Şimdi Ara

Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
9
Favori
27.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 11 Nisan 2013; 20:07:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motor satılıktır sahibinden.com İLANI VARDIR jet motorunun resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhqn -- 30 Mart 2013; 18:12:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhqn

motor satılıktır sahibinden.com İLANI VARDIR jet motorunun resimleri

Çalışırken video falan varmı hocam?

• Ucak motorundan pek anlamam ama bir ucak motoru yapmak tasarlamak bu kadar zor olmamali isinin ehli olan muhendisler altindan nasil kalkamiyor bu isin pek anlamiyorum dogrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

birkaç kişi yoplayıp yapalım hemen.bağlarız arkamıza fiuuuu

• önceki motorlar satılmıştır 3 çüncü jet motorunun bitmesi yakındır bitince resimlerini vidyosunu korum arkadaşalar zamanla orjinalin aynısını üretiminin yapcam ucuz yollu halka hizmet olsun

• motorun yüzde 75 hazır durumdadır bitim aşamasındadır motor satılıktır 500 tl olup almak isteynler bu numaradan ulaşa bilir 05344883493 ilhan
     Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> Jet Motoru Yapımı... İçeri >>> Jet Motoru Yapımı... İçeri >>>

• Tony Stark mod on.
  • motorun bitmiştir satılıktır 05344883493 ilhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhqn -- 22 Mayıs 2013; 19:44:50 >
  • motorun bitmiştir satılıktır 05344883493 ilhan
  • resimler el yapımı olan motorundur satılıktır 05344883493 ilhan

• böyle olunca verim alamazsın ve çok yakıt harcar çok ateş cıkarması gücünü göstermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

böyle olunca verim alamazsın ve çok yakıt harcar çok ateş cıkarması gücünü göstermez

• ilk yakıt fazla gittinden ateş fazla çıktı
  • Bu yaptığınız ebatlarda jet motorları ne boyutta bi maketi havalandırabilir ve diğer merak ettiğim sadece görüntü olarakmı jet motoru gibi çalışıyor yoksa itme kuvvetini denedinizmi bu çok emek vererek yaptığınız cihazları ? Merakımı giderirseniz sevinirim
  • türkiyede bu işi ilk ve profesyonel düzeyde cumhur güvenç isimli bir abimiz yapıyor.hatta kendi geliştirdiği bir modelde var.klasik kj-66 motorunu biraz daha geliştirmiş.arzu edenler google'da arattırabilir.
  • motoru hobi olarak üretmiştim gerçek bi motorun verdi performansı veriyor
  • Merhaba arkadaşlar. Böyle şeyleri madem bilmiyorsunuz en azından youtube'dan videoları izleyin ve bu arkadaşın yaptığının diğerlerinin yanında abart egzoza ve şalamaya benzediğini anlayın:) Kusura bakmada arkadaşım, orjinaliyle aynı performansı veriyor demişsin! Orjinalinin modelinide verde o halde arkadaşlar kıyaslasın da aradaki farkı görsün:) İnan bana bu siteye kaydım yoktu ve forumlarda başka bir konu ararken denk geldim yazıya ve bazı yazılardan dolayı konu ilgimi çekti okuyayım dedim. Ve cevap yazamadan edemedim senin bu iddalarına! Sırf bu yüzden üye oldum foruma:) Sayın admin yanlış anlamayın beni sakın bu arkadaşın tasarladığı veya klonladığı ürün çok komik geldi bana o yüzden üyelik sebebi bu şekilde ön plana çıktı.
  • son olarak en basit bir örnek vermek istiyorum! Doğru dürüst bir model rc jet motoru on bin lira gibi bir fiyattan başlıyor! Ve bu motorlarda bırakın yakaıtı yakma oranının performansa etkisini, %3'lük balans bile performansı öldürürken bu tür emitasyonların balanstaki sapma oranını nasıl ayarlayacaklarını kendileri dahi bilmiyorlar diye düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan ve profesyonel çalışan bir arkadaşın adı paylaşılmış, siz en iyisi onun videolarına da bir bakın! Hadi ilgilenen arkadaşlara kolay gele:)
  • Açık ara en güzel tasarıma sahip motordur.

Tek rakibi Wankel
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.