabrika ayarlarına döndüğüm'de orjinal ime geri gelmişti.Bizde kafadan bişey salladığımız yok.Sanki şu telefon TR de 10 yıldır kullanılıyor.Herkes o kadar kesin konuşabiliyorki!!!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKANİNCE

quote:

quote:

HAKANİNCE

benim de zaten en buyuk çekindiğim kızım SAR değerleri neden verilmiyor, zaten çok düşük olmasını beklemiyorum fakat verilmediği zman insan iyicene huylanıyor

Dostum ben ayın 5-6 sına kadar elimde olsun diye EMS seçtim ama olmayacak galiba... Ben şu baloncuklu zarflara kutusuz koymasını istedim o şekilde yolladı ama elime geçmedi henüz :) Referans alabileceğin bir durum yok... Bu arada alışveriş yaparken genelde ücretsiz olan honkong post varsa kesin seçin derim, benim başka bir siparişim sadece 3 günde memleketime kadar geldi ücretsiz ama 7 gündür göndermedi İlçemin postanesi. Aldığım üründe galaxy ace için dokunmatikti (Eşiminkini 2. gün kırdımda). Onu niye tuttular bilemedim :)

• Arkadaşlar özellikle tecrübeli G3 kullanıcıları sizden şöyle bir ricam var.

İlk sayfadaki root imei vb. bilgiler epey eski.

Şu an g3 için en verimli çalışan android sürümü hangisi?
    İmei işlemleri için sıfır bilgisi olan birisi ne yapmalı?
    Navigasyon önerileriniz nedir? Varmıdır android market dışında bu tarz programları yükleme şansımız.
    Aynı şekilde ilk sayfada bazı oyun programlar var bunlar pc başında müdahale ile android tellere ücretsiz indirilebiliyormu?
    Fotoğraf için kendi menüsünümü kullanıyorsunuz değişik programlarmı yüklediniz...

Gibi temel bilgileri bizimlede paylaşabilirseniz güncel olarak çok sevinirim. Kolay gelsin herkese....
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.