Şimdi Ara

Jetta Yerine Skoda Rapid 49.990 TL Elegance ( FULL ) Sıfır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
17.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

lineaaaa seviyesine düştü karşılaştırıldığı arabaya bak sennn

linea hiç olmazsa ucuzzz
  • Her sey bir yana tasarım olarak bence rapid daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayide kalan son Rapidi almış bulunmaktayım. 1.6 TDI Elegance. Şuana kadar çok memnunum. İlerleyen günlerde detaylı görüşlerimi açıklarım.
    Bayilerde şuan rapidler tükenmiş, alacak olanlara geçmiş olsun.
  • iç mekan genişliği sıkıntı olmazsa düşünülebilir aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karlitepe34

Bayide kalan son Rapidi almış bulunmaktayım. 1.6 TDI Elegance. Şuana kadar çok memnunum. İlerleyen günlerde detaylı görüşlerimi açıklarım.
    Bayilerde şuan rapidler tükenmiş, alacak olanlara geçmiş olsun.

Hocam arac tarihi 5 ileri mi?

• Rapid güzel olsa da B sınıfı,7 yıldan aşağı bineceksem bunun ikinci elini de düşünür almazdım.Jetta da almazdım yine en iyisi Octavia bari verdiğini hakediyor.
  • araç tarihi derken neyi katettiniz.
    Evet 5 ileri düz vites aldım.

Bu aracı neden aldım?

Prensibim şu, Volkswagen grubu dışında bir araç almam. VWler pahalı olduğu için ilk seçenek Skoda. Zaten önceden Fabia sahibiydim.
    TDI motorlarına bayılırım, performans süper, dayanıklı ve çok az yakıyor. 1.6 TDI 105 beyfir ve 250 tork, jetta ile birebir aynı motor!
    iç hacmi süper. arkada rahat rahat oturabiliyorsun, bagaj hacmi çok iyi. Eksik yönleri yok gibi. Sadece şöför koltuğundan arka camları kontrol edemiyorsun, ama okadar büyük bir dert değil benim için.
    Ama arka camları emniyet düğmesi ile kilitleyebilirsin, bu daha önemli benim için, arkadaki çocuklar camlarla oynamasına engel olur. Onun dışında şuan açık konuşmak gerekirse eksik birşey göremedim.

tavsiyem; kesinlikle;

citroen elysse, pejo 301, reno sümbül, linea gibi teneke arabaları almayınız. Biraz para kıyın skoda veya seat alın (Vw grubu olup biraz daha ucuz olan.)
    Çünkü bahsetmiş olduğum diğer markaların hiçbiri euroncap testini sokmadılar, neden? çünkü teste girse en fazla 2 yıldız alıp rezil olup giderler.
    Bu araçları halkımıza gagalıyorlar işte. Rapidim paşa paşa 5 yıldızını aldı.

Merak ettiğiniz başka sorular var ise cevaplandırabilirim.
  • Hayırlı olsun
    Yakıt değeri tecrübe edebildiniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan olmasın şuan 300km filan yaptım. ortalama 5 litre yakıyor. ama işe gidip geldim tem yolu. fazla şehir içi olmadı.
  • Allah hayırlı uğurlu etsin.Gerçekten güzel bir araba.35 - 45 arası almayı düşünürdüm.Fuarda EPEYCE İNCELEDİM.EN ÜST VERSİYONU 42 BİN DEDİLER..Henüz açıklanmadı şubat sonu çıkacak dediler.....Yazınızın başlığını okudum.. Tam Doğuş gurubunun istediği tercih diye düşündüm..JETTA FİYATINA RAPİD..Bir kaç ay sonra jetta 75 bin derlerse hiç şaşırmayacağım..Çok beğendiğim OKTAVİA 60 Binlere dayandı... 2. elde temiz bulursam T. AVENSİS, S.SUPERB , W.PASSAT , H.ACCORD ve M. C -180 aklımda..Birde V. S - 40 beğeniyorum. S. YETİ beğeniyorum. Daha 2. ele düşmedi... Kısmetimiz ne olacak bakalım. 2. elde 55 - 60 - 65 bin verene araba çok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 17 Mart 2013; 12:52:19 >
  • polonun sedanına 53 milyarı uygun görmek?
  • Benim çok hoşuma gitti Skoda Rapid tasarımı olsun fiyatlandırma politikası olsun çok beğendim şuan araç alacak olsam rapid ilk tercihim olurdu.

