Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.841
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jakalon

Telefon satmak isteyen varsa talibim. Lütfen pm'den ulaşın...

kutulu hiç açılmamış 1 adet var müşteriside var birkaç güne kadar belli olur alıp almayacağı, sen ne kadar veriyorsun
  • Hocam ben bunu kurdum açıldı devamlı hata veriyor açılında siz nasıl kurdunuz. Birde CWM kurulmadı kendi recovery kurdum çince sol üsttekine tıkladım oradan zip dosyayı gösterdim kurdu ama dediğim gibi açılışta hep hata veriyor. Siz nasıl kurdunuz yardımcı olurmusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailozses -- 21 Mart 2013; 19:04:34 >
  • Arkadaşlar ben de bu telefondan almak istiyorum. Sıfır veya ikinci el satmak isteyen varsa pm atarsa bana sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui romu ben de kuramadim kuruldu aslinda ama acilis ekraninda kaliyor.lewa ya geri dondum tekrardan.

Bir de arkadaslar benim sorunum lewada da devam etmekte arama yaparken telefonu kulagima goturdugumde ekran karariyorya telefonu indirdigimde ekran acilmiyo uzaklik sensorunde mi bi sorun var yoksa rom kaynaklimi cozemedim. Jely bean ve lewa da boyle bi sorun var ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoperlör ses çıkışı nasıldır acaba. yeterlimi netmi
  • Arkadaşlar sizce gri renk mi yoksa siyah renk olan mı ve neden

• Winat9 olayını çözümleyebilen varmı? Başkalarının mail adresleri tanımlı çıkıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: paperboy

Miui romu ben de kuramadim kuruldu aslinda ama acilis ekraninda kaliyor.lewa ya geri dondum tekrardan.

Bir de arkadaslar benim sorunum lewada da devam etmekte arama yaparken telefonu kulagima goturdugumde ekran karariyorya telefonu indirdigimde ekran acilmiyo uzaklik sensorunde mi bi sorun var yoksa rom kaynaklimi cozemedim. Jely bean ve lewa da boyle bi sorun var ben de

Hocam, ben sensorse sorun olacagini dusunmuyorum. Bence 4.1 beta kurup denemelisiniz.

• quote:

Miui romu ben de kuramadim kuruldu aslinda ama acilis ekraninda kaliyor.lewa ya geri dondum tekrardan.

Hocam ekranın kararma olayı zannettiğiniz gibi bi sıkıntı deil hayat kurtaran binözellik telefon yüzünüze yaklasınca ekran dewre dışı oluyor cunku konusurken ıps ekran aktif olursa yuzunuze dokundukca tel. İşlem yapıcaktır
    Aynı özellik daha once kullanmış oldugum S2 ve 3GS dede wardı

• Sorun o değil ki zaten telefonu kulağa goturunce ekran kararıyor telefonu çekince ekran açılmıyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: rastlantisal

quote:

Hocam, ben sensorse sorun olacagini dusunmuyorum. Bence 4.1 beta kurup denemelisiniz.

4.1 betada olmaya başladı hocam zaten. 4.0 varken olmuyordu sanırım bu kadar öyle hatırlıyorum. ics ye geri döneceğim inşallah rom dan kaynaklıdır darbe felan alıp teknik bi sorun haline donusmemistir. Çok sinir bozucu oluyor çünkü karşı taraf kapatmadan kapatamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Sorun o değil ki zaten telefonu kulağa goturunce ekran kararıyor telefonu çekince ekran açılmıyormus

Evet aynen öyle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Winat9 olayını çözümleyebilen varmı? Başkalarının mail adresleri tanımlı çıkıyor :(

hocam 4.0.4 sürümde bu sorun oluyormuş. bir arkadaş açıklama yapmıştı önceki sayfalarda. şuan bende lewa rom var oh mis. bir sorunu hatası yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çözüm değil belki ama; konuşurken ekran karardığında power tuşuna basarsanız ekran geri açılıyor.
  • http://www.blogsablog.com/post/igo.aspx
    Arkadaşlar iGo linki. Çalışıyorda.
    NOT: 1280X800 olanı indirdim. Ekrana gayet güzel oturdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rastlantisal -- 22 Mart 2013; 15:56:34 >
  • Arkadaşlar usb dönüştürücü kablo ile usb belleği telefona bağlamak mümkünmüdür? Deneyen varmı hiç?
  • quote:

http://www.blogsablog.com/post/igo.aspx

1280*800 denedim ama altta baya bi boşluk kaldı. Tam oturanı bi bulamadım şu namussuzun. Bulduğumda global cfg not found hatası verdi hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: surga

quote:

http://www.blogsablog.com/post/igo.aspx

1280*800 denedim ama altta baya bi boşluk kaldı. Tam oturanı bi bulamadım şu namussuzun. Bulduğumda global cfg not found hatası verdi hep.

Haklısın ya, altta biraz boşluk kalıyor.
    route66'nın üstüne gene de ilaç gibi geldi.

• Arkadaşlar merhaba, telefon bugün geldi gayet iyiydi ancak rom yükleyip imei olayını halledeyim dedim ve rom yükleme işlemini yaptım anlatılanlara uyarak tavsiye romları denememe rağmen wifi ve bluetooh açılmıyor. Üstünde gelen iyiydi ancak o da hangi romdu bilmiyorum. Yüklemeleri sp flash tool ile yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim. Nerde hata...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacikinci

Arkadaşlar merhaba, telefon bugün geldi gayet iyiydi ancak rom yükleyip imei olayını halledeyim dedim ve rom yükleme işlemini yaptım anlatılanlara uyarak tavsiye romları denememe rağmen wifi ve bluetooh açılmıyor. Üstünde gelen iyiydi ancak o da hangi romdu bilmiyorum. Yüklemeleri sp flash tool ile yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim. Nerde hata...

4.0.4 e döndüm offical sürüme düzeldi. Sorun yaşayacaklara yol gösterir umarım. Biraz korkuttu ama düzeldi...
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.