Şimdi Ara

JEEP mi OTOMOBİL mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
19.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jeep bir marka dır arazi aracları 4x4 olarak nitlendirilmiyor mu ? hehe Jeep e hayır ama RAM 3500 heavy duty ise ewet...
  • RAM olmazsa Lincoln Navigator (siyah) + jant + neon + ses sistemi olsn yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

infinity fx45 tek olur..

tabi standartıyla kalmıcan sonra da..üstüne bi gemballa 22' jant(cayenne e takılanlardan)+turbo garret sistem(0-100km/h i 7 küsür saniyeden 5 saniye civarlarına düsürdü....tabi elimizde 22' var o yüzden 6 küsür dielim)+hamann dan ön ve arka tampon(artık bu arabayı gören kim olursa direk fotosunu cekmek isticek)+saglam bi body kit üstüne marspiyerler(İSTE ARABA VEYA JEEP NE DERSENİZ ARTIK...SON NOKTA BUDUR)

• brabus mercedes slr derim çok uçtun derseniz mugen s2000 de keser beni sebebi basit G kuvveti
  • m3
  • RAV4 tercihimdir.....
  • asfalttan çıkmayıpta arazi aracı diye arazi aracı bozması milyarlık kocaman ve bi cacığa yaramayan otomobillere binenlerede onları üretenlerede

ihtiyacın ne ise ona bineceksin.

eğer arazide kullanmak zorunda isen nebilim hafta sonları doğa sporları felan yapıyosan yada sürekli çalıştığın yer inşaat alanları ve benzeri gibi yerler ise arazi aracı alacan.oda tabiki posche,lincoln yada benzeri arazi aracı bozmaları deil tabiki.bir niva bir C4 yada bir UAZ gibi.

yok sen eğer ömür billah asfalttan çıkmayacaksan şehir dışın kapalı yollarda işin yoksa arazi aracı almak kadar aptalca ve görgüsüzce bir durum olamaz.ozaman alacağın şey bir otomobil olmalı.yok sağlam olsun dersende ozaman gene alternatifi var.allroad dediğimiz araçlardan birini alırsın.
  • Jeep. Infiniti Fx35
  • redstar kardeş bu tepkin niye anlamadım.zevk meselesi ister jeep alırsın ister normal bunun görgüsüzlükle ne alakası var ama eğer yarası olanlar bu durumdan gocunabilir hani şu kedi ciğer meselesi.Bizde 96 da jeep sahibi olduk şimdi yine normal sedana döndük ama yine jeep olayı başka bişey insan içine oturunca anlıyor.o yüzden ön yargılı davranma derim
  • Golf V GTI
  • BMW Jeep derım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eleny -- 24 Nisan 2005, 15:25:01 >
  •  JEEP mi OTOMOBİL mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tahas

redstar kardeş bu tepkin niye anlamadım.zevk meselesi ister jeep alırsın ister normal bunun görgüsüzlükle ne alakası var ama eğer yarası olanlar bu durumdan gocunabilir hani şu kedi ciğer meselesi.Bizde 96 da jeep sahibi olduk şimdi yine normal sedana döndük ama yine jeep olayı başka bişey insan içine oturunca anlıyor.o yüzden ön yargılı davranma derim

ne yaram olacak anlayamadım.benim ailede 2 otomobil var.allaha şükür hal vakit yerinde.98 yılına kadarda mazda bayiliği yaptık.Jeep alamayacak bir durumdada değiliz.ayrıca her türlü jeep ede binmişimdir.ne kedisi ne ciğeri?ne gocunması?

ben mantıktan bahsediyorum.bahalı bir otomobil almak binmek mevzusu deil bu.çok pahalı bir sedan alıp binebilirsin.ancak jeep diye çok pahalı bir alet alıp binmek hele hele ki onun gerçekte arazide hiç bir işe yaramayacağını bilmek ve binmek.işte bundan bahsediyorum.ve evet ihtiyacının dışında olana sahip olma arzusu görgüsüzlüktür.buna dikkat ihtiyaç dışıyani bir arazi aracına ihtiyaç yoksa almakta mantık dışıdır.beyazlar ve siyahlar olayı yani.hayatta griler yoktur.bu benim fikrim.

• jeep ler bayağı yaygın gözleniyor trafikte ucuz ama havalı jeep hangisi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

quote:

Orjinalden alıntı: tahas

redstar kardeş bu tepkin niye anlamadım.zevk meselesi ister jeep alırsın ister normal bunun görgüsüzlükle ne alakası var ama eğer yarası olanlar bu durumdan gocunabilir hani şu kedi ciğer meselesi.Bizde 96 da jeep sahibi olduk şimdi yine normal sedana döndük ama yine jeep olayı başka bişey insan içine oturunca anlıyor.o yüzden ön yargılı davranma derim

ne yaram olacak anlayamadım.benim ailede 2 otomobil var.allaha şükür hal vakit yerinde.98 yılına kadarda mazda bayiliği yaptık.Jeep alamayacak bir durumdada değiliz.ayrıca her türlü jeep ede binmişimdir.ne kedisi ne ciğeri?ne gocunması?

ben mantıktan bahsediyorum.bahalı bir otomobil almak binmek mevzusu deil bu.çok pahalı bir sedan alıp binebilirsin.ancak jeep diye çok pahalı bir alet alıp binmek hele hele ki onun gerçekte arazide hiç bir işe yaramayacağını bilmek ve binmek.işte bundan bahsediyorum.ve evet ihtiyacının dışında olana sahip olma arzusu görgüsüzlüktür.buna dikkat ihtiyaç dışıyani bir arazi aracına ihtiyaç yoksa almakta mantık dışıdır.beyazlar ve siyahlar olayı yani.hayatta griler yoktur.bu benim fikrim.

çok doğru şehir içi trafiğine o hayvan gibi araçları sokup diğer insanların 1 milyona gittiği mesafeyi jeep'le 2 milyon ödeyip gitmek bencede görgüsüzlük...

• Moskova'daysan kesinlikle Jeep. Çünkü benzin Türkiye'nin 1/3 fiyatına. Çok konforlu. Bende Jeep - Grand Cherokee. Kayınpederle ortak ama genelde ben binerim. Hiçbir otomobile değişmem.
  • lada jeep lerde güzel hele rusyada en iyileri vardır....
  • Onlar fiyatlarına ve dayanıklılıklarına göre iyi sayılırlar. Tabi Jeep - Grand Cherokee'den inilip de ona binilmez. Allah o günlere düşürmez inşallah.
  • MERCEDES SL 55 AMG olacak abi vede ESP yi devre dışı bırakacan köşeden bi çıkacan dansöz gibi aracın kalçasını bir sağa bir sola attıracan.zevk bu yaaaama vuruncada ağlarım yaaa
  • ben arabanın yere yakın olmaıssnı severim.havadan kullanmak istemediğimden jeepi istemem.tabi onunda ayrı komforu vardır ama hız için ben binek otomobili tercih ederim.bmw 330 dizel ya da audi tt gayet güzelve alınabilir arabalar.fiyatları o kadar da uçuk değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.