Şimdi Ara

Jetta 2013 Otomatik Araçta Titreme Hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lag3 (1 mesaj) Z3A (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> Jetta 2013 Otomatik Araçta Titreme Hissi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar.Aracımı 1 sene önce yokuş çıkarken titreme yapıp aracın çırpmasından dolayı iy iniyet garantisinden kavramasını değiştirttim.Otomatik 1.2 tsi kullanıyorum.Değiştirildikten sonra hiçbir sorun yaşamadım yine o titreme yok 1 senedir kullanıyorum lakin bu hafta birdenbire aracın yolda kendisini gırr gır diye titretme sorunun başladı.BU vites geçişlerindede oluyor.Servise gödnerdim 2 saat deneme yapmışlar usta birşey bulamamış dsg de sorun yok araç sağlam diyorlar.Diyorum kardeşim onda bir sorun başladı bunu hissediyorum hayır bulamıyoruz diyorlar.P deyken bir araba araç kendini çırptı gaz verirmiş gibi.Bahsettiğim mevzu başkası tarafından hissedilebilecek birşey değil tam manasıyla ama yolda giderken ben bunu hissediyorum sanki arabanın benini bitmeye başlıyorda size o hissi veriyor gibi.Bu sıknıtı ne olabilir acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    616 Mesaj
    Wallaha cıft javrama bır arac kullanıyorum bende ama en ıyısı daha nazık kullanırsak daha az tıtreme oluyor cıft kavramalarda arızaya gebemı dıyelım yoksa bılemedım bende..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.