Şimdi Ara

Jetta Xenon Far Kiti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb arkadaşlar aşağıda açıklamasını ve resmini verdiğim xenon far kitini sipariş verdim jetta için acaba kullanabilirmiyim kullanmış arkadaşlar varmı yardımlarınızı fikirlerinizi bekliorum tşk.

Almak isteyen arkadaşlar bayinin numarasını vereyim konusur sipariş ve fiyat alabilirsiniz ; 02125111042 Ömer bey ile görüsülecek ....

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Jetta Xenon Far Kiti

Hella Xenon/HID Headlight Upgrade for MK5, Direct fit

High quality HELLA product, Direct replacement with Xenon/HID driving light and H7 (e-code) high beam. New technology and Upgrade-Design for Golf V/GTI/Jetta Mk5 models. Pair of headlights including bulbs: Low Beam - HID bulbs D1S, High Beam - H7 bulbs. Genuine Hella and HID kit! Comes with everything you need including all wiring, bulbs, 10-PIN-12 adapter and European light switch.

Headlights include CELIS technology with night effects strip between the head lamps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaP -- 7 Mayıs 2008; 12:57:54 >

• fiyatı nedir acaba??
  • boşuna aramayın arkadaşlar .tr ye öyle bir model girmiyor şimdilik...
  • verilen numarayı aradım, 15 gün içinde ellerine olacakmış.

Golf V ve Jetta nın far takımın aynı olduğunu söyledi.

Doğru mu ? Çünkü bana farklı gibi geliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: telenor

boşuna aramayın arkadaşlar .tr ye öyle bir model girmiyor şimdilik...
  • Arkadaşlar almadan önce iyi araştırın. Bu markayı hiç duymadım. Bu kitlerin çoğu araçların beyini ile uyumsuzluk yaratarak arıza ışığının devamlı yanmasına sebep oluyor.

Şu an piyasada bildiğim kadarıyla araç beyni ile sorunsuz çalışan ve arıza ışığını yakmayan tek marka var: MTEC Xenon. Bunu Jetta' da kullanan arkadaşım da var. 2 senedir sorun yaşamadı.
  • Hella yı mı duymadınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetba

Arkadaşlar almadan önce iyi araştırın. Bu markayı hiç duymadım. Bu kitlerin çoğu araçların beyini ile uyumsuzluk yaratarak arıza ışığının devamlı yanmasına sebep oluyor.

Şu an piyasada bildiğim kadarıyla araç beyni ile sorunsuz çalışan ve arıza ışığını yakmayan tek marka var: MTEC Xenon. Bunu Jetta' da kullanan arkadaşım da var. 2 senedir sorun yaşamadı.

• quote:

Orjinalden alıntı: aeusculus

Hella yı mı duymadınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetba

Arkadaşlar almadan önce iyi araştırın. Bu markayı hiç duymadım. Bu kitlerin çoğu araçların beyini ile uyumsuzluk yaratarak arıza ışığının devamlı yanmasına sebep oluyor.

bence de hella yı nasıl duymamıs arkadas. hella bu işin uzmanıdır.
  • resimdeki HELLA arkadaslar.
    mtec neki onun yanında:)
  • Farın ortasından geçen ÇİZİK'e bayıldım cok hoş duruyo. Ama bu far takımı cok cok pahalıdır büyük ihtimalle, Hella olduguna göre... mtec filan biraz hafif kalıyo bunun yanında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 19 Mayıs 2008; 11:39:12 >
  • Resimlerdeki kit bu arabanın farlarıyla uyumlumu bilen varmı?
    Türkiyeye geldimi? fiyatını bilen varmı? nerede satılır? gereklimi! sorular çok olmadı değilmi=)!?

Jetta Xenon Far Kiti
  • Uyumludur.Türkiye'de vardır.Fiyatı 500 lira vardır.Bizim araçlar için olanlar 350 ytl...Gerekli değildir.Ancak görüş mesafesi %50 artar.Ayrıca geceleri araca çok güzel görüntü sağlar...Bu devirde artık sarı ampul kalmadı.Yavaş yavaş Xenon'a geçiliyor.Ayrıca arkadaşlar Mtec ile Hella hemen hemen aynıdır.Aralarında Uçurum yoktur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24

Uyumludur.Türkiye'de vardır.Fiyatı 500 lira vardır.Bizim araçlar için olanlar 350 ytl...Gerekli değildir.Ancak görüş mesafesi %50 artar.Ayrıca geceleri araca çok güzel görüntü sağlar...Bu devirde artık sarı ampul kalmadı.Yavaş yavaş Xenon'a geçiliyor.Ayrıca arkadaşlar Mtec ile Hella hemen hemen aynıdır.Aralarında Uçurum yoktur

DESTEK
  • garantiden çıkma olayı varmı bileniniz söylesin
  • quote:

Uyumludur.Türkiye'de vardır.Fiyatı 500 lira vardır.Bizim araçlar için olanlar 350 ytl...Gerekli değildir.Ancak görüş mesafesi %50 artar.Ayrıca geceleri araca çok güzel görüntü sağlar...Bu devirde artık sarı ampul kalmadı.Yavaş yavaş Xenon'a geçiliyor.Ayrıca arkadaşlar Mtec ile Hella hemen hemen aynıdır.Aralarında Uçurum yoktur

Teşekkürler bencede gerekli değildir ama görüntü nefsi cezbediyor,hayırlısı bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak7777

garantiden çıkma olayı varmı bileniniz söylesin

Xenonları servis montoj yaparsa sorun çıkmaz..Ama dışarda yaptırırsanız herhangi bi pürüz yaratıp garanti dışı bırakabilirler...
  • servis kendi satmadığı ürüne garanti vermez montajını kendi yapsada.
  • Garanti verir demedim.Servise taktırırsanız herhangi bi problem çıkmaz.Garantiniz dewam eder...Ford'da zaten Xenon yok...Olsa Opsiyon olurdu.Mecburen dışardık aldık ve taktırdık.Ama her markayı takıpta garantiyi dewam ettirirlermi bilemem.Biz Mtec taktırdık.Bu kötü daha iyisini alın diyemezlerdi heralde...Bir sorun çıkmaz montajı biz yaptık dedi.Ayrıca parada almadılar.Tanıdık olduğu için tabikide...
  • benimde garanti verir dediğim garantiyi delmez demekti. servis kendi satıp montajını yapmıyorsa o parça yüzünden çıkıcak bir sorunda garanti şartlarını deler. servisin satması önemli montajını yapması değil. sonuçta o parçanın montaj olarak bir sıkıntısı olmaz ama üretim kalitesi tartşılır.
  • quote:

hella mtec ten çok daha kalitelidir...
    hella bu teknolojide kendini aşmış dünya lideridir..
  • Abartmayın isterseniz.Fiyatları birbirinin 2 katı değil...Ayrıca heryerde vızır vızır Mtec satılırken Hella heryerde satılmıyor.Ayrıca o kadar parayı hakettiğini düşünmüyorum...Ona verilecek parayla H7 xenon ve diğer aydınlatmaların Halogen ampülleri rahatlıkla alınabilir

Mtec
    Kısalar Xenon
    Uzunlar Halogen
    Sisler ve Stoplar = Hella H7
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.