1.2 TSİ Manuel 39.500 e bırakıyorlar biraz bayi indirimi ve aksesuarla 40.000'e çok güzel bir otomobil sahibi olunur.

Hem sportif hem aile arabası tam aradığım tarzda bir otomobil.

Jetta Yerine Skoda Rapid 49.990 TL Elegance ( FULL ) Sıfır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 17 Mart 2013; 13:38:47 >
  • En yakın Skoda Galerisine gittik.
    At Hırsızı tipli biri "Yok agabey öyle bir model, sadece 1.6 dizel Rapid var otomatiği üretilmedi onun." dedi. Ben de bu konuyu açık gösterdim. Bana ısrarla "Agabey sattığım arabayı bilmez miyim. Rapid otomatik dizel yok" deyip bana Skoda Yeti 1.2 TSI Otomatik Ambience i 54 liraya satmaya çalıştı.
    Forumdaki arkadaşlara O at hırsızından daha çok güvendiğim için Diğer bayiye gittim. Bana "O model geldi 1-2 ade sattık ve şu an yok. Bu yılın sonuna doğru gelebilir" dedi. En azından Otomatik ve dizel Rapid olduğunu teyid etmiş olduk.
    İkinci galeride düz vitesini inceledim ama malzeme ve işçilik olarak tatmin etmedi.
    Bu arada 2 inci galeriye gitmeden Ford Galerisinde Focus Dizel otomatik (56 bin lira) inceledim. Sanırım o yüzden Rapid i beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

En yakın Skoda Galerisine gittik.
    At Hırsızı tipli biri "Yok agabey öyle bir model, sadece 1.6 dizel Rapid var otomatiği üretilmedi onun." dedi. Ben de bu konuyu açık gösterdim. Bana ısrarla "Agabey sattığım arabayı bilmez miyim. Rapid otomatik dizel yok" deyip bana Skoda Yeti 1.2 TSI Otomatik Ambience i 54 liraya satmaya çalıştı.
    Forumdaki arkadaşlara O at hırsızından daha çok güvendiğim için Diğer bayiye gittim. Bana "O model geldi 1-2 ade sattık ve şu an yok. Bu yılın sonuna doğru gelebilir" dedi. En azından Otomatik ve dizel Rapid olduğunu teyid etmiş olduk.
    İkinci galeride düz vitesini inceledim ama malzeme ve işçilik olarak tatmin etmedi.
    Bu arada 2 inci galeriye gitmeden Ford Galerisinde Focus Dizel otomatik (56 bin lira) inceledim. Sanırım o yüzden Rapid i beğenmedim.

hocam at hırsızı doğru söylemiş otomatik dizel rapidde yok olsa da 60 isterler heralde ayrıca focus dizel otomatik de yok..
  • Ümraniye carrefour'a gitmiştim orada Rapid sergiliyolardı reklam amaçlı içine felan baktım gerçekten fena değildi arka kapıyı actım diz mesafesi gerçekten iyiydi arka kapıyı kapatıp bagaja yöneldim ve 530lt bagjı gorunce şoka ugradım gerçektende güzeldi dışarıdan çok ufak gözükmüştü gözüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

En yakın Skoda Galerisine gittik.

hocam at hırsızı doğru söylemiş otomatik dizel rapidde yok olsa da 60 isterler heralde ayrıca focus dizel otomatik de yok..

