Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam İLife ve alfawise Robot süpürge linkleri verir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

+ gearbest orijinal ürün mü gönderecek, acaba?

Bu konuda sabıkalılar biliyorsunuz...
    Bu konuyu takip edip hala alışveriş listesi oluşturan arkadaşların cesaretine ve umut dünyasına hayranım gerçekten.
    Merhaba Gearbest üzerinden 500 den fazla irili ufaklı ürün aldım hiç birinde sorun yaşamadım ufak tefek sorunlarda hemen gerekeni yaptılar uzaktan bakıp konuşmak kolay geliyor ondan bundan duyarak yargılama yapmayın Berkan kardeşimizde burada sorunlarımızı gayet iyi bir şekilde çözüyor

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maşallah, umarım bir 500 ürün daha alırsınız. Şirketlerin sizin gibi müşterilere çok ihtiyacı var zira...
    Uzaktan veya ondan bundan duyarak değil, burada yazılanlar kişilerin kendi tecrübeleridir. Başkalarına itham etmeden önce gerçeği bilmeniz gerekir, değil mi?
    Sizin Berkan kardeşiniz bize yardımcı olmadı.
    4 ayda bozulan mi band 3 için 10 gün süren konuşmaların-pazarliklarin-sinir harbinin neticesinde %40-50 gibi bir oranda iade verdiler. O da zorla...

Bu arada, lazım olmaz umarım ama herhangi bir ürününüzün bozulduğunu belirterek bir iletişime geçin bakalım, Berkan kardeşiniz veya diğer temsilciler ne kadar yardımcı olacak, test etmiş olursunuz.
    Başarılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Merhaba, maşallah, umarım bir 500 ürün daha alırsınız. Şirketlerin sizin gibi müşterilere çok ihtiyacı var zira...
    Uzaktan veya ondan bundan duyarak değil, burada yazılanlar kişilerin kendi tecrübeleridir. Başkalarına itham etmeden önce gerçeği bilmeniz gerekir, değil mi?
    Sizin Berkan kardeşiniz bize yardımcı olmadı.
    4 ayda bozulan mi band 3 için 10 gün süren konuşmaların-pazarliklarin-sinir harbinin neticesinde %40-50 gibi bir oranda iade verdiler. O da zorla...

Bu arada, lazım olmaz umarım ama herhangi bir ürününüzün bozulduğunu belirterek bir iletişime geçin bakalım, Berkan kardeşiniz veya diğer temsilciler ne kadar yardımcı olacak, test etmiş olursunuz.
    Başarılar.
    İstediğimi alırım istediğimi almam kinaye yapmanıza gerek yok sizide ilgilendirmez benim nereden ne alışveriş
    yaptığım sadece kulaktan dolma bilgiler ile konuşmayın diye belirttim
    Yurt dışından bir ürün alırken garantili diye alıyorsanız size diyecek lafım yok ancak gearbest yinede 1 yıl garanti veriyor ve %50 civarı para iadesi yaptı diyorsunuz zaten ürünü Türkiye şartlarından çok daha uyguna aldığınıza göre garantiyi düşünmemeniz gerekir diye düşünüyorum.
    Mi band 3 Türkiye'de 145 liraya satılıyor Gearbestte 160 liraya satılıyor mukayese yapıp ona göre alacaksınız indirim oranı geliş süresi vs hesaba katıp alacaksınız ve illaki Gearbest olarakta düşünmeyin yurt dışı hangi site ucuz ise oradan alırsınız ben bir ürün alırken Ali Amazon Banggood vs araştırıp eksisi artışı ne ise ona göre alıyorum.
    Sorun yaşamak istemiyorsanız yurtiçinden alacaksınız yurtdışından alacaksaniz ilk sirada Amazon daha sonrada Gearbest gelir benim gözümde Amazon müşteri memnuniyetine azami özen gösterir ancak ürünler genellikle çok daha pahalı olur vergisi vs siz ürünü alırken peşin olarak ödersiniz

Bu arada 4 ürünüm de arıza vs meydana geldi ve hemen iade yaptılar bir ürünü takipsiz almıştım ve 60 gün geçince gelmemişti ve hemen yenisini göndermeyi teklif ettiler ve bu arada 62.ci gün ürün bana teslim edildi tekrar iletişime geçtim ürün elime geçti dedim ve tekrar gönderimi iptal ettirdim yani benim hep arkamda durdular burada sorun yaşayanlar sorunu çözülünce buraya tekrar yazmıyorlar birde insanlar herkes için söylemiyorum ama cihazında sorun olmadan internetten indirdiği videolar ile iade almaya çalıştığını da biliyoruz adamlar onun için işi daha sıkı tutmaya başladı bilginize
    Kendinize iyi bakın iyi günler.

• Emreün kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bütçeniz ne kadar acaba?

Ona göre tavsiye bulunmamamız daha yararlı olacaktır.
  • Berkan Bey selamlar. Gearbestten son aldığım ürünü PTT kargo seçeneği ile almıştım. Ürün İstanbula gelince Lbex Group Lojistics diye bir firmadan etiketlenip tarafıma ulaştı. Bu normal bir durum mudur?

Ayrıca bende Gearbest firmasından defalarca ürün aldım sıkıntı yaşamadım. 1 araç kamerası bozuk çıktı onun da kargo ücreti dahil iadesini yaptılar. Gearbest yetkilisine de ne zaman yazsam cevapsız bırakmadı sağolsun.
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Güzel sözleriniz ve desteğiniz için teşekkürler.

Türkiye özel kargolarının gümrüklemesi, Lbex Group tarafından yapılmaktadır.

Yani bizim anlaşmamız var.. hızlı bir şekilde gümrük işlemleri yapılıyor, vergisi varsa havale / eft ile ödemesini yaptıktan sonra tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    750tl.Turkiyede 950tlye mevcut xiaomi yi2 4k arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Sorunlu bir ürün olması ve kanıtları sunmanız durumunda, gerekli iadeyi bizlerde sağlıyoruz.

*

Eğer bir sorunuz veya sorununuz varsa, support.gearbest.com adresinden bilet oluşturarak, "Berkan ile görüşmek istiyorum" diye not düşerek tüm sorunları / detayları aktarırsanız, seve seve yardımcı olurum.

Çözülememiş sorunlar için sipariş ve bilet numarasıyla beraber "sorunu iletirseniz", mümkün olandan fazlasını yapmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Özelden mesajınızı bekliyorum.
    Selamlar,

GB'den aldığım Mi Air 13 Laptopumda olan şarj tutmama sorunu için destek almak manasında ticket açmaya çalışıyorum fakat SKU numarası diye bir şey istiyor?

En kısa yoldan sizle görüşebilmek adına hangi adımdan ticket açmalıyım?

• 2 adet kargom hala gelmedi.

1.sipariş 14.01.2019

Electronic information,receive--22-Jan-2019 05:36 PM

Small package Center, receive--22-Jan-2019 07:36 PM

Parcel centre,sealing--22-Jan-2019 10:36 PM

Small package Center, left--23-Jan-2019 12:09 AM

Exchange Bureau, have been exported to open--24-Jan-2019 08:09 AM

Exchange Bureau, have been exported directly--25-Jan-2019 02:12 AM

Transit Center,left hand navigation--25-Jan-2019 07:46 AM

TURKEY, Arrived --06-Feb-2019 07:46 AM

TURKEY, the transfer of customs-- 06-Feb-2019 11:26 AM

2.sipariş 18.01.2019

Electronic information,receive--23-Jan-2019 12:33 AM

Small package Center, receive--23-Jan-2019 02:33 AM

Parcel centre,sealing--23-Jan-2019 05:33 AM

Small package Center, left--23-Jan-2019 07:06 AM

Exchange Bureau, have been exported to open--24-Jan-2019 03:06 PM

Exchange Bureau, have been exported directly--25-Jan-2019 09:09 AM

Transit Center,left hand navigation--25-Jan-2019 02:43 PM

TURKEY, Arrived --06-Feb-2019 02:43 PM

TURKEY, the transfer of customs-- 06-Feb-2019 06:23 PM

Takipsiz kargo ile sipariş ettim.PTT görevlisinin telefonu var bende.ne zaman kargom gelse önce arıyor ve soruyor evde kimse varmı diye.titiz çalışıyor yani kendisi.

Siparişlerim ne zaman elime ulaşır? ne kadar daha bekleyeceğim ? Hep banamı denk geliyor bu tür şeyler.son zamanlarda ne sipariş ettiysem hep 1 ayda geldi fakat bu sefer 1 ayı da geçti.yani midem bulanmaya başladı bu durumdan dolayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 24 Şubat 2019; 13:54:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

2 adet kargom hala gelmedi.

1.sipariş 14.01.2019

Electronic information,receive--22-Jan-2019 05:36 PM

Small package Center, receive--22-Jan-2019 07:36 PM

Parcel centre,sealing--22-Jan-2019 10:36 PM

Small package Center, left--23-Jan-2019 12:09 AM

Exchange Bureau, have been exported to open--24-Jan-2019 08:09 AM

Exchange Bureau, have been exported directly--25-Jan-2019 02:12 AM

Transit Center,left hand navigation--25-Jan-2019 07:46 AM

TURKEY, Arrived --06-Feb-2019 07:46 AM

TURKEY, the transfer of customs-- 06-Feb-2019 11:26 AM

2.sipariş 18.01.2019

Electronic information,receive--23-Jan-2019 12:33 AM

Small package Center, receive--23-Jan-2019 02:33 AM

Parcel centre,sealing--23-Jan-2019 05:33 AM

Small package Center, left--23-Jan-2019 07:06 AM

Exchange Bureau, have been exported to open--24-Jan-2019 03:06 PM

Exchange Bureau, have been exported directly--25-Jan-2019 09:09 AM

Transit Center,left hand navigation--25-Jan-2019 02:43 PM

TURKEY, Arrived --06-Feb-2019 02:43 PM

TURKEY, the transfer of customs-- 06-Feb-2019 06:23 PM

Takipsiz kargo ile sipariş ettim.PTT görevlisinin telefonu var bende.ne zaman kargom gelse önce arıyor ve soruyor evde kimse varmı diye.titiz çalışıyor yani kendisi.

Siparişlerim ne zaman elime ulaşır? ne kadar daha bekleyeceğim ? Hep banamı denk geliyor bu tür şeyler.son zamanlarda ne sipariş ettiysem hep 1 ayda geldi fakat bu sefer 1 ayı da geçti.yani midem bulanmaya başladı bu durumdan dolayı...
    Merhaba takipsiz kargoların ne zaman geleceği belli olmuyor 7 Şubat'ta verdiğim sipariş 21 Şubat'ta geldi daha önce 62 günde de geldiği olmustu takipsiz alıyorsanız 45 günü gözden çıkararak almak gerek şayet ben öyle yapıyorum daha gelmeyen kargom olmadı. 7 Şubat'ta başka takipsiz olan siparişimden haber yok Nl ponra olanlar teslim edildi bilginize

• Merhaba,
    Gearbestten 27 aralıkta vermiş olduğum sipariş gelmediğinden dolayı destek ile irtibata geçmiştim. 25 şubata kadar son gönderme tarihinin olduğunu e takipsiz kargo olduğundan dolayı yerel posta ile görüşmem gerektiği söylendi. Daha sonrasında ptt şubesi ile görüştüm ve mail attım onlar ellerinde olmadığını ve görünmediğini söylediler. Tekrar gearbestle görüşmem sonrasında ellerinde ürünün olmadığını ve tek opsiyonalarının partial refund şeklinde olacağını söylediler. Bu olay gerçekten son derece saçma geldi çünkü aliexpresste aynı koşullarda çok rahat ürünü iptal etme olayına sahiptim. Her neyse, bu konu hakkında bir çözüm önerisi olan var mıdır acaba yardımlarınızı bekliyorum.
  • Emreün kullanıcısına yanıt
    Mart ayında 5. yılımıza özel promosyonlarımız olacak, beklemenizi tavsiye ederim.

O zaman daha iyi fırsatlar olacaktır(yaza doğru da yaklaştığımız için, aksiyon kameralarında mutlaka promosyon olacaktır).
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    support@gearbest.com 'a mail atabilirsiniz ancak sonrasında yine de sizlerden SKU numarası isteyeceğiz :)

Ürününün kutusunun dışında beyaz etiket olması lazım, onun fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir.
  • https://tr.gearbest.com/handheld-games/pp_1845860.html?wid=1433363&lkid=11004390

Arkdaşlar linkteki ürün alınır mı ? Çok dandik bir şey gelir diye endişeliyim
    Türkiye gönderimli ürünler aradığım ürün değil. Verdiğiniz linkteki İLife V7s plus 975 TL artı kargo. Şimdi bu ürünü alsam kaç günde elime geçer ve ayrıca ne kadar vergi öderim bunun prosedürü nasıl.
    Ayrıca bu ürünü Türkiye depo ya getirmeyi düşünüyor musunuz. Teşekkürler

• Sekurite S kullanıcısına yanıt
    Stokta varsa, Türkiye kargola ile 1-2 haftaya elinizde olur.

%20 gümrük vergisi çıkabilir.

Vergi çıkması durumunda tarafınıza arama veya mesaj yoluyla ulaşılır.. sonrasında vergi tutarını havale / eft ile Lbex'in hesabına gönderdiğinizde, kargo çıkışı ve birkaç güne teslimatı sağlanır.

Şu an için yalnızca mevcut ürünler bulunmakta, ilerleyen zamanda(yakın tarihte olmayacaktır) gelebilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İyi akşamlar Berkan hocam merhaba aşağıda paylaştığım kz bluetooth kablolarda indirim kodu mevcut mu acaba?

https://m-tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_009136835638.html?wid=1433363

https://m-tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_712240.html

Bu promosyonlar martın kaçında olur acaba? 3d yazıcı almayı düşünüyorum Alfawise u30 veya Tronxy xy2 ya da ender 3 creality

• 
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.