Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
29 Misafir - 29 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23712372237323742375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, iyi günler.

Maalesef bir indirim kodu bulunmamakta :(
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Henüz promosyon detayları henüz netleşmedi, netleşince mutlaka bilgi paylaşımı yaparım.
  • Merhaba.
    Tr deponun ürün gamının 2019 da oldukça genişletileceğini söylemiştiniz. Konu ile ilgili gelişme var mı?
    Roborock Vacuum almak istiyorum mesela. Keşke tr depodan uluşabilsek.
  • Tamarak kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

En yakın zamanda birçok ürünü Türkiye depomuza getirebilmek ve satışa sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz..

ancak ülkemizde neredeyse her gün bir güncelleme olduğu veya yeni kanun / kural çıktığı için, maalesef sonuca varmamız epeyce güçleşiyor :(
  • ptt hızlı kargo hangi ürünlerde var ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

20$ altı ürünlerde mevcuttur.
  • Merhaba 24ünde gümrüğe ulaşmış bir kargom var.Nerede ve ne durumda olduğunu göremiyorum.Ptt yi aradığımda gearbestin bana verdiği takip numarasını verdim fakat kabul etmedi.Uluslararası bir takip no istiyorlar.Gearbestin kendi sitesindeki destekle konuştuğumda aynı takip numarasını veriyor.Takip numaram 2781354047917.Ptt takip içi başında herhangi bir harf mi olması gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitsuhirato

Merhaba 24ünde gümrüğe ulaşmış bir kargom var.Nerede ve ne durumda olduğunu göremiyorum.Ptt yi aradığımda gearbestin bana verdiği takip numarasını verdim fakat kabul etmedi.Uluslararası bir takip no istiyorlar.Gearbestin kendi sitesindeki destekle konuştuğumda aynı takip numarasını veriyor.Takip numaram 2781354047917.Ptt takip içi başında herhangi bir harf mi olması gerekiyor?
    ptt ye ulaşınca sms geliyor ptt den
    benimde 5 dakka önce geldi. yurt dışı tarafı adam akıllı takip edilemiyor. bu takip kodunun.
    sözde takipli kargo ama sadece yurt içi takibi yapılıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

ptt ye ulaşınca sms geliyor ptt den
    benimde 5 dakka önce geldi. yurt dışı tarafı adam akıllı takip edilemiyor. bu takip kodunun.
    sözde takipli kargo ama sadece yurt içi takibi yapılıyor malesef.

Alıntıları Göster
    Peki TR ye giriş,gümrüğe girişten size sms gelene kadar geçen süre nedir?
  • quote:

Peki TR ye giriş,gümrüğe girişten size sms gelene kadar geçen süre nedir?

Alıntıları Göster
    dün istanbula geldi yazıyordu gearbestte takipte.
    bugün lojistik firması ppt yle göndermiş bana .
    gümrük falan adımları görünmüyor.
  • Last vessel
    To: Turkey
    From: China Query takes : 824 MS
    2019-02-26 12:00:59
    taşıma
    2019-02-26 12:00:49
    Gümrük serbest bırakıldı
    2019-02-24 23:52:41
    İstanbul'a geldi ve gümrük işlemlerini bekliyor

Gümrükten çıkmış bakalım yarın gelecekmi gerçi sms falan gelmedi.2 yada 3 sene önce başka bir çinli siteden kışın mont almıştım ilkbaharda gelmişti :) bu yüzden çekincelerim vardı ama görüyorum ki sistem hızlanmış.
  • X4T için bir indirim varmı yada olacak mı?

https://tr.gearbest.com/headsets/pp_009936107099.html?wid=1433363
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Net bir şey olmamakla beraber; önümüzdeki ay bir şeyler olabilir :)
  • quote:

Last vessel
    To: Turkey
    From: China Query takes : 824 MS
    2019-02-26 12:00:59
    taşıma
    2019-02-26 12:00:49
    Gümrük serbest bırakıldı
    2019-02-24 23:52:41
    İstanbul'a geldi ve gümrük işlemlerini bekliyor

Gümrükten çıkmış bakalım yarın gelecekmi gerçi sms falan gelmedi.2 yada 3 sene önce başka bir çinli siteden kışın mont almıştım ilkbaharda gelmişti :) bu yüzden çekincelerim vardı ama görüyorum ki sistem hızlanmış.
    evet eskiye nazaran çok hızlandı hatta son zamanlarda gümrük kontrolleri iyice sıklaştı ondan biraz gene yavaş.

ptt durumu :
    istanbuldan lojistik firmasından bana kargolanmış görünüyor.

bendeki Gearbest durumu :

