Şimdi Ara

Jetta Teslim Süresi Veremiyorlar! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
6.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahınızı severseniz inanmıyorum 1 sene sıra bekleyenleri bir araç için sanki el yapımı wiesmann siparişi veriyorsunuz.

Bu kadar vazgeçilmezmidir jetta piyasada ondan güzel tonla C sınıfı varken
  • Olayla ilgisi yok ama o kadar çok VW ve sipariş ile ilgili post okuyorum ki, aklıma "vw bayii açan yaşadı" fikrini getirdi Forumdan 8-10 kişi birleşip bayii açalım beyler, var mı ardımdan gelen? Yoksa bayilik açmak içinde bir 10 sene falan beklemek mi gerekir?
  • Qashqai'yi aldığımız zaman trafikteki sistemde bir aksama vardı tam ikametgaha göre plaka verilme sistemine yeni geçildiği zamanlardı ve 1 haftaya yakın süre beklemek zorunda kalmıştık.

Babam alışı iptal edecekti zor durdurduk.

Siz paranızı veriyorsunuz ve üzerinize düşeni fazlasıyla yapıyorsunuz onların da işlerini yapmaları lazım seri üretim sıradan bir araç için 1 yıl beklemek kerizlikten başka birşey değildir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0KRATES

paranın gücü her şeye yetmez ...

yeter gider yurt disinda alir getirirsin
  • karaborsaya düşmüş araba resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Hıghlıne cok secılmıyor dıye kotalarını comfortlıne dan yana kullanıyorlar sanırım

evet

şu resimde görülen araçların hepdi 1.6 tdı dsg jetta 40 adet

Jetta Teslim Süresi Veremiyorlar!

filo kiralamada tanesinin en az 570 eurosu var kira bedeli vardır bu araçların
    yani 570 x 40 22800 euro

• quote:

Orijinalden alıntı: paanther

1 yıl süre vermiş sözünde duramamışlar, pişkin pişkin söylemişler. anladım.
    ama 1 yıl bekleyen birisi nasıl olur? anlamak zor!

bekletene değil, bekleyene yuhhh!!

bekleyenlere yuh ki ne yuh !
  • Ağır hakaret edecem sonra olmayacak.

Bu sıradan c sınıfı aracı bekleyenleri saygıyla anıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre356

vw güzel,sağlam,kaliteli araba..şimdi kalitesiz falan demeyin..orta sınıf içinde en iyilerden.yani tercih edilmesi için birçok sebep var..ama bu şartlar altında vw almak gerçekten bana çok mantıklı gelmiyor..

Orta sınıfmı?

Senin dilin neler söyler kardeş, lütfen biraz daha dikkatli olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantastic Light -- 9 Nisan 2012; 3:07:13 >
  • Usandım ya, Vallahi usandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Usandım ya, Vallahi usandım.

Öyle demeyin , her gün 1 konusu olmazsa forumdakiler rahat uyuyamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

quote:

Usandım ya, Vallahi usandım.

Öyle demeyin , her gün 1 konusu olmazsa forumdakiler rahat uyuyamıyor...

Ben de konuyu gece rüyamda gördüm. Namazı kılar kılmaz sabahın 5'inde foruma girdim. Şükürler olsun Yarabbi (doğrusu böyle yazılır )beni hüsrana uğratmadın. Bu gün ki başlığıda mesayi başlamadan gösteriverdin.

• quote:

Ben de konuyu gece rüyamda gördüm. Namazı kılar kılmaz sabahın 5'inde foruma girdim. Şükürler olsun Yarabbi (doğrusu böyle yazılır )beni hüsrana uğratmadın. Bu gün ki başlığıda mesayi başlamadan gösteriverdin.

siz yine iyisiniz,ben uyuyamadım rüyamda görürüm diye

• Almayın o zaman.Demek diğer ülkelerde de beğeniliyor ki alınıyor .Siz anca burada Jetta'ya , Golf'e laf yazın
  • dunyada ikinci eli sifirinda fazla olan tek ulke ve tek markadir vw,
    bu nedenle boyle yuce bir markaya daha saygili olalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Almayın o zaman.Demek diğer ülkelerde de beğeniliyor ki alınıyor .Siz anca burada Jetta'ya , Golf'e laf yazın

Tamam.
  • Ne Jettaymış arkadaş ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Valla ne diyeyim bilemedim.Elimde 70 bin TL olacak, onla C sınıfı bir araç alıcam, o C sınıfı araçta Jetta olacak ve uzun süre sıra bekleyeceğim.

Allah akıl fikir versin.

işte o 70bini alır vw. sıra olmasada gidip 70bine o aracı almam ki 6 ay önce B sınıfı araç aldım gidip poloyada baktım neyi varmış bu vw nin diye?
    ortada 3 tane tuş var birisi 4lü diğeri rezistans diğeride klimada direksiyon bomboş zaten birde yol bilgisayarı var orada 34 bindi şöyle işe yarar hale getirince 40bini buluyordu o paraya ben C sınıfı mazda 3 alırım ki donanım,yol tutuş,karizma, herşeyiyle jettaya bile 10 basar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Bugün Highline 1.6TDI DSG için ankara şaşmaz vw bayiine gittim.Satışdaki hanfendi,istediğiniz araç için bir süre veremiyoruz.Öncekiler için 1 yıl demiştik ancak bunu yerine getiremedik bu yüzden süre vermiyoruz dedi.Tüm seviyeler DSG+1.6TDI lar için aynı dedi.Şaştım kaldım.

Kasımpaşa Uzayda vardı bir kaç tane.Gelebilirseniz alırsınız birini.
  • Doğuş kadar insaflı bir satıcı görmedim:). Azıcık insafsız olsa her şartta her fiyatta her beklemede kapısından ayrılmayan müşterileri için şöyle bir tarife uygulardı;

- Plazaya Giriş : 20 TL
    - Müşteri temsilcisi ile görüşmek : 100 TL
    -Arabayı koklamak : 100 TL
    -Arabanın içine girmek : 250 TL
    -Arabayı sipariş etmek : 500 TL
    -Arabayı hemen al farkı : 5000 TL
    -Arabayı 3 ay içinde teslim farkı : 3500 TL
    -Arabayı 6 ayiçinde teslim farkı : 2000 TL
    -Arabayı 12 ay içinde teslim farkı : 1000 TL
    -Arabayı herhangi bir zamanda teslim farkı: 500 TL

Bu şekil araba satmadan bile para basarlar. Alan insanlar bu kadar soyulduktan sonra VW daha da kıymete biner bu şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.