Şimdi Ara

Jhin ve Lucian Kıyaslama !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki şampiyon hakkında iki şey sormak istiyorum.
    1- Hangisinin menzili daha uzun (oto. saldırı menzili)
    2- Hangisi daha mekanik ve oynaması zor size göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesley -- 23 Ağustos 2017; 20:29:57 >

• Jhin'in menzili Lucian'dan daha uzun.

Jhin bi' tık daha zordur.
  • Jhin daha uzun menzile sahip. Jhin oynaması daha zor çünkü kaçış yeteneği yok ve mermi doldurma mekaniği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jhinle lanede durmak biraz daha zor bulletlar ve grenadei iyi ayarlamak lazım ama kolay alışılıyor.
    Lucian şu aralar kara balta ve mahvolmuş buildiyle oynanıyor baya güçlü.

Bana sorarsan jhin daha eğlenceli lucian daha tek düze.
    Sadece aramda denk gelince adc oynayan biri olarak yorumlarsam bana en zevkli gelen adcler xayah ve jhin.
  • Jhin daha zor ve daha uzun menzilli ama Lucian daha eglenceli bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jhin zor diyenler ne içmiş bilmiyorum ama Lucian daha zordur. Jhin çok basit ve oynaması kolay bir şampiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Jhin zor diyenler ne içmiş bilmiyorum ama Lucian daha zordur. Jhin çok basit ve oynaması kolay bir şampiyon.

Lucianın ne gibi bir zoruluğu var acaba ?
  • Oto attack iptal etme olasılığı baya yüksek(Jhine göre) hele çift vuruş kaçırırsan çarın anlamı kalmaz
  • Lucian heroes of the storm karakteri gibi. Çerezlik ve kolay bi hero.Tek olayı tuşlara abanmayıp E cooldownunu takip etmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkürler, Lucianı denedim ve gerçekten e si hayat kurtarır yalnız Jhinin de w sundan gelen sabitlemesi var. Ayrıca Jhinin daha Cok damage cıkardığının kanaatindeyim hem erken safha da hem de ileri safha da Siz neler düsünüyorsunuz ?

• Lucian oynaması en kolay adclerden. Jhin birkaç tık daha zor. Bana kalsa ikisini de tercih etmem ama illa birini alacaksan Jhin derim hoş bi teması var oynaması eğlenceli early hasarı iyi menzil avantajı var..vb

Ha late game dersen vayne,jinx,kogmaw,twitch,tristana 5 lisinden öneririm hypercarry sınıfı bilen elde çoğu zaman oyunu rahat taşır

• quote:

Jhin zor diyenler ne içmiş bilmiyorum ama Lucian daha zordur. Jhin çok basit ve oynaması kolay bir şampiyon.

Sen ashe'e de kolay dersin şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

Normalde platlarla tartışmaya girmem ama Jhin'in ne zorluğu var?
  • Prolar Lucian adc'yi eskisi kadar almıyor artık mid lanede daha sık oynanıyor. İkisi de basit mekaniklere sahip, pozisyon almak vs. zaten genel adc zorluklarıdır Lucian pozisyonunu daha rahat düzeltebiliyor, Jhin'in de fightlara çok arkadan destek verebilme avantajı var. Jhin'in Bombardıman Statikli build ile iyi bir burst'u var, Lucian ise zaman başına hasarda daha iyi.

• Lucian tam potansiyel kullanabilmek için animasyon iptalini düzgünce yapabilmek lazım bu da heroyu zor yapıyor.
  • Jhin burst hasar kusuyor ama biraz daha yavaş vuran ve yavas hareket eden bi hero

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jhin en çok oynadığım üçüncü hero 80k falan vardir herhalde neyse,dakika 20den önce ilk kule arti ikinci kuleye kadar yaramamışsan Jhin oynadığın oyundan bir şey bekleme çünkü eline coşkulu herhangi bir item çıkabilen adc şampiyon Jhin'den fazla katkı yapar,bu dakikadan sonra.100-150 mac oynadiysan benim gibi biraz da karşı adcnin yeteneğine göre bir şeyler yapabilirsin tfden biraz kendini izole ederek.Burstü her zaman sağlam.Luci ise e yi skill dodge için sakla,öncesinde tüm skillerini boşalt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theh3rkul3s -- 25 Ağustos 2017; 0:40:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

Normalde platlarla tartışmaya girmem ama Jhin'in ne zorluğu var?

Çok konuştuğu için oynayanın dikkatini dağıtıyor.
  • Early'si güçsüz denilen Vayne'i ele alalım. Klasik saldırı hızı %14 rünü ve %4 saldırı hızı kabiliyetiyle 3 lwl'da 0,81 saldırı hızına sahip oluyor. Jhin'in ise pasif mermi doldurma süresi 2,5 saniye. Yani Jhin 4. vuruşunu yaptığı an üzerine atılan Vayne AA + Takla(Q)-AA + Kazıkatar(E) yeteneklerini 2,5 saniye boyunca Jhin tek AA yapamazken kullanıp ful kombosuyla Jhin'in yarı canını karşılık almadan alabilir. Jhin mi X AD carry mi zordur kıyaslaması için iyi bir örnek olmalı.
  • ay cok zekiyim A kullanıcısına yanıt
    Kesinlike, Zaten jhin daha çok takıma kill aldıran bir Adc gibi. Direk 1v1 de ayakta kalması çok zor. Ama dediğim gibi uzaktan skilleriyle çok rahat dürtebilir Kill Aldırabilir,Alabilir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.