2019-02-26 22:25:29 Kabul Edildi
    2019-02-26 12:02:38 Transport
    2019-02-26 12:02:31 Costoms released
    2019-02-25 18:19:05 Arrived in istanbul and waitting for customs clearance
    2019-02-25 12:05:56 Departed in Hongkong
    2019-02-25 11:58:29 已出库(manifest)
    2019-02-18 15:02:52 接口推送订单

• Değerli müşterilerimiz,

1 Ocak öncesi kazanmış olduğunuz puanlar, 1 Nisan 2019 tarihinde silinecektir.
    Hesabınızda kullanılmayı bekleyen -eski tarihli- puanlarınız varsa, lütfen alışverişlerinizi ertelemeyiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder;

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

Gearbest Türkiye
  • 27 Şubat - Çarşamba * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

3 Adet - KZ KZ - ES3 HiFi Kulaklık / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 22.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Alfawise JD - T8610 - Q2 Kablosuz WiFi IP Kamera Ampul Kamera / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 42$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Gocomma Type-C 2A Şarj ve Data Kablosu / Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Utorch CREE XPL V6 Taşınabilir LED El Feneri / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - gocomma LSFC - 15 16W Katlanabilir Solar Şarj Cihazı / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 45$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Xiaomi BRE01JY Çift Sürücülü Kulakiçi Kulaklık / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 22.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Gocomma TS - S60 3D LED Erteleme Fonksiyonu ile Dijital Çalar Saat / İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

zanflare T1 Süper Parlak Çadır Lambası / İndirim Kodu: GBKCZAT1 / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A11 LCD 2000 Lumen Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: GBEXBSP244 / 70$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A12 2000 Lumen Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: GBEXBSP246 / 95$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GBlife 2.4GHz Kablosuz Sıçrayan RC Araba / İndirim Kodu: GBEXBSP277 / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast A10H Tablet PC[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 90$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Chuwi LapBook SE / Flaş İndirimli / 270$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D Ender - 3 DIY 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

NETAC Shadow Series N930E 240GB SSD / Flaş İndirimli / 65$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HXSJ X500 3200DPI / 6 Butonlu Kablolu Fare / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MAGICSEE N5 Max TV Box[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 63$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MECOOL KM9 Android 9.0 TV Box[4GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 52$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mecool M8S PRO W TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

1080P Kablosuz Wifi Ekran HDMI Dongle Alıcısı Miracast DLNA AirPlay Adaptörü / Flaş İndirimli / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Masaüstü Monitör Bilgisayar Ekran Yükseltici Ahşap Raf Dizüstü Tutucu Stand / Flaş İndirimli / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise M.2 NGFF2280 256GB NVME M2 SATA SSD / Flaş İndirimli / 49$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise M.2 NGFF2280 128GB NVME M2 SATA SSD / Flaş İndirimli / 26$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise M.2 NVME2280 256GB NVME M2 SATA SSD / Flaş İndirimli / 65$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise M.2 NGFF2242 128GB NVME M2 SATA SSD / Flaş İndirimli / 26$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper Ezpad 7 2 in 1 Tablet PC[10.1 inç] / Flaş İndirimli / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZbook X4 Notebook / Flaş İndirimli / 330$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ALLDOCUBE X Tablet PC / Flaş İndirimli / 300$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Runcam 3S WiFi 1080P 60fps WDR FPV Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 80$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YZ - Xiaomi youpin gelen 02 Mini Süpürge Faraş Seti / Flaş İndirimli / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

* Gümrük Vergisi ve Kargo Ücreti Masrafları Yok! - 48 Saatte Gönderim, 72 Saatte Teslimat *

M E V C U T P R O M O S Y O N L A R

_-_-_-_-_-_-_

* 3 Ürün Al, %50 İndirim Kazan! - İndirimli Satın Almak İçin Lütfen İnceleyin: [https://prnt.sc/mqsa2j ] *

* Sürpriz Fiyatları Kaçırmayın *

* Son Teknoloji Ürünlerinde Süper Fırsatlar *

* Hafta Sonu Mega İndirimleri *

* En İyi GearBest Satıcıları - Oscar Ödülleri *

* Işıklar ve Aydınlatma *

* 2019 - En İyi Markalarda Süper Moda Fırsatları *

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• * Gümrük Vergisi ve Kargo Ücreti Masrafları Yok! - 48 Saatte Gönderim, 72 Saatte Teslimat *

Tevo Tarantula 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 230$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• * Gümrük Vergisi ve Kargo Ücreti Masrafları Yok! - 48 Saatte Gönderim, 72 Saatte Teslimat *

Tevo Tarantula 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 230$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatlı yüksek performanslı indirimde bir Android Box var mı hocam almak istiyorum da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23712372237323742375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.