Şimdi Ara

Jetta Composition Media Telefon Numarası Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2016 1.4 TSI DSG Comfortline aracımda Composition Media mevcut. Bluetooth ile iki adet telefon bağlı, birisi şahsi diğeri şirket telefonu.

Şirket telefonunda 307 kişi kayıtlı, kişisel telefonda 200 'ün altında.

Araçtaki ekranda her iki telefonu da siliyorum, sonra tekrar bluetooth eşleştirme yapıyorum. Sayacı takip ediyorum 1.700 'e kadar sayıyor. Ama toplamda bu kadar kişi kayıtlı değil telefonlarda.

Hadi onu geçtim, ekranda kişi aramaya girip telefonda kayıtlı olduğundan emin olduğum numaraları arıyorum bulamıyor. Harf vb problemi mi var diye en aşağıya kadar kaydırıp bakıyorum bir yerden sonra kişiler kesiliyor. Atıyorum L harfine kadar var, gerisi yok.

Herşeyi tamamen silip yeniden eşleştirme şeklinde defalarca denedim. Nasıl bir problem yaşıyor olabilirim sizce ?

Teşekkürler...

• Sebebini buldum, çözümünü de.

Telefonum şirketimdeki mail sunucuya bağlı (exchange), MS Outlook'ta Suggested Contacts (Önerilen Kişiler) diye bir özellik var. Yıllarca Outlook buraya 1.700 kişinin e-posta adresini toparlamış, meğer iPhone bunları da telefona senkronize ediyormuş. Tabi Jetta'nın Bluetooth telefondaki tüm kayıtları aldığı için fazladan 1.700 adet kişiyi de kaydediyormuş. Sınırı geçince de S harfinden sonrasını gösteremiyormuş.

Outlook'tan bunları sildim (umarım ileride lazım olmazlar) şimdi rahat rahat hepsini alıyor Jetta.

Not: Jetta'nın Composition Media'sının kaydedebileceği kişi sayısını anlayamadım ama sanki 2.000 adet ile sınırlı gibi geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.