Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anet a8 3d yazıcı kullanan var mı? Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

ev için cctv sistemi düşünüyorum 4 lü kamera ve dvr..elimde sata 2 hdd var onuda içine monte ederim..benim sorum şu aşağıdaki ürünü alacagım ek vergi çıkarmı kargo ücreti biraz fazla gibi ayrıca kupon vs nasıl kullanırım..https://tr.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1232356.html?wid=1433363ü
    Yeni bir sistem kuruyorsanız, güvenlik sistemleri için yeni nesil "7/24 kamera gözetim diskleri" kullanmanız performans, güvenlik, elektrik sarfiyatı vb birçok yönden daha uygun olacaktır.

• pazarçarı kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Giriş / başlangıç seviyesi için en çok tercih ve tavsiye edilen ürünlerden birisidir.
  • 14 Şubat - Perşembe * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

Xiaomi Huami Amazfit Verge Akıllı Saat / İndirim Kodu: ALWA2Z7H2A / 133$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise U30 3D Yazıcı / İndirim Kodu: U30PRINTER / 176$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 Masaüstü 3D Yazıcı[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GBPLRONL15 / 148.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise SA0X WiFi Priz + USB / LED Işıklı / Flaş İndirimli / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Q5 Full HD 1080P Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo Air TWS Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 55$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MEIZU EP52 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 37$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi YDLYEJ03LM Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Bluetooth Audio Receiver / Flaş İndirimli / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

QCY E2 V4.2 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise BH - 126 Otomatik Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBEBBC010 / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlör / İndirim Kodu: GBEBBC011 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Meizu EP52 Lite Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: MOBIFOTO / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

32-in-1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: GBAFFPL070 / 3.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise BS-28B Bluetooth Soundbar / İndirim Kodu: GBEXBSP10 / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Colorful iGame 1050Ti Ekran Kartı / Flaş İndirimli / 180$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VEIKK A50 0.9cm Ultra İnce Dijital Tablet Çizim Paneli 8192 Basınç Hassasiyeti / Flaş İndirimli / 53$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kodak High Speed U3 A1 V30 TF / Micro SD 128GB Hafıza Kartı / Flaş İndirimli / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A8 Pro 2.4G + 5G Wifi Magic TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Philips Çift Girişli Araç Şarj Aleti / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MAXLAHO LXD - TQ - 52 - YK 52W Akıllı Tavan Armatürü / Flaş İndirimli / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

32-in-1 Tornavida Seti / Flaş İndirimli / 4.3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

iPega 9076 Gamepad / İndirim Kodu: GBAFFYL727 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Aqara Pencere Kapı Sensörü / İndirim Kodu: XMAQARACP / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia CMJ0LX İyon Saç Kurutma Makinesi / İndirim Kodu: GB-HBZXMHDE / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI HONOR AM-H1C FlyPods Kablosuz Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBHWAMH1C / 69$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JMGO N7L DLP Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: IT-CN07JGO / 536$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

gocomma 300 Duş Başlığı / İndirim Kodu: HGKCHBSH / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Type-C 3A Şarj ve Data Kablosu / İndirim Kodu: MCKCNBTC / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise WL32 RGBW Gece Lambası / Bluetooth Hoparlör / İndirim Kodu: GDXPWL32 / 32$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

AIWO i8 Notebook[6GB RAM + 256GB SSD] / İndirim Kodu: GBNBSFPM02 / 270$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

REMAX RC - 131th 3 in 1 Şarj ve Data Kablosu / Flaş İndirimli / 3.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GT-S8 Yüksek Çözünürlüklü Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: GBGTS8 / 100$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Meizu EP52 Lite Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: MOBIFOTO / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MJX Bug 3 Pro (B3PRO) C6000 5G WiFi FPV RC Drone / Flaş İndirimli / 130$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XGIMI Z6 Akıllı Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 550$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Z83II Mini PC / İndirim Kodu: GBCNZ831 / 84$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

W95 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 29$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

M E V C U T P R O M O S Y O N L A R

* Ev Aletlerinde Dev İndirim *

* Kendin Yap Ürünlerinde *

* Işık ve Aydınlatma Ürünlerinde İç Isıtan Fırsatlar *

* Yeni RC Oyuncaklar *

* En İyi 3C Elektronik Ürün İndirimleri *

• hocam şu siparişime bi el atsanız 3 hafta önce verdim siparişi halen bekliyor bi gelişme yok 19012900944800537492
    bir de bu termoslardan aldığı halde farklı marka model gönderilen vardı geçen aylarda, lütfen bire bir aldığım xiaomi ürünlerini göndersinler size zahmet bir ilgilenip bana döner misiniz lütfen?
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargo değişimi talep ettiğiniz için, mevcut biletinize cevap / onay vermeniz gerekiyor.

Sonrasında gönderimi sağlanacak.

*Dipnot: Termosun(3 tane olması lazım) PTT Line ile gönderimi maalesef mümkün değil.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    evet hocam siparişi ilk verdiğimde kargo değişim talebi yapmıştım ama gelen cevapta 3 gün sonra orjinal yöntemle gönderilecek yazıyordu ben de cevap vermemiştim. şimdi cevapladım, hemen gönderimini sağlarsanız çok sevinirim. evet 3 tane xiaomi termos bu, lütfen bire bir aynı ürünü göndersinler. ilginize çok teşekkür ederim.
  • Gearbest üzerinden Alfawise u20 3 boyutlu yazıcı almayı düşünüyorum ancak bu ürünün sitede yazan fiyatının üzerine gümrük vergisi eklenecek mi? Yoksa kargo ücreti gümrük vergisini de kapsıyor mu?
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    Yarın dönüş sağlarız, birkaç güne gönderimi yapılır ve mail ile bildirilir.

Ürünler konusunda içiniz rahat olsun.

Ben teşekkür ederim :)
  • Merhaba,

Fiyatlara vergi dahil değildir.

Ürün fiyatının %20'si kadar gümrük vergisi çıkabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İndirimli diye sunduğunuz MEIZU EP52 Bluetooth Kulaklık Ali'den 30$ a alınabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekanik klavyede indirim olacak mı?
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Merhaba,

Önümüzdeki ayda 5. yıl etkinliklerimiz var, güzel indirimler sizleri bekliyor.

Dilerseniz bu ürüne de bakabilirsiniz:

Motospeed CK108 RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi / İndirim Kodu: GB-10%OFF56 / 57.2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • Merhaba. Yakın zamanda Ryzen işlemciler ve AMD ekran kartları ile kampanya gelecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c0mander C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mart ayında -işlemciler için düşük bir ihtimalde olsa- indirim uygulanabilir.
  • henüz yola çıkmayan ürünümü ticket açıp iptal ettirdim,cevaben de iptal edildiği ve ücretin kartıma geri yatacağı söylendi..ancak sipariş durumu hala ''ödendi'' olarak görünüyor. işleyiş doğru mudur..yoksa tekrar yazayım mı
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İptalinizin işleme alınması ve sistemde gözükmesi biraz zaman alabilir, lütfen endişelenmeyiniz.
  • GearBest Mobil Uygulaması Yenilendi!

Sevgililer gününde aşkla yoğrulduk ve siz değerli müşterilerimiz için tepeden tırnağa yenilendik!

Biraz gecikmiş olabiliriz ama, bizce çok güzel olduk.

Peki siz, bizdeki bu değişimi fark ettiniz mi?

(Eğer değişimi fark etmediyseniz, lütfen kalbimizi kırmadan şuradaki linkten güncellenmiş versiyonumuzu indiriniz: [ http://bit.ly/2EdXAsX ] )

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    tamamdır,teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.