Şimdi Ara

Jeep’ten dünyanın en güçlü SUV u 0-100 3,7 sn.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
35
Cevap
1
Favori
2.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Jeep’ten dünyanın en güçlü SUV u 0-100 3,7 sn.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Wrangler disinda arazi kabiliyeti olan jeep yok. Land rover ile karistirsin sen. Jeep FCA bunyesinde degilken bu araba vardi zaten. Fiatla ortak olan araba Renegade. Fiat devsirmesi oldugu belli zaten tipinden.

Çok emin olma bence. Bu kadar Rijit bir Fiat yok. B SUV ların içinde açık ara en kabiliyetli arazi aracı Renegade.
    |
    |

• Binbaşı
    1811 Mesaj

IQün Jeepin arazi kabiliyetini anlamaya yetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    haberelectro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yorumlarinizi begenerek okuyorum lakin bu konuda yaniliyorsunuz biraz

|
    |
    redbul_540 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Karsima gecince soyleyemeyecegin laflari zikretme uzulursun NEYSE

|
    |
    QralCess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Polestar191

Yorumlarinizi begenerek okuyorum lakin bu konuda yaniliyorsunuz biraz

Hangi konuda yanılıyorum?Yanıldığım konuyu belirtirseniz,belki doğru yolu bulabiliriz
    |
    |
    MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Güçten kasıtları hız değil herhalde yada Model X'i aynı kategoriye sokmadılar?

Güç=Beygir

Model X'in beygiri daha az.

|
    |
    Mercedes GLS63 AMG veya BMW X5m varken gerçekten tercih edilecek bir araç değil. İlk sert virajda devrilir imajı veriyor ki zaten ani slalomlarda ve asfalt üzerinde başarılı olamayan bir markadır.

Ayrıca 3.8 0-100'ü olan GLE63s AMG modelini de unutmayalım.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj
    Hayatlarında o motorun yutup videoları dışında sesini bile duyamayacağı insanların araç hakkındaki ilkokul seviyesindeki kavgalarını görmek zorundamıyım ben ya. Bi bitin artıkta temiz temiz dolaşalım şu forumda. Deneyimleyeceği en sağlam motor 2.0 dizel olan tipler Jeremy Clarksondan fazla özgüvene sahip.

O cüsseyle o ivmeyi kazanmak müthiş bi zevk olmalı Jeep in tasarımlarınıda çok beğeniyorum zaten.

|
    |
    Bu güç tek başına bu aracı bir tercih sebebi kılmaz benim için. Klasik Amarikan aracı. İç mekan kalitesi ne X5 ne GLS ne de Cayenne ile yarısaçak seviyede değil. Hele iç mekan tasarımı rezil. 2017 yılında tanıtımları bir araçtaki iç mekanı BMW ve Mercedes 15 yıl önce kullanıyordu.

|
    |

Sene 2018 olmus yumusak suspansiyonun dezavantajini kendi icinde cozen sistemler yok ben ne gle nede 2017 jeep kullandim ama sert arac ile yumusak arac arasindaki farki cok iyi biliyorum 2 saat bmw yada mercedesle 2 saat jeep ile bi daglik yollarda dolasin ondan sonra gelin burda konusalim

Benim tercihim arazi ve bozuk tr yolu ise yumusak suspansiyonlu arac olur aradaki farki bilmeyip yumusak suspansiyonlu araclara salliyarak trafikte yeni suspansiyonu konforlu arac kalmadi mercedes c bile sacma sapan gergin yol tutusu diyoruzda sert araclarin yol tutusuda en fazla 3-4 yil 0 kondisyonunda agzi yuzu kayiyo ondan sonra

|
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kimse de dememiş ki arazi için tasarlanmış bir aracın 0'dan 100km'ye çıkış hızından bize ne diye. Jeep çıksın da kaç derece eğime kadar tırmanabiliyor, sudan geçme derinliği nedir bunun gibi özellikleriyle havasını atsın. Ama onlar da haklı aslında, bugün kaç kişi bu araçları gerçek amacı için alıyor ki, onlar da direkt otobanda SUV kullanmak isteyen kitleyi kendilerine hedef seçmişler, ona göre değer yayınlıyorlar.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Binbaşı
    1618 Mesaj

Yallah Türkiye'ye

Gülüyoruz ağlanacak halimize..

Edit:yanlış gülücük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClimbDown -- 20 Şubat 2018; 10:03:14 >
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ClimbDown

Yallah Türkiye'ye

Gülüyoruz ağlanacak halimize..

Edit:yanlış gülücük

1 kere yaşıyoruz şöyle homur homur gezen bir aracimiz olmayacak.

Milletin popo izinin ciktigi 99-2001 Mustang mi alalim illa ? Sanayilere mi duselim ?

|
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.