Şimdi Ara

JETTA 2011 MODEL TANITIMI 'AUTOSHOW 2010'DA YAPILDI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
17.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facebookta donanımlar hakkında birazcık yazmışlar .. fiyatlar yakında diyor ..

http://www.facebook.com/vwturkiye
  • Bu ayki AUTOCAR dergisinde Amerika ve Avrupa için üretilecek araçların yürüyen aksam ve kalite açısından farklılıklar içereceği bilgisi var.Avrupa ülkelerinde satılacak olanlar daha kaliteli olacakmış.Fiyatı ne olursa olsun kesin olan şu ki yeni Passat'ta olduğu gibi yeni Jetta'da da fiyat listeleri belli olduğu anda hemen bikaç aylık sıra oluşacak gibi duruyor.
  • Arkadaşlar fiyatlar an itibari ile açıklanmıştır. Ancak internet sitesinde yok, Bayilerden öğrenebilirsiniz.

Bilgilerinize
  • vw yarın siteye girer heralde donanım , teknik , fiyat vs .. bu arada varmı bayilerden fiyat öğrenen .. iyi forumlar ..
  • http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/jetta

fiyatlar , donanım , teknik açıklandı .. iyi hesaplar :D ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 15 Aralık 2010; 20:34:48 >
  • en baz dizel jetta 49 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

38000'den başlar.
    çok fazla hesap yapmaya gerek yok, aklımız karışıyor :)
    15000 jetta satıcaz diyor vw 2011 yılı için.
    40000 giriş seviyesi ile satabilir mi, satamaz.
    38000'den başlar kafanızı yormayın..
    rahat olun acele etmeyin, jetta piyasanın anasını ağlatacak diyorum.
    bekleyin.

quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

Bir VW bayisinin satış müdürü 1.2 TSI baz modelin fiyatının 42.000 TL den başlayacağını söyledi. Şu andaki Jetta'daki fiyatların yeni kasa gelecek olması nedeniyle kampanya fiyatları olduğunu unutmamak gerekir. Geçmişten hatırlayalım; Jetta aynı donanımda her zaman Golf'ten 1000-2000 TL pahalı olmuştur. Ayrıca "exclusive" donanımı sadece kasa değişimi öncesi stokları eritmek için üretilmiş özel bir pakettir. Bu paket mevcut kasadaki "ESP ve RDC-510" haricinde en üst donanım olan "comfortline" paketi ile neredeyse aynıdır.

Eski-Yeni kasada donanımlar aşağıdaki gibi olacak:
    Eski ----------Yeni
    Primeline------Trendline
    Midline--------Comfortline
    Comfortline----Highline

Görüldüğü gibi yeni Jetta'da en üst donanım "highline" paketi olacak. Şu andaki özel olarak üretilmiş "exclusive" donanımı yukarıda bahsettiğim gibi "ESP ve RDC-510" haricinde yeni kasadaki "highline" donanımı ile neredeyse aynı. Golf 1.4 TSI Highline modelinin üzerine 1.000-2.000 TL koyarsanız yeni Jetta 1.4 TSI Highline fiyatını bulmuş olursunuz. Bu da bugünkü fiyatla 49.000-50.000 TL arası bir fiyat olacaktır.

Şu andaki "Jetta 1.4 TSI Exclusive" fiyatının 42.700 TL olduğu göz önüne alındığında ve yukarıda bahsedildiği gibi yeni gelecek Jetta'nın fiyatı ile mukayese edildiğinde, mevcut Jetta'nın gerçekten indirimli ve yeterli donanımla ucuza satıldığını anlaşılmış olur. Ama zaten bir kaç hafta sonra bu tartışmaların bir anlamı kalmayacak.

Saygılar...

Baz model için, zaman 1000 TL yanılma ile beni haklı gösterdi. Müşteri, otomatik için şu anda "dizel'e" mahkum edilmiş durumda. Önceki model son dönemde gerçekten ucuza satılmış. "Yeni Jetta" yeni alıcılara hayırlı olsun..

• Yeni fiyatlar...

JETTA 2011 MODEL TANITIMI 'AUTOSHOW 2010'DA YAPILDI
  • Yeni Jetta yeni alıcılara hayırlı uğurlu olsun.

Biz biraz bekliyeceğiz gibi...
  • Evet, Hobbiest hakli cikti. Anlasilan en azindan manuel modellerde 1.4 Jetta benzer donanimli Golf'ten en az 3-4 bin lira fazlaya, neredeyse Tiguan'la kafa kafaya gelecek, ki bence bu gercekten cok abartili. (Dikkat edelim, dizel modellerde Yeni Jetta'da DSG farki 3.500 TL, Golf'te yaklasik 6.000 TL. Nereden kaynaklaniyor acaba "DSG fiyat farklarindaki bu fahis fark", onu da Dogus'a sormali...) Fiyatlar belki yaza dogru gevser, ya da artmamak suretiyle zaman icinde biraz daha makul duzeye gelebilir.

Neyse, biz zaten Golf'te karar kilmistik. Bugun itibariyla da kaporayi yatirdik. Ocak 15'te teslim, kismetse. Ama yeni Jetta'larin donanimi da iyi gorunuyor. Ozellikle Comfortline donanimi ileride dusunulebilir. Hele bir kasa ve fiyatlar otursun... 2015'te bakariz!
  • donanım konusunda büyük iyileştirme var.ama hız sabitleyicinin comfortline olmaması nasıl bi saçmalıktır?! benzinli bir modele 45 bin verip de o arabada hız sabitleyici yoksa ya fiyata bi bakması lazım ya da bu basit donanımı neden koymadığına.gerçi fiyatlara yine de bakmaları lazım.çok pahalı bence.eski kasa ile arasında bu kadar fiyat farkı olması gerçekten çok üzücü
  • Comfortline'da CC'nin yanısıra Klimatronik de bulunmuyor. Ayrıca önceden Comf.da bulunan RCD510 da uçmuş
    Teşekkürler DOĞUŞ
    quote:

Orijinalden alıntı: oguz58

donanım konusunda büyük iyileştirme var.ama hız sabitleyicinin comfortline olmaması nasıl bi saçmalıktır?! benzinli bir modele 45 bin verip de o arabada hız sabitleyici yoksa ya fiyata bi bakması lazım ya da bu basit donanımı neden koymadığına.gerçi fiyatlara yine de bakmaları lazım.çok pahalı bence.eski kasa ile arasında bu kadar fiyat farkı olması gerçekten çok üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Comfortline'da CC'nin yanısıra Klimatronik de bulunmuyor. Ayrıca önceden Comf.da bulunan RCD510 da uçmuş
    Teşekkürler DOĞUŞ
    quote:

Orijinalden alıntı: oguz58

donanım konusunda büyük iyileştirme var.ama hız sabitleyicinin comfortline olmaması nasıl bi saçmalıktır?! benzinli bir modele 45 bin verip de o arabada hız sabitleyici yoksa ya fiyata bi bakması lazım ya da bu basit donanımı neden koymadığına.gerçi fiyatlara yine de bakmaları lazım.çok pahalı bence.eski kasa ile arasında bu kadar fiyat farkı olması gerçekten çok üzücü

Eski "Comfortline" şimdi "Highline" oldu. Dolayısı ile eskien Midline veya daha sonra "Exclusive" olarak satılan ikinci pakette yer alan tam otomatik klima şimdi en üst donanım olan "Highline" modeline aktarılmış. Ayrıca yeni modellerin hiçbirine şu an için sonradan CC takılamıyor.
    saygılar...

• Ben de birkaç sene sonra eski kasaya göre 1.6 TDI 105 PS Primeline düşünüyordum, 44 bin liraydı.
    Şimdi aynı seride 1.6 TDI 105 PS Trendline için 49 bin lira istenmiş.
    Arada 5 bin lira fark oluştu.
    Kafam karman çorman oldu şimdi. Çıta gittikçe yükseldi.
    Jetta gibi bir araba alıyorsan dizel olmalı; hele dizel alıyorsan sıfır olmalı dedik, çıta 49 bin liraya tırmandı.
    Şu andaki aracım 2008 Accent Era 1.4 Team ABS. Piyasası 19 lira arabamın. Aradaki fark 30 bin lira
    Eski kasa temiz bulursam ikinci el mi alsam, yoksa yeni Astralara mı yönelsem, olmadı Golf mü alsam diye kafamda bir sürü düşünce geçmeye başladı.
    50 bin lira para neredeyse bugün için az değil...
  • En güçlü motor 105 hp, Comfortline donanımı boşline olmuş...
  • highline 1,6 DSG düşünüyordum, bir de keyless go cam tavan felan alırım diyordum.
    60000 kendisi zaten 2 opsiyon ekleyince 66000 oluyor,
    neyse geçmiş olsun bizde gidip 60000'e C5 alırız yada 60000'e Laguna alırız. En azından bir markanın üst sınıfı olur yani
  • Highline için kapora vermiştim geçen hafta. Kafamdan geçen rakam zaten 60.000.-TL idi. Yalnız gelecek ilk parti araçlarda (higline) 17' jant olacakmış. Ondan kaynaklanan bir fiyat artışı olmazsa düşündüğüm fiyata almış olurum arabayı inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Ben de birkaç sene sonra eski kasaya göre 1.6 TDI 105 PS Primeline düşünüyordum, 44 bin liraydı.
    Şimdi aynı seride 1.6 TDI 105 PS Trendline için 49 bin lira istenmiş.
    Arada 5 bin lira fark oluştu.
    Kafam karman çorman oldu şimdi. Çıta gittikçe yükseldi.
    Jetta gibi bir araba alıyorsan dizel olmalı; hele dizel alıyorsan sıfır olmalı dedik, çıta 49 bin liraya tırmandı.
    Şu andaki aracım 2008 Accent Era 1.4 Team ABS. Piyasası 19 lira arabamın. Aradaki fark 30 bin lira
    Eski kasa temiz bulursam ikinci el mi alsam, yoksa yeni Astralara mı yönelsem, olmadı Golf mü alsam diye kafamda bir sürü düşünce geçmeye başladı.
    50 bin lira para neredeyse bugün için az değil...

49.900 e volvo s40 dizel düşünmez misiniz?

neden derseniz esp ,otomatik klima,alaşım jant standart.

ayrıca 115 hp ve 6ileri. pperformans farkı da tartışılmaz.6 vites farkı da

ödeme şartları da uygunmuş

• arkadaşlar, az önce vw doğuş otodan Cantekin beyle görüştüm. 1.2 tsi yeni kasa jetta da standart olan yol bilgisayarı yokmuş, mart ayına kadar gelecek olan otolarda da olmayacakmış. ben peki neden böyle dediğimde " biz bir an önce gelsin diye hazırlanmış olan partilerden sipariş vermiş olabiliriz" dedi. peki başka farklılıklar var mı diye sordugumda da yol bilgisayarı yerine arabada çelik jantın olacağını söyledi. peki sadece 1.2 tsi trenline da mı böyle dedim, Cantekin bey ise 3 kategoride de böyle olduğunu söyledi.
  • Ayrıca diğer haber ise comfortline paketinde hız sabitleyici varmış. ilk gelen renklerde ise şeker beyazı, opak siyah ve birde metalik gri varmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.