Şimdi Ara

JEEP mi OTOMOBİL mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
19.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane RS Trophy Edition ya da Megane CC 2.0T

ikisinin de zevki ayrı ikisini de yeğlerim, 200 milyarlık cip mi 100 milyarlık otomobil mi deseler direk otomobile atlarım, arazide hiç işim olmaz, benzine param yetmezi, park sorunu ayrı dert Trafik kompleksi de yok, millete 10metre havadan bakınca altındaki araç ferrari olmuyo tıngıl tıngıl giden jip oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: toksin

ben arabanın yere yakın olmaıssnı severim.havadan kullanmak istemediğimden jeepi istemem.tabi onunda ayrı komforu vardır ama hız için ben binek otomobili tercih ederim.bmw 330 dizel ya da audi tt gayet güzelve alınabilir arabalar.fiyatları o kadar da uçuk değil.

O zaman 98-2001 arası civic'ler tam sana göre aracın içine oturduğun zaman resmen asfaltın üstünde gidiyor gibi hissedersin kendini...
  • jip derim ama adam gibi bişey olcaksa, jipin keyfi başka hele uzun yolda kesinlikle jip...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

jip derim ama adam gibi bişey olcaksa, jipin keyfi başka hele uzun yolda kesinlikle jip...

Abi sen hiç bi jeep'le uzun yola çıktın mı...

Resmen fıtık ediyor adamı 4*4 olması nedeniyle
  • PARAN ÇOKSA JEEP AL DERİM
  • Bmw X5 olsa fena olmas ama beni aşıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: eradnan

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

jip derim ama adam gibi bişey olcaksa, jipin keyfi başka hele uzun yolda kesinlikle jip...

Abi sen hiç bi jeep'le uzun yola çıktın mı...

Resmen fıtık ediyor adamı 4*4 olması nedeniyle

evt çıktım gayette güzel oluyo, çok entersan bişey sölemişsin 4*4 niye fıtık etsin ki???
  • şehir içinde jeep çok gereksiz hem çok yakar hemde park sorunu var en iyisi otomobil
  • Orta sınıf bi arabanın boyu jeepdan az değil tek yüksekliği az.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

Orta sınıf bi arabanın boyu jeepdan az değil tek yüksekliği az.

doru hatta o mecedes s, bmw 5 serisi falan jipten büyük arabalar yani...
  • Jeep leri hiç sevmiyorum denk mi geliyor nedir hepsi kasıntı insanlar oluyor. Bu nedenle jeep lere soğuk bakıyorum. Üstelik şejir içinde ne o öyle sanki dağ bayır gibi jeep kullanmak
  • Bence otomobil ama bi passat alacağıma dizel bi kia sorento alırım daha iyi.. hem aynı yakar hem de jeep e binersin.. Yada en güzeli ikinci el bi jeep ve ikinci el bi otomobil al sen
  • SW :)
  • Senin ihtiyacın ne? Önce tam olarak neye neden ihtiyaç hissettiğini bir anlatır mısın? Arazide mi çalışacaksın, şehirde mi gezeceksin, yoksa sadece işe mi gidip geleceksin? Kış şartlaroında Doğu'ya falan mı gitmeyi planlıyorsun. Tam olarak niyetini söylersen sana daha iyi yardımcı olabiliriz.
  • jeep diyen arkadaşlar size sesleniyorum...Range Rover unutulurmu hiç?gerçek jip range rover bence 4.6hse vogue.....offfff offff
  • quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

jeep diyen arkadaşlar size sesleniyorum...Range Rover unutulurmu hiç?gerçek jip range rover bence 4.6hse vogue.....offfff offff

Land rover dan sonra

bana görede Toyota Landcruiser gerçek bir jeep ... X5 miş Mercedesmiş gerisi hava için ...
  • bence ikisininde zevki ayrı ikiside olmalı arazide gitmenin zevkide ayrı otobanda yarmanında
  • Sürüş poziyonu, prestiji ve gücü nedeniyle tek tercihim ve favorim Lincoln Navigator
  • infinity gibisi yok fx 45 diğer jeeplere göre daha uygun.
  • Subaru Forester 2.5 Turbo harika bir SUV-CROSSOVER-STATION hepsine de benziyor...

230bg, 0-100 5.7 sn
     JEEP mi OTOMOBİL mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.