Şimdi Ara

Jetta 96 Bin lira olmuş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
5
Favori
21.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Espri olsun diye konulmuş bir ilan. Ciddiye almaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009'da 40.000TL'ye 1.6 Trendline (Neredeyse Comfortline) Passat almıştık. Jetta'ya verilen paraya yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaştakalmazsana

quote:

Orijinalden alıntı: toros7

Yav Euro 3.40 a kadar çıktı anladık zam yaptılar. Euro 2.90 a geri düştü. Fiyatları aşağıya çekecek yerde hâlâ zam yapıyorlar. Bu ne böyle. Rekabet Kurumunun falan bu otomobil firmalarına müdahale etmesi lazım artık.

suç kesinlikle distirbitörde değil
    almayalım kardeşimm
    72 bine avensis veriyorlar sıfır
    yine 2.el 2 senelik mondeolar 65 bin olmadı
    c5 5008 vs vs
    tank gibi arabalar...
    Bu millete müstehak abi
    vallahi müstehak
    eşimle toplam 5 bin gelirimiz var
    eşimin 200 liralık benimde 5 senelik telefonum var
    bilmez miyiz 2 binliralık telefondan 2 adet almayı
    sonra gidip kredi çekip 0 araç almayı
    çok kolay 1 günde hepsini yapabilirm
    abartısız bir günde
    ama çok şükür
    rabbimiz beyin vermiş herkese
    kullanmak kula kalmış

"Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı" yazıyor mesajınızda 5 sene önce kullandığınız akıllı telefonlarda bayağı bir pahalıydı yanılmıyorsam

• ledli gündüz farları var fiyat normal

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Jettaya 50binden fazla para veren adamın aklına şaşarım...

53 bin den başlıyor fiyatlar hasta mısınız siz ?

parasının arabası değil demek istemiş hasta değil aklı başında birisi siz anlamamışsınız

Eğer sizin dediğiniz gibiyse haklısınız ben anlamamışım.
    Bana alan insanlara dokundurma yapıyormuş gibi geldi de.Fiyatlar 53 binden başlıyor, Jetta almak istiyorsa insan, aklına şaşılcak ne var anlamış değilim, piyasayı görüyorsunuz.

• Beyin bedava

• 96 bin e jetta almak.
  • Tok kapı sesi için 96 bin tl az 250 olmalı

• Bu konu defalarca tartışıldı defalarca aynı şeyler yazıldı çizildi. Sonuç: sadece vw değil tüm otomobiller pahalı. 60 bin in altında sıfır C segmenti hb kalmadı. Fluence bile 90 bini geçiyorsa 100 kişiye sorsanız en az 90'ı, 5 - 10 k daha verir Jetta alırım, en azından vw diyecektir. Dolayısıyla sırf vw düşmanlığı adına "cetta çok poolu yoaa" demek yanlıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 31 Temmuz 2014; 22:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

quote:

Yav Euro 3.40 a kadar çıktı anladık zam yaptılar. Euro 2.90 a geri düştü. Fiyatları aşağıya çekecek yerde hâlâ zam yapıyorlar. Bu ne böyle. Rekabet Kurumunun falan bu otomobil firmalarına müdahale etmesi lazım artık.

almayalım kardeşimm
    c5 5008 vs vs
    tank gibi arabalar...
    Bu millete müstehak abi
    vallahi müstehak
    abartısız bir günde
    ama çok şükür
    kullanmak kula kalmış

"Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı" yazıyor mesajınızda 5 sene önce kullandığınız akıllı telefonlarda bayağı bir pahalıydı yanılmıyorsam

580o xm zamanında 400 liraydı smsung amdroidler 1100 liraydı o zaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

parasının arabası değil demek istemiş hasta değil aklı başında birisi siz anlamamışsınız

Bana alan insanlara dokundurma yapıyormuş gibi geldi de.Fiyatlar 53 binden başlıyor, Jetta almak istiyorsa insan, aklına şaşılcak ne var anlamış değilim, piyasayı görüyorsunuz.

TDI + DSG + Bütün opsiyonları yüklenmiş jetta alınmaz diyoruz bir 1.4 Tsı Comfortline düz vites jetta gayet güzel,performanslı aile aracı Ancak TDI+DSG+Highline fiyatı gereksiz şişiriyor.

• Jetta ne la o paraya bmw alirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

quote:

almayalım kardeşimm
    c5 5008 vs vs
    tank gibi arabalar...
    Bu millete müstehak abi
    vallahi müstehak
    abartısız bir günde
    ama çok şükür
    kullanmak kula kalmış

İyi yakalamışşsınız hocam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.shadowx

Bu konu defalarca tartışıldı defalarca aynı şeyler yazıldı çizildi. Sonuç: sadece vw değil tüm otomobiller pahalı. 60 bin in altında sıfır C segmenti hb kalmadı. Fluence bile 90 bini geçiyorsa 100 kişiye sorsanız 5 - 10 k daha verir Jetta alırım diyecektir. Dolayısıyla sırf vw düşmanlığı adına "cetta çok poolu yoaa" demek yanlıştır.

Tüm otomobiller pahalı ancak Jetta TDI DSG Highline Gereksiz pahalı bu arada.İ30 1.6 GDI Sytle 54.000 Tl Ceed Consept plus 52.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

quote:

quote:

quote:

quote:

TDI + DSG + Bütün opsiyonları yüklenmiş jetta alınmaz diyoruz bir 1.4 Tsı Comfortline düz vites jetta gayet güzel,performanslı aile aracı Ancak TDI+DSG+Highline fiyatı gereksiz şişiriyor.

Çok haklısınız, size katılıyorum ben zaten. O dediğiniz araç 62 800 TL mesela. Ama arkadaş demiş ki "Jettaya 50binden fazla para veren adamın aklına şaşarım..." .

• jetpa fadıl'a halen servetlerini kaptıranların olduğu yerde hiç şaşırmamak lazım. piyasada fiyat arz talep dengesiyle oluşur. ülkemizde sefalet edebiyatı yapılıyor ama asla katılmıyorum. en dandik tatil yöresine gittim beynim döndü. ne yollarda gidilebiliyor, ne mağazalara girilebiliyor. tüketim manyağı olmuş bu ülke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Sıfırına Bixenon far metalik renk 17 Porto Jant ve Cam Tavan ekleyince 98060 TL oldu.

Fluence bile 95e yaklaşıyor 2009 2010 Model makyajsız kasalarda hemen hemen aynı dolulukta Privilege olanlar en fazla 55 bine alınabiliyor.

Jettadaki kapı sesi Fluence'de maalesef mevcut değil, ama Meksikalı Jetta'nın ön kapı içleri sert plastik iken C Segmentinde olması gerektiği gibi Fluence'de yumuşak plastik.

Yeni Fluence Icon 1.5 dCi EDC 110 bg
    80.000 TL
    Opsiyonlar
    Elektrikli Açılır Tavan, Xenon Far ve Far yikama, 17'' Alüminyum Jant 4.500 TL
    RENAULT R-Link Multimediya ve Navigasiyon sistemi 2.500 TL
    Deri Döşeme 3.000 TL
    Yedek Lastik 350 TL
    Icon Paketi: Elektrikli park freni, Elektrikli katlanan dış dikiz aynaları 2.500 TL
    Metalik Renk 1.000 TL
    Toplam 93.850 TL

yedek lastik ne zamandan beri opsiyon oldu

biz VW bok atarken Renault da saman altından su götürüyormuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr.shadowx

Bu konu defalarca tartışıldı defalarca aynı şeyler yazıldı çizildi. Sonuç: sadece vw değil tüm otomobiller pahalı. 60 bin in altında sıfır C segmenti hb kalmadı. Fluence bile 90 bini geçiyorsa 100 kişiye sorsanız 5 - 10 k daha verir Jetta alırım diyecektir. Dolayısıyla sırf vw düşmanlığı adına "cetta çok poolu yoaa" demek yanlıştır.

Tüm otomobiller pahalı ancak Jetta TDI DSG Highline Gereksiz pahalı bu arada.İ30 1.6 GDI Sytle 54.000 Tl Ceed Consept plus 52.000 TL

Ona bakarsan imzamdaki turbo benzinli araç da 58bin tl. Araçları karıştırmayalım. VW dizel için 15 bin istiyor işte burası biraz açgözlülük. Bizim milletin dizel sevdasından faydalanmaya çalışıyor. Otomatik içinde bir 10bin daha istiyor.

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Unutmayın dandik dediğiniz i30'u vw grup ceo'su incelediğinde bu kadar sessiz ve kusursuz arabayı nasıl yapmışlar dedi ama siz araştırmadan baba parası ile alıyorsanız arabayı bişey diyemem....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok haklısınız, size katılıyorum ben zaten. O dediğiniz araç 62 800 TL mesela. Ama arkadaş demiş ki "Jettaya 50binden fazla para veren adamın aklına şaşarım..." .

Söyle bulursa bana 50.000 Bin tl'ye jetta Comforline 0 Km söylesin bana yarın alayım.Ona'da 2-3 bişi atarız aracılık yaptığı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan555 -- 31 Temmuz 2014; 22:39:35 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.