Şimdi Ara

Jetfatura.com giremiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Jetfatura sitesine ilk girişimi yapıp daha sonra kendi şifremi oluşturduğumdan beri yaklaşık bir haftadır giriş yapamıyorum. Şifre unuttum vs hepsini denedim yok. SMS ile gelen kullanıcı adı ve şifre bilgilerimi girdiğimde kullanıcı adınızı veya şifrenizi kontrol edin diyor. Bu sorunla karşılaşan var mı?

• vodafone TV webtede sıkıntı vardı... bence farkederlerde düzeltirse anca...

• Hocam twitterdan 5 kasımdan beri mesaj yağmuruna tuttum vodafone destek hesabını resmen s*klemiyorlar, cevap yazmadılar bile

• bende birebir aynı sorunu yaşadım müşteri hizmetlerinden arıza kaydı açtırdım düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 aydır giremiyorum. Twitter üzerinden defalarca yazdım kimse umursamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sorun sadece bende mi acaba diyordum. Çok işim olmasa da ayda yılda bir girmek istediğimde girememiştim. Hala girilemiyor olması enteresan.

• temmuz ayından beri giremedim jetfaturaya

faturayı ödeyeceğim , siteye giremiyorum

2 kez müşteri hizmetlerine ulaştım 1 ay arayla, çözülmedi.. hala

• hereiam kullanıcısına yanıt

Ben de öyle sorun yaşıyordum daha sonra vodafone net aboneliğinin sahibi cep telefonu numarasına ait cihazla webden jetfatura sitesine giriş yapmayı denediğimde oldu ve daha sonra tüm cihazlardan da giriş sağlayabildim.

• spintirea kullanıcısına yanıt

Hocam siz böyle dediniz diye telefondan jetfaturaya girip denedim yine olmadı:/

Nasıl halledicez bilmiyorum, bu nasıl bir saçmalık.. Normalde bunlar yapışır ödeyin diye, ben yapışıyorum ödeyim diye...

2 kez 1 ay arayla bildirdim sorun çözülmedi diye, not aldık kaydınızı aldık diyorlardı, hala aynı

• hereiam kullanıcısına yanıt

Hocam ben de bilmiyorum valla aradığımda müşteri temsilcisi bazı şeyler denememi istedi onlardan biri de bu idi ve oldu. O zamandan beri girebiliyorum. Hat sahibi cihazın mobil veriyle jetfaturaya girdiğine emin olun bir daha deneyin olmazsa yine arayıp mutlak çözüm isteyin. Eğer fatura ödemek istiyorsanız internet bankacılığı ile verilen kullanıcı adını girerek ödeyebiliyorsunuz bu arada.

• spintirea kullanıcısına yanıt

Hocam mobil veri ile denemedim, wifi ile denedim o yüzden mi olmadı acaba. Bir de sizin dediğiniz gibi deneyeyim internet paketi aldığım zaman. :)

ama hiç borç gözükmüyordu, müşteri temsilcisi de öyle demişti, ilginç bir şey..

fatura gözükmüyor ki ama, maile falan da fatura gelmiyor

yani olay fatura çıkıyor ben ödeyemiyorum değil, hem siteye giremiyorum hem de fatura çıkmıyor

:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.