Haklısın. Bu civardaki galeriler numunelik
    Ford galerisini bekleyen bekçiden başka kimse yoktu. Soru sorduğumda "Bugün satışçılar yok yarın gel sor" dedi

Yanıbaşındaki VW glerisi dolu ama müşteriye ilgi yoktu ama ellerinde olan Jetta 1.2 TSI DSG Comfort u 54 iraya hemen verebileceklerini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 17 Mart 2013; 16:37:35 >
  • bir b sınıfı sedanla c sedanı mukayese etmek ne kadar doğru olur orasıda tartışılır
  • sorun çıkarmaması önemli bence görünüşten çok
  • valla aynen şöyle düşünüyorum

jetta c sınıfı sedanlar arasında en kötü seçim

rapid toledo ile birlikte b+ sedanlar arasında en kötü seçim. saçma sapan fiyatlara saçma sapan araçlar ikiside.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemEnable

Merhaba Skodanın bu modeli hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bence jetta almak isteyenelr bu aracıda değerlendirmeli diye düşünüyorum. Jettanın fulu Jetta 1.6 TDI 105 PS Highline 66.800 TL Civarı sanırım ( yinede web sitesine bakınız )

Skoda Rapid ise 49.990 TL Valla çok hoşuma gitti tasarımı tabii jettanın yeride ayrı o konuda hem fikiriz de düşünelebilir bence..

YAKIT
    1.6 TDI CR

Şehiriçi ( lt / 100 km ) 5,6
    Şehirlerarası ( lt / 100 km ) 3,7
    Ortalama ( lt / 100 km ) 4,4

DONANIM Elegance
    Güvenlik
    Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ve gergili ön emniyet kemerleri
    Yan hava yastıkları
    Perde hava yastıkları
    Arkada üç noktadan bağlı emniyet kemerleri - (üç yolcu için)
    Sürücü emniyet kemeri uyarı lambası
    Ön yolcu hava yastığı iptali
    ABS + MSR + ASR + HBA
    ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) (DSG şanzımanlı araçlarda standart.)
    Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi) (DSG şanzımanlı araçlarda standart.)
    Ön ve arka tekerleklerde fren diskleri
    Ön sis farları
    Lastik basınç kontrol sistemi
    4.Nesil İmmobilizer, VIN kodlu etiket
    Kaza anında kilitlerin otomatik olarak açılmasını sağlayan ve flaşörleri devreye sokan güvenlik sistemi
    Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
    Konfor
    Yükseklik ve derinlik ayarlı elektro-mekanik takviyeli direksiyon simidi
    Küçük deri paketi - ( direksiyon simidi, deri vites topuzu ve deri el fren kolu)
    Klimatronik ( tam otomatik klima)
    Hız sabitleyici (Cruise Control)
    Radyo Swing Radyo/CD/MP3 çalar (2DIN)
    6 hoparlörlü ses sistemi ( 4 hoparlör + 2 tweeter))
    Çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi -
    Elektrikli ön ve arka camlar - güvenlik sistemi ve çocuk güvenlik kilidi
    Yıkayıcılı arka cam sileceği
    Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar
    Radyo ekranına entegre görsel destek özelliği olan arka park sensörü
    Çok işlevli yol bilgisayarı
    Maxi-DOT bilgi ekranı -
    Uzaktan kumandalı ve katlanabilir anahtarlı merkezi kilit
    Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
    Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    Aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü
    Saklama gözlü ön kol dayama ünitesi
    Ön camda plastik bilet tutucu
    Gözlük saklama gözü
    Asimetrik olarak katlanabilen arka koltuklar (1/3 ve 2/3)
    Acil durum stepnesi
    Arka koltuklarda ISOFIX özelliği
    Tekstil halı paspaslar
    Tasarım
    7.0 J x 16" Dione Tipi Alaşım jantlar + 215/45 R 16 lastikler
    Renkli camlar
    Gövde renginde tamponlar
    Gövde renginde dış dikiz aynaları ve dış kapı kolları
    Gövde renginde yan koruma çıtaları
    Krom çerçeveli ön ızgara
    Krom kaplama iç kapı kolları

resimlerhttp://www.ototeknoloji.com/skoda-rapidden-musterilerine-ozel-uretim-ile-ozel-fiyat.html alıntıdır

özelliklerhttp://www.skoda.com.tr den

Hocam naptın sen? Bu forum bunları kaldıramaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.