Şimdi Ara

JCI aku hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

207 outdoor aracımın akusunu degistirmek istiyorum, yetkili serviste kampanya varmis ve markasi JCI akuymus. 60 lik fiyatina 210 tl diyorlar.

bana biraz pahali gibi geldi ama bu aku markası hakkinda ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 210 TL pahalı piyasadan ortalama fiyatlı bir 60'lık akü alıp takın. 150 TL inci akü, 170 TL Varta akü fiyatları. Markası bilinmedik aküleri 120 TL'ye de alabilirsiniz. Ancak kaliteli istiyorsanız 150 TL İnci akü fazlasıyla yeterlidir ve sizi en az 3 yıl götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbulur

210 TL pahalı piyasadan ortalama fiyatlı bir 60'lık akü alıp takın. 150 TL inci akü, 170 TL Varta akü fiyatları. Markası bilinmedik aküleri 120 TL'ye de alabilirsiniz. Ancak kaliteli istiyorsanız 150 TL İnci akü fazlasıyla yeterlidir ve sizi en az 3 yıl götürür.

fiyatlari biraz arastirmistim, dediginiz gibi pahaliya geliyor. merak ettiğim markanin nasil oldugu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JCI markasıyla satılan akü Delphi marka akü. Forumda akü konusunda uzman bir üyenin epeyce yazısı var. Ancak kısaca belirtmek gerekirse akü fazla abartılacak bir parça değil. Sonuçta kurşun plakalardan oluşan, asit ve su çözeltisi dahilinde elektrik üreten bir parça.

JCI akü konusuna tekrar dönersek piyasada Mutlu yada İnci akü kalitesinde bir aküdür.
  • JCI duymadım amcak Delphi ise Delphi iyidir.
    Tam bilemiyorum belki yan marka falandır. Araştırmak lazım.
    Ama fiyat pahalı tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagolun beyler, anladim ki servisin kampanya kampanya dedigi fos cikti; en iyisi forumdan arastirip orta halli bir akü ile degistirmek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.