Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.841
Cevap
24
Favori
155.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

arkadaşlar quadcore çinden gelen telefonlarda imei degistirme mümkün mü,

Tam kesin değil ama var gibi

http://forum.donanimhaber.com/m_72808084/mpage_1//tm.htm#72815891

bi araştırmak lazım patlamasın elimizde

hocam senin önerebilcegin 4cekirdekli bi telefon var mı acaba

Hayır yok. Çünkü telefondan oyun oynamıyorum. Oynarsan 4 çekirdekli bir telefona sahip olman gerekir, o da yüksek kalite oyunlar için..

Onun yerine G3 tabi ki ideal.

Benim tercihimden dolayımı böyle bilmiyorum ama daha öksürdüğü oyun görmedim.

• Jiayu G3 MTK6577 Dual Core Android 4.0 3G 4.5" touch Screen Dual Camera GPS WiFi android Smartphone

JIAYU G3 Smart Phone 4.5 Inch IPS Retina Screen Android 4.0 MTK6577 3G GPS WiFi- Black

iki tane g3 var arasında fark varmı acaba ben ilk olanı satın aldım su anda kargoda satın aldıktan sonra farkettim tam bir bilgi verebilicek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

Jiayu G3 MTK6577 Dual Core Android 4.0 3G 4.5" touch Screen Dual Camera GPS WiFi android Smartphone

JIAYU G3 Smart Phone 4.5 Inch IPS Retina Screen Android 4.0 MTK6577 3G GPS WiFi- Black

iki tane g3 var arasında fark varmı acaba ben ilk olanı satın aldım su anda kargoda satın aldıktan sonra farkettim tam bir bilgi verebilicek varmı

Fark yok ikiside telin farkli ozelliklerini yazmis g3 standart tek cesit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler lewa rom kullanıyordum bir üst sürümü çıkmış bu sürüme nasıl yükseltebilirim ? ayarlara uygulamalara vs. dokunmadan . normal cwm den rom kurar gibi wipe leri yapmadan kurunca olur mu ? bir sorun hata çıkarır mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkinali52 -- 16 Mart 2013; 13:46:01 >
  • beyler 2 uygulamayıda mutlaka öneririm. ikisinide mutlaka denemelisiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=72898770

• Bazen kendi kendine cihaz sapıtıyor ve hiç çekmemeye başlıyor. Aslında çekiyor gibi gözüküyor ama ne arama yapılıyor ne de çağrı alabiliyor. Böyle olunca yeniden başlatsam bile düzelmiyor. Bir keresinde 1 gün boyunca böyle kalmış fark edememişim beni arayıp ulaşamamışlar. Sonra ben birini arayıp da telefon çalmayınca fark ettim. Geçen de metrobüste bir gitti pir gitti. En son kılıfı bataryayı falan çıkardım öyle düzeldi. Tam bir eziyet yani. Sizde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Bazen kendi kendine cihaz sapıtıyor ve hiç çekmemeye başlıyor. Aslında çekiyor gibi gözüküyor ama ne arama yapılıyor ne de çağrı alabiliyor. Böyle olunca yeniden başlatsam bile düzelmiyor. Bir keresinde 1 gün boyunca böyle kalmış fark edememişim beni arayıp ulaşamamışlar. Sonra ben birini arayıp da telefon çalmayınca fark ettim. Geçen de metrobüste bir gitti pir gitti. En son kılıfı bataryayı falan çıkardım öyle düzeldi. Tam bir eziyet yani. Sizde durum nasıl?

bahsettiğiniz olaylar bende hiç olmadı

• quote:

Bazen kendi kendine cihaz sapıtıyor ve hiç çekmemeye başlıyor. Aslında çekiyor gibi gözüküyor ama ne arama yapılıyor ne de çağrı alabiliyor. Böyle olunca yeniden başlatsam bile düzelmiyor. Bir keresinde 1 gün boyunca böyle kalmış fark edememişim beni arayıp ulaşamamışlar. Sonra ben birini arayıp da telefon çalmayınca fark ettim. Geçen de metrobüste bir gitti pir gitti. En son kılıfı bataryayı falan çıkardım öyle düzeldi. Tam bir eziyet yani. Sizde durum nasıl?

Bu arada yabe ve stok 4.0, beta 4.1 gibi romları denedim aynıydı hep. Ama stok rom ile daha nadir oluyor gibi.
  • arkadaşlar 1 amper üzeri şarj cihazı kullanan var mı sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Bende de olmadı.
    Çift sim kart kullanıyorum hatta.
    Arama seçimi: Her zaman sor
    Görüntülü arama: Sim 1
    Mesajlaşma: Sim 2
    Veri bağlantısı: Sim 1
    Şeklinde de çapraz bir kullanıma sahibim. Çok şükür tık demedi.

quote:

beyler lewa rom kullanıyordum bir üst sürümü çıkmış bu sürüme nasıl yükseltebilirim ? ayarlara uygulamalara vs. dokunmadan . normal cwm den rom kurar gibi wipe leri yapmadan kurunca olur mu ? bir sorun hata çıkarır mı acaba ?

Yeni sürümü deneyince yorumlarını bekliyoruz hocam. Ben Firmanın kendi çıkardığı 4.1.2 beta kullanıyorum. Yüzlerce program, launcher vs vs deneyince hali ile kasmaya başladı usuldan. Yeniden rom yükleyip sıfırlayacağım ancak henüz ne yükleyeceğime karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rastlantisal -- 18 Mart 2013; 8:57:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rastlantisal

quote:

quote:

Bende de olmadı.
    Çift sim kart kullanıyorum hatta.
    Arama seçimi: Her zaman sor
    Görüntülü arama: Sim 1
    Mesajlaşma: Sim 2
    Veri bağlantısı: Sim 1
    Şeklinde de çapraz bir kullanıma sahibim. Çok şükür tık demedi.

quote:

beyler lewa rom kullanıyordum bir üst sürümü çıkmış bu sürüme nasıl yükseltebilirim ? ayarlara uygulamalara vs. dokunmadan . normal cwm den rom kurar gibi wipe leri yapmadan kurunca olur mu ? bir sorun hata çıkarır mı acaba ?

Yeni sürümü deneyince yorumlarını bekliyoruz hocam. Ben Firmanın kendi çıkardığı 4.1.2 beta kullanıyorum. Yüzlerce program, launcher vs vs deneyince hali ile kasmaya başladı usuldan. Yeniden rom yükleyip sıfırlayacağım ancak henüz ne yükleyeceğime karar veremedim.

lewanın kendi sitesinde güncelleme var ek olarak lewa masaüstünde updater diye programı var. Ordan direk olarak güncelleyebilir yada yeni sürümü üstüne yüklebilirsin.

http://bbs.lewaos.com/download.php

• Titanyum backup * root ile backup aldım bugün. İlk fırsatta lewanın yeni romunu deneyeceğim. Umarım kronik bir sorunu yoktur.
    Aslında beta romdan memnunum ben ama maksat değişiklik olsun.
  • Selamlar arkadaşlar bende siyah g3 aldım gayet güzel bir telefon ekranın bu kadar kaliteli olmasını beklemiyordum açıkcası
    Bana gelen son resmi 4.0.4 yüklü bir cihaz, root ve imei işlemlerini yaptım.
    Sayfaları kaydırırken sona geldiğinde çok fazla boşluk oluyor fazla sekiyor gibi orada:) bunun ayarı varmı bildiğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Selamlar arkadaşlar bende siyah g3 aldım gayet güzel bir telefon ekranın bu kadar kaliteli olmasını beklemiyordum açıkcası
    Sayfaları kaydırırken sona geldiğinde çok fazla boşluk oluyor fazla sekiyor gibi orada:) bunun ayarı varmı bildiğiniz?

kardeşim g4 alacamda jiayu nasıl bir markadır ürünleri kalitelimidir...

g3 ses çıkışı ?

çektigin 1 2 resim paylaşman mümkünmü zahmet olmassaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 19 Mart 2013; 13:19:55 >
  • İyi bir telefon emin ol aldığına pişman olmayacak iyi ki almışım diyeceksin çevrendekiler bizde alalım diyecekler. Önceki sayfalarda var çekilmiş fotolar oradan bakabilirsin ki G4 daha iyidir eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

Selamlar arkadaşlar bende siyah g3 aldım gayet güzel bir telefon ekranın bu kadar kaliteli olmasını beklemiyordum açıkcası

g3 ses çıkışı ?

hocam o sayfa kaydırmanın ayarını o romda yapamıyorsun. custom romlarda o olay var kaydırmayı efektleri falan kaldırabiliyorsunuz ama malesef 4.0.4 te mümkün değil o çileyi çekeceksiniz.

• quote:

quote:

quote:

g3 ses çıkışı ?

hocam o sayfa kaydırmanın ayarını o romda yapamıyorsun. custom romlarda o olay var kaydırmayı efektleri falan kaldırabiliyorsunuz ama malesef 4.0.4 te mümkün değil o çileyi çekeceksiniz.

sayfa sonuna geldiğinizde ekstradan yukarı gitmesinden bahsediyorsanız şöyle bir bilgi veriyim. o sistemin patenti appleda 1 ay önce samsunga dava açmıştı benim ürünü taklit ediyorlar diye

nova launcher i kurun hem hızlı hem güzeldir.launcher yazıp aratın markete telefon evrim geçiriyor. tavsiyem go apex nova 3ünden biri

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailozses

İyi bir telefon emin ol aldığına pişman olmayacak iyi ki almışım diyeceksin çevrendekiler bizde alalım diyecekler. Önceki sayfalarda var çekilmiş fotolar oradan bakabilirsin ki G4 daha iyidir eminim.

araştırdım biraz iyi telefonmuş..taksitli almam gerektigi için sanalpazardan alamyı düşünüyorum 600 tl gibi bir fiyat ..

bu fiyata bunun gibi telefon almak mümkün değil zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailozses

İyi bir telefon emin ol aldığına pişman olmayacak iyi ki almışım diyeceksin çevrendekiler bizde alalım diyecekler. Önceki sayfalarda var çekilmiş fotolar oradan bakabilirsin ki G4 daha iyidir eminim.

araştırdım biraz iyi telefonmuş..taksitli almam gerektigi için sanalpazardan alamyı düşünüyorum 600 tl gibi bir fiyat ..

bu fiyata bunun gibi telefon almak mümkün değil zaten

hocam axess kart ile paypal alışverişlerinde 5 taksit var

aliexpress ten alacaksanız yurtdışı alışverişlerinizdede 5 taksit var

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.