Şimdi Ara

Jetta 96 Bin lira olmuş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
5
Favori
21.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jettaya 50binden fazla para veren adamın aklına şaşarım...
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Aman hocam yapma jetta kaliteli falan demişsin inan değil 96bin yarısını bile vermem ben ona ki meksika üretimi bunlar bi halta yaramazlaaar
  • Alman tanki alman panzeri bu araba ne bekliyorsunuz soyulan fransizlar gibi yada sert pilastikli japonlarla ayni fiyatmi olacak.

Bunla 245 yaptim ben yağ gibi kayiyo asvaltta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Döviz kuru, piyasa sartlari, ÖTV, vs ne olursa olsun C segment bir araca 50 bin TL ustu verilen her kuruş haramdir yaziktir gunahtir.

50 bin TL den düşüğe C sınıfı araç mı var dalga mı geçiyorsunuz ?
  • Milletin neden Doğana-Şahine bindiğini daha iyi anlıyorum.Resmen devlet milleti düdüklüyor.Araba alırken %135 vergi,kasko yaptırırsın illa trafik sigortasıda olacak ikisine gereksizce para bayıl,1600 motora yaklaşık bin lira mtv öde,benzin alırsın litresini 1.43 kuruşa yurt dışına satarız biz 5.1 liraya alırız %300-400 birde ordan çarparlar.Daha akla gelemeyecek bir sürü ıvır zıvır.Türkiyede araba sahibi olmak demek maaşının yarısını ona yatırmak demek.Çok lazımsa bir yerden bir yere götürsün ucuz 2.el olsun işini yapsın yeter.

• Bunu alacağıma bundan daha güzel octavia var onu alırım. 1.6 tdı dsg elegance+sunroof 80 bin tl. Gerçi octaviada 65 binden gitti bir zamanlar. Ama piyasaya göre konuşacaksak en iyisi bu.

• Sıcal fırsatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Alınabilir bakınca aslında en pahalı Fluence'de 91.350TL ediyor.

Yani olay bu ekstra DSG pahalılığa bakınca fiyat normal gibi yani.

Bedava bedava
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Eh bende 255le BMW F10 525xd ile gittim o zaman 525xd alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Full olan girtlak dolu bir jetta turkiye sartlarinda o fiyatta,yapacak bisey yok.
    Dandik hyundainin i30nun 75 ettigi qqnin 100 ettigi hele hele fluencin 70binli fiyatlar oldugu yerde jetta ve passat hep 10 adim ilerdedir
    Bende i30a 70bin veren corollaya 72bin veren adamlarla konusmuyor ve muhatap olmuyorum.

Jettanin 100 ettigi ulkede corolla veya civic 125 aşağı olmamalı bana göre.

100 kağıt para ver ne zaman nerde yolda kalirsin kim bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Döviz kuru, piyasa sartlari, ÖTV, vs ne olursa olsun C segment bir araca 50 bin TL ustu verilen her kuruş haramdir yaziktir gunahtir.

50 bin TL den düşüğe C sınıfı araç mı var dalga mı geçiyorsunuz ?

Dostum yazdiklarimi iyi okumamissin, vardıyı yoktuyu tartismiyorum, C segment arabaya verilecek max. parayi söylüyorum sen de kendi rakamini söylersin. Hayirli aksamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: toros7

Yav Euro 3.40 a kadar çıktı anladık zam yaptılar. Euro 2.90 a geri düştü. Fiyatları aşağıya çekecek yerde hâlâ zam yapıyorlar. Bu ne böyle. Rekabet Kurumunun falan bu otomobil firmalarına müdahale etmesi lazım artık.

Indirim olmamasinin sebebi 'efendim 3.40 euroda Turkiye ye girdigi icin indirim yapamiyoruz' dur

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Full olan girtlak dolu bir jetta turkiye sartlarinda o fiyatta,yapacak bisey yok.
    Dandik hyundainin i30nun 75 ettigi qqnin 100 ettigi hele hele fluencin 70binli fiyatlar oldugu yerde jetta ve passat hep 10 adim ilerdedir
    Bende i30a 70bin veren corollaya 72bin veren adamlarla konusmuyor ve muhatap olmuyorum.

yok 150 olmalı

şaka bir yana parasının arabası değil jetta...

• quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

yok 150 olmalı

şaka bir yana parasının arabası değil jetta...

%25 pahalı olmayı hakediyorlar sundklarindan dolayısıyla. Golfde ayni sekilde cok daha pahalı olmalı aslinda jettadan.

• Arz talep meselesi. Alan menmun satan menmun

• Tüh be kaçırdım bu arabayı.. İnsan 4-5 ay önce koyardı bu ilanı.. Gerçi o kadar paramda yoktu, bunu almak için ektradan 9-10 bin daha kredi çekmem lazımdı..
    Bende o krediyi göze alamadım, bizi idare etsin diye gidip 9 bin lira daha ucuzuna, en dolusuna yakın bir S 60 aldım.

Araçtan anlamıyorum ben ya... Kaçtı güzelim jetta..
  • umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar Jetta' yi sevmesemde Civic' den daha pahali olmasi lazim. Malzemesi daha kaliteli, yol tutusu daha iyi daha cok donanim var, tabi keske parasini da hak etse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Jettaya 50binden fazla para veren adamın aklına şaşarım...

53 bin den başlıyor fiyatlar hasta mısınız siz ?

parasının arabası değil demek istemiş hasta değil aklı başında birisi siz anlamamışsınız
  • Ayn donanımda fluence 85.000 e geliyor. Jetta ucuz bile. Ben geçen sene highline sunrooflu 60 bine almıştım. Bu kadar değer kazanacağını bilseydim iki tane alır birini satardım. Siz daha bid bid ötün. Araba satılıyor ve çok tutuluyor. Ben aracımdan çok memnunum ve burada bidbid öten kedilerin de daha iyisine bindiğini düşünmüyorum. İyi arabaya binen adam fesatlık yapmaz. Alana hayırlı olsun kazasız belasız binsin der geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabaya bu fiyati savunanlara az bile.En az 200k olmali.

O degilde ikinci el birde arabalar.Resmen keriz avi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.