Şimdi Ara

jetta 1.2 TSi 2012 Comfortline mı 2014 trendline mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iki araçta yaklaşık 50binde model yüzünden trendline mı özellik olara 2 yaş küçük confortline mı seçmeliyim ikisi arasında özellik olarak ne farklar var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Donanım konusu zevk ve tercih meselesi. Yalnız imkanınız varsa 1.2 motor yerine 1.4 TSI yada 1.6 TDI almanızı şiddetle tavsiye ederim. VW markasında bu iki motor haricindeki motorlar alınmaz. İkisini de test edin; ne demek istediğimi anlarsınız. İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 tsi için daha az yaktığını ve güzel hızlandığını söylediler tdi gücüm yetmez zaten çok km yapan birisi değilim

• Teknik verilerinde 1.2 şehiriçi 6.3 L, 1.4 şehiriçi 6.8 L olarak görünmekte. Yalnız günlük kullanımda öyle olmuyor. Örneğin 1.2 ile hızlanmak istediğinizde motor hantal olduğu için benzine yükleniyor. Daha fazla yakıyor. Yokuş çıkarken yine aynı şekilde. 1.2 motor 3. viteste bağırırken 1.4 motor 4. viteste rahatlıkla çıkıyor. Tercih sizin tabiki. İyi günler dilerim...

• Peki üstad confortline için 3 4 bin farka değer mi

• Tabi ki değer. Yeter ki araç temiz olsun. Ayrıca 1.4 TSI ı yarın bir gün satacağınız zaman da daha çok müşterisi olacaktır. İyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Tabi ki değer. Yeter ki araç temiz olsun. Ayrıca 1.4 TSI ı yarın bir gün satacağınız zaman da daha çok müşterisi olacaktır. İyi günler...

430256097 Nolu ilandaki aracı almak İçin Ankara'ya bu geceye bilet aldım sabah baktırıp alım satımı yapacağız kısmetse pahalıyamı ucuzamı alıyorum çokta emin değilim fikriniz nedir nasıl araç

• ILK SAHINDEN ÖZEL URETIM 2014 HATASIZ BOYASIZ COMFORTLAYN

İlan No: 430256097

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahinden-ozel-uretim-2014-hatasiz-boyasiz-comfortlayn-430256097/detay

• Biraz geç olmuş. Şimdi gördüm.

• 2014 Trendline kesinlikle. Donanıma para verilmez. Kaldı ki Jetta'da bir çok donanım standart olarak geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 1 Haziran 2017; 9:51:8 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.