Şimdi Ara

JEEP severler sizce hangisini almalı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi birbirinden güzel sizce hangisi daha güzel

• Antara - Q7 - Xc60 favorimdir.

İçlerinden en güzeli Q7
  • Hocam buradakiler Jeep değil suv sınıfı araçlar, G serisi hariç, Jeep de bir marka ayrıca.
  • Q7 BENCE
  • Hocam çok te?ekkür ederim bilgilendirmen için ancakkk,
    bende jeepin bir marka oldu?unu biliyorum hatta böyle yazarken Jeep lafyna itiraz ederler dedim kendi kendime. Beni haksyz çykarmadyn çok te?ekkür ederim:=)
    ?aka bir yana Jeep ismi bizim otomobil litaratürüne girmi? ve marka olarak sembol olmu?tur ve ismiyle sembolle?mi?tir. Bunun gibi bir çok örnek vardyr mesela bakkala gidince selpak mendil istersin ve ka?yt mendil alyrysn, bakkal sana hocam selpak bir markadyr demez, ba?ka permatik vb.
    Jeep arazide gidebilen (4x4 olmasy defransiyel kilidi olmasy sebebiyle) di?er normal (avrupalylar compakt demeye ba?lady) arabalardan daha yüksek olmasy sebebiyle çukur ve tümseklerden rahat geçebilen arabalara deniyordu. Daha sonra avrupalylar synyflar yaratarak SUV, Crossroad, d synyfy vb adlar verince bizlerde onlardan geri kalmayalym diyerek jeep de?il suv dur demeye getirdik.
    i?te olayyn özü budur.
    saygylarymla

quote:

Orjinalden alinti: RqJnr

Hocam buradakiler Jeep degil suv sinifi araçlar, G serisi hariç, Jeep de bir marka ayrica.

• quote:

Orjinalden alıntı: nakreko

Hocam çok te?ekkür ederim bilgilendirmen için ancakkk,
    bende jeepin bir marka oldu?unu biliyorum hatta böyle yazarken Jeep lafyna itiraz ederler dedim kendi kendime. Beni haksyz çykarmadyn çok te?ekkür ederim:=)
    ?aka bir yana Jeep ismi bizim otomobil litaratürüne girmi? ve marka olarak sembol olmu?tur ve ismiyle sembolle?mi?tir. Bunun gibi bir çok örnek vardyr mesela bakkala gidince selpak mendil istersin ve ka?yt mendil alyrysn, bakkal sana hocam selpak bir markadyr demez, ba?ka permatik vb.
    Jeep arazide gidebilen (4x4 olmasy defransiyel kilidi olmasy sebebiyle) di?er normal (avrupalylar compakt demeye ba?lady) arabalardan daha yüksek olmasy sebebiyle çukur ve tümseklerden rahat geçebilen arabalara deniyordu. Daha sonra avrupalylar synyflar yaratarak SUV, Crossroad, d synyfy vb adlar verince bizlerde onlardan geri kalmayalym diyerek jeep de?il suv dur demeye getirdik.
    i?te olayyn özü budur.
    saygylarymla

quote:

Orjinalden alinti: RqJnr

Hocam buradakiler Jeep degil suv sinifi araçlar, G serisi hariç, Jeep de bir marka ayrica.

Klavyede sorun mu var acaba ?

• hummer - q7 - x6 - g series - jeep commander -

diye devam ederim
  • Hocam çok tesekkür ederim bilgilendirmen için ancakkk,
    bende jeepin bir marka oldugunu biliyorum hatta böyle yazarken Jeep lafina itiraz ederler dedim kendi kendime. Beni haksiz çikarmadin çok tesekkür ederim:=)
    saka bir yana Jeep ismi bizim otomobil litaratürüne girmis ve marka olarak sembol olmustur ve ismiyle sembollesmistir. Bunun gibi bir çok örnek vardir mesela bakkala gidince selpak mendil istersin ve kagit mendil alirsin, bakkal sana hocam selpak bir markadir demez, baska permatik vb.
    Jeep arazide gidebilen (4x4 olmasi defransiyel kilidi olmasi sebebiyle) diger normal (avrupalilar compakt demeye basladi) arabalardan daha yüksek olmasi sebebiyle çukur ve tümseklerden rahat geçebilen arabalara deniyordu. Daha sonra avrupalilar siniflar yaratarak SUV, Crossroad, d sinifi vb adlar verince bizlerde onlardan geri kalmayalym diyerek jeep degil suv dur demeye getirdik.
    iste olayin özü budur.
    saygilarmla

NOT : NEDEN OLDU ANLAMADIM TÜRKÇE HARFLER ÇIKMAMIS? BENDE YENIDEN YAZDIM KUSURA BAKMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakreko -- 20 Ocak 2009; 21:32:06 >

• Hocam zaten TDK "cip" olarak almıştır literatüre bu kelimeyi orası ayrı da, benim asıl amacım özellikle bu ayrımı bilmeyenleri uyarmaktı "gelinim sana söylüyorum kızım sen anla" misali.
    Bu aletlerle yatıp kalkınca insan balatayı yakıveriyor tabi bir noktadan sonra.
  • land curıser v8, porsche ve Q7 ama arkadaşlar vurgulamak isterim tipine bakarak cevaplıyoruz değilmi?yoks yanlış yorum yapmayalım çünkü özelliklerde felan tartışılır!!!
  • Nasıl bir araçtır bilmiyorum ama Dodge Nitro dıştan güzel gözüküyor.
  • Hummer H2.
  • jeep wrongler(genç işi)
  • Audi Q7
  • biz haddimizi biliriz q7 vs bizi aşar

freelander 2 veya pathfinder

pathfinderin kasası ne zaman değişir veya en son ne zaman makyaj yedi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
  • V12 TDI Q7...

rüyamda benim olmuştu...
  • antara aldım
    hayalimiz Q7
  • q7 ve cayenne derim
  • tasarım olarak q7 motor olarak cayyene turbo s
  • Range Rover derim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.