Şimdi Ara

JEEP mi OTOMOBİL mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
19.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ne muazzam birşey böyle.. + tekerlek bağımsız... Hurricane...
  • bana kalırsa jipmi otomobil mi sorusuna cevap vermek corafi koşullara bağlıdır.. bulunduğun bölgenin aracını süreceğin bölgenin durumuna bağlıdır. tek bir çukur tek bir tümsek tek bir KANALİZASYON KAPAĞI olmayan bir bölgede Ferrari sürmeyi tercih ederim. ama dağlık taşlık yağmur çamur olan bölgede ise bir LAND CRUSER i tercih ederim..
  • valla en ucuz 4x4 70000 ytl civarından başlıyor. cebinde parası olan ne isterse alsın. benim param otomobile yetti ben onu aldım. amaaaaaa bayanlar için kesin 4x4. çünkü yolda sıkıştırmalar oluyor. 4x4' ü de sıkıştıran densizler olabilir ama otomobile nazaran daha az olur.
  • Arazide kullanacaksan LADA NİVA ve TOYOTA LAND CRUISER iki araçta tüm testlerde 1. ve 2. liği paylaştılar. LADA NİVA ile arazide takla attık araç ters döndü indik aracı çevirdik yolumuza devam ettik. Şehir içinde jeep kullanmanın hiç bir mantığı yok kullanan tiplerede kılım zaten.Angutluğun,görgüsüzlüğün derecesi eskiden Mercedesle ölçülürdü şimdide Jeeplerle ölçülüyor. Ayrıca boş yere hava kirliliği (normal bir otomobilin 5 katı zararlı gaz salıyorlar) ,park işgali yapıyorlar ve otomobil kullananlar için çok büyük bir tehlikeler yaratıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cela Soylu -- 27 Ocak 2006 15:14:42 >
  • bence jip lerin avantajları var. karda buzda jip sahibi olmanın tadı başka.
  • bencede biraz görgüsüzlük oluyo ama şöle forester tarzı şık azyer kaplayan bişey olabilir

ama range roverada dayanamam walla
  • top gear, fifth gear, 4channel, autoexpress vb sitelerin tek geçtiği bir araç
    Ne range, ne infinity, ne X5 ne de cherokee

LAND ROVER DISCOVERY

yeni kasası müthiş.
    Böyle bir şey görmedim.
    Freelander gibi güçsüz, Range Rover gibi aşırı lüks değil.
    Tamamıyla araziye hakim aracı.
    www.landrover.com.tr de aracı gördüm inanılmaz.
  • otomobil çünkü o daha güzel ve hızlı
  • bu ne ya hangi sınıf özellikler ne soran yok bazıları park sorunu diyo kompakt 4x4lerin boyu4.5metreden az he bide güven li mi olması lazım olmaması mı bazıları ille güvenli olcak der mesela rangerover 4 yıldızlı soran yok jeep cherokee 3 yıldızlı soran yok. bi de otomobilde nası otomobil fiat uno war bugatti veyron,maybach exelero var 4x4 var lada niva var ,rangeroversport,infinitifx45we de chrysler pacifica war.
  • quote:

Orjinalden alıntı: robespierre

top gear, fifth gear, 4channel, autoexpress vb sitelerin tek geçtiği bir araç

LAND ROVER DISCOVERY

yeni kasası müthiş.
    Böyle bir şey görmedim.

rangerover gibi aşırı lüks degil dıyosun g.cherokee rangeroverın sınıfında fakat discoveryden daha ucuz freelander gibi gücsuz dıyosun kompakt 1 jipten ne bekliyosun kı mitsubishı QUTLANDER turbo yla mı karsılastırıyosun

• ben araba derim civic type-r yeter bana az yakar ama param olsa modlarım
  • Otomobil şehir içinde iyi ama şu son kışı gördükten sonra arabalarımızın garajda eli kolu bağlı kaldığını gördükten sonra jeep için iyi şeyler düşünmeye başladım doğrusu. Belki kış için iyi bir seçenek olarak şehir içinde olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosworth

bencede biraz görgüsüzlük oluyo ama şöle forester tarzı şık azyer kaplayan bişey olabilir

ama range roverada dayanamam walla

abi bende akrabamın range roveri ile gezdim biz binmeden belki yorum yapıyoruz ama çok da lüks
    sonuçta gereksiz ama karda feci olduo
  • rs4 derim bilen bilir zaten ne demek istediğimi.
  • 4x4 se olay bu

JEEP mi OTOMOBİL mi?
  • jip e hiç binmedim ama dışardan bakınca güzel görünüyo. şuan bi rav 4 üm olsun isterdim...
  • jeep Hummer H2

istediğiniz arabanın videosunu izleyin

http://www.autobytel.com/content/research/channels/index.cfm/channel/cartv_video/action/showvideo/vid/e_0212/vcat/Review/pagenum/1/MAKE_VCH/Pontiac/MODEL_VCH/Solstice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigbog -- 28 Ocak 2006 13:57:58 >

• hummer h3 warken neden h2 olsun ki
  • Jeep çünkü kaza falan olduğu zaman jeep tipi araçlar fazla hasar almazlar bide Jeep kaliteli bi markanınsa daha iyi
  • Arkadaşım ben sadece görüşümü söyledim katılırsın katılmazsın.
    Onu diyorun bunu diyosun diyip uyarmak ne oluyor.
    Ayrıca biraz dikkatli okursan bu söylediğim araçlar aynı sınıftadır karşılaştırılabilir demedim.
    Benden önceki arkadaşlar bu araçları yazdıkları için Discovery'nin bunlara göre beğendiğim özelliklerini yazdım.
    Önce postları sabırla okuyalım ve anlamaya çalışalım.
    Daha sonra cevap yazalım (bir de yazarken mirc icq lisanı ile olmazsa daha rahat okuyabiliriz)

quote:

Orjinalden alıntı: 1679fbhju

quote:

Orjinalden alıntı: robespierre

top gear, fifth gear, 4channel, autoexpress vb sitelerin tek geçtiği bir araç

LAND ROVER DISCOVERY

yeni kasası müthiş.
    Böyle bir şey görmedim.

rangerover gibi aşırı lüks degil dıyosun g.cherokee rangeroverın sınıfında fakat discoveryden daha ucuz freelander gibi gücsuz dıyosun kompakt 1 jipten ne bekliyosun kı mitsubishı QUTLANDER turbo yla mı karsılastırıyosun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.