Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben F4 olanı almışım siz yazınca kontrol ettim. Birkaç video izledim aynı ürün gibi duruyor. Ne zaman gelir bilmiyorum ama burdan almasamda buraya videosunu koyarım merak edenler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagesa

Ayın 12'sinde ödemesini yaptığım Tv Box'um 1 gün sonra kargoya verildi 5 gündür shenzhen'de bekletiliyor, aynı durumu yaşayan var mı? Türkiye öncelikli kargo ile satın aldım.

aynı durumdayız hocam. benim tv box ta shenzhen'de bekletiliyor.
  • Bende de aynı durum var. Mi band 2 ayın 13ünden beri Shenzhen'de.
  • https://tr.gearbest.com/keyboards/pp_952330.html?wid=90

ürünün türkçe klavye olanı var mıdır ? veya bunu alsak sorun yaşanır mı Türkçe karakterlerde
  • 20 tane ürün aldım

Hepsi takipsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar.

özel ders veriyorum öğrenciler sürekli soru falan atıyor whatsapptan. kağıda yazmadan direk kalemle cihaz üstünde çözüp göndermek çok pratik olacaktır.

bu yüzden pdf okuyup gerekli yerlerin altına işlem-işaretleme vesaire yapabileceğim kalemli bi tablet arıyorum. fiyat olarak ne kadar ucuz olsa o kadar iyi. pdf harici hiçbir iş için kullanmayacağım çünkü. önerebileceğiniz cihaz/model varsa çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler
  • Mi band 2 ye yine yetişemedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25 Ekimde sipariş verdiğim 2 adet Xiaomi imza kalemi ve yedek kartuşun 1 kalemi ve kartuşlar 3 gün önce geldi ama diğer kalem neden gelmemiş olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

Hocam ben eken h9 diye aldım seviniyorum , faceden bir arkadaş uyardı çakma o diye , ben bu ürünün markasız olduğunu bilseydim hiç almazdım ne yapacağım ? 16 sında sipariş vermiştim ?https://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?lkid=11004390

Bu mevzu daha oncede yasandi. Malesef suc sizin. Urunun basliginda veya aciklamada EKEN ibaresi gecmiyor. Verdigimiz paralar az degil urun aciklamalarini detayli okumanizi tavsiye ederim.

Tabi ki suçsuzum demiyorum , H9 yazmasının amacı ne ise bende onu yedim.Başlıkta ultra hd 4k action camera yazsaydı almayı düşünmezdim bile.Neyse tickete yazdımda bir cacık çıkacağını sanmıyorum gelince foruma yazarım artık.İlk önce çakma xiaomi ile darbeyi yedik şimdi H9 yazısıyla

Saglik olsun hocam. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz. Urunu hic acmadan cevrenizde ki esinize dostunuza aldiginiz fiyattan satarsiniz illa ki uzulmeyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

merhabalar.

özel ders veriyorum öğrenciler sürekli soru falan atıyor whatsapptan. kağıda yazmadan direk kalemle cihaz üstünde çözüp göndermek çok pratik olacaktır.

bu yüzden pdf okuyup gerekli yerlerin altına işlem-işaretleme vesaire yapabileceğim kalemli bi tablet arıyorum. fiyat olarak ne kadar ucuz olsa o kadar iyi. pdf harici hiçbir iş için kullanmayacağım çünkü. önerebileceğiniz cihaz/model varsa çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler

wacom (bamboo) tablet

bi inceleyin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 18 Kasım 2017; 2:9:35 >
  • Dostlar yeri değil ama mi band 2 cihazım var bi ara kullanıyodum şimdi eşleşmiyor asla telefonumla bluetoothta bile gözükmüyor cihaz neden olabilir

• 2-3 gün önce sanki bu konuda bu problemi anlatan arkadaslar vardı bulursan daha iyi olur ama yanlış hatırlamıyorsam telefonu sıfırlıyorlar yada yeniden rom yüklüyorlar o şekilde buluyordu ama emin değilim detaylı anlatan arkadaslar vardı
  • Kara cuma için umarım Xiaomi Amazefit 70 dolar falan olur
  • https://m.gearbest.com/men-s-watches/pp_306009.html

bu saati almayı düşünürüm indirim kuponu olan var mı aceba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

12 tane takipsiz kargo gelmiş :)

| Gearbest Türkiye |

Benimde elime ulaşmayan 16 takipsiz kargom var.İnşallah bana da en kısa zamanda böyle gelir.Sizin adınıza çok sevindim hocam.

• Çok sık ürün alıyorsanız PTT memuru biriktirip toplu şekilde getirebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

https://tr.gearbest.com/keyboards/pp_952330.html?wid=90

ürünün türkçe klavye olanı var mıdır ? veya bunu alsak sorun yaşanır mı Türkçe karakterlerde

PC den Türkçe klavye ayarladığınızda sıkıntı olmaz . Y.dışında Türkçe klavye bulmanız zor

• quote:

Çok sık ürün alıyorsanız PTT memuru biriktirip toplu şekilde getirebilir

Umarım öyledir. İlki 28 Eylül de kargolanan Xiaomi RGBW ampul dahil 16 tanesi elime ulaşmadı henüz. Ne hevesliydim ampule ama ukte kaldı, moralim bozuldu valla.Bi kullanamadık.Takipsiz kargo mu bir daha asla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

quote:

Çok sık ürün alıyorsanız PTT memuru biriktirip toplu şekilde getirebilir

Umarım öyledir. İlki 28 Eylül de kargolanan Xiaomi RGBW ampul dahil 16 tanesi elime ulaşmadı henüz. Ne hevesliydim ampule ama ukte kaldı, moralim bozuldu valla.Bi kullanamadık.Takipsiz kargo mu bir daha asla.

Şimdiye kadar gelmesi lazım hocam. Daha önce takipsiz aldıklarınız geliyor muydu ? Sizin bölgeye bakan PTT memuru sıkıntılı olabilir. Takipsizleri kapıya atıp gidiyor olabilir . Bu da çalınmaya davet çıkarıyor .

• Yahu arkadaş bi kupon kullanamadım bu nasıl iş!

| Gearbest Türkiye |

• 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.