Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2374. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23722373237423752376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Bu ürüne bakabilirsiniz:

MECOOL KM9 Android 9.0 TV Box[4GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 52$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • iyi günler, yanlışlıkla sipariş ettiğim ürünü canlı desteğe bağlanarak iptal ettim daha kargolanmamıştı , canlı destek ile konuştuğum da paketlendiği için hemen iptal edemem fakat iptal işlemine başlıyorum dedi dün gece 12:00 gibi bu konuşma gerçekleşti fakat bugün ürününüz kargoya verildi diye mail geldi, bu konu da yardımcı olur musunuz?
  • emreipek E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Paketlenmiş ve gönderime hazır bir ürünü durdurmamız maalesef çok zor, başarı oranımız %10-15.

Gönderimi sağlandığı için de herhangi bir işlem yapmamız maalesef mümkün değil.
  • Öncelikle merhaba hocam ben dün türkiye depodaki elinizde kalan son tronxy x5s'i aldım. kargo ile ilgili yardım için sisteme danıştığımda ellerinde bu ürünün kalmadığını bu yüzden ürünün yurt dışından geleceğini ve 10 15 gün beklemem gerektiği bana söylendi . ben ürünümü türkiye deponuzdan almak şartı ile satın aldım yani gümrük vergisi vermeden alacağım ve fazla beklemiyeceğim için sizden aldım. 10 15 günlük süre benim için önemli değil lakin gümrük ile uğraşmak istemiyorum ve ekstra gümrük vergisi vermekte istemiyorum . bu yüzden yardımcı olan arkadaşa "beklemek benim için sorun değil lakin ekstradan gümrük vergisi ödemek istemiyorum bu yüzden ürünü ilk olarak türkiye deponuza yollayın ve ardından bana yollayın çünkü ben ürünü bu şartlar altında aldım" dedim. 1 saat sonra ürünün kargoya verildiğini gördüm fakat ürün yurtiçinden mi gönderildi , yurtdışındanmı gönderildi veya bu kod bir formalite icabı bana verildi ve asıl kod ürün deponuza geldikten sonra yerel deponuzdan çıkış işlemi yapılırken mi verilecek diye düşündürdü açıkçası .
    ürünün nerede olduğuna dair hiçbir fikrim yok . ürün yurtiçinden yollandımı ? veya yurtdışından bana direk yollandımı veya ilk olarak yurtdışından yerel depoya gelecek ve ardındanmı bana gönderilecek ? lütfen bu konu hakkında bizi aydınlatmanızı rica ediyorum sizden . saygılarımla , iyi çalışmalar dilerim...
    Yerli Depo Depo Sipariş Numarası: 19022700943909038585

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba az önce konudaki link üzerinden alfawise tv box sipariş verdim. 30$ ödedim gümrüğe takilmamasi için mesaj vs atmam gerekiyor mu biyerlere?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LİMİTSİZ01 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şimdi depodaki arkadaştan teyit ettim, dün tarafınıza gönderimi sağlanmış.

Yurtiçi Kargo'dan takip numarasını içeren bir SMS gelmiş olması gerekiyor, lütfen kontrolünü sağlayın.

Eğer SMS ile takip numarasını almadıysanız, lütfen support.gearbest.com 'dan bir talep oluşturun ve acilen Berkan(yani benimle) ile görüşmek istiyorum şeklinde belirtin, ben gün içerisinde sistem üzerinden takip numaranızı bildireyim(sözleşmem / - iz gereği sistem dışı önemli bilgilerin paylaşımını yapamıyoruz).
  • hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fiyatlar otomatik olarak yazılmaktadır, bu sebeple de herhangi bir müdahale imkanı bulunmamaktadır.
  • 3 adet alfawise ampül kamera alırsam,yaklaşık 250 tl tutuyor,gümrük ve vergi masrafı ödüyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 1 Mart 2019; 11:9:18 >
  • xclbr X kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

+22 Euro için %20 gümrük vergisi uygulanabilir.
  • 1 mart cuma indirimlerindeki "TIEGEM 10W Kablosuz Şarj Cihazı / İndirim Kodu: HXGX975VB7" kodun kullanım süresi dolduğu şeklinde hata aldım. Satın alma için belli bir kota mı bulunuyor ?
  • Merhaba,

İndirim kodları süre ve stoklarla sınırlıdır.
  • Hocam üç adet KZ zs3 kulaklık satıldı diyor sanırım kalmamış. Bi ayar verme imkanınız var mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyiz, sen Türkiye'de misin, yoksa Çin'de misin?
    Merak ettim.
  • Tosun911 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef bir müdahalem olmuyor :(
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Türkiye(Muğla)
  • Bir ara telefon satacaktiniz turkiyede ne oldu o is hocam

• merhabalar, benim bir kaç sorum olucaktı siteyle ilgili;

1- kargo tamamen ücretsizmi?
    2- kargo takipli kargomu?
    3-gearbest sitesinde yer alan her ürünü sipariş edebiliyormuyuz?
    4- ürünler türkiyedeki depodanmı geliyor yoksa çinden mi?
    5- gearbest kendi ürünlerinimi satıyor yoksa aliexpress gibi satıcı dükkanlarımı var?
    6- dolar kuru nerede yazıyor?
    ....

genel olarak bilgilendirirseniz sevinirim..
  • Gearbest'in mobil uygulamasında (bazı ürünlerde) "Adresiniz, gönderici firmanın nakliye gemisiyle uyuşmuyor" ibaresi belirmeye başladı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 3 Mart 2019; 17:25:48 >
  • Hocam Mi Band 3 en ucuz kaça geliyor? Yakın zamanda almak istiyorum.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    aynen ben de almak istiyorum?

• 
Sayfa: önceki 23722373237423752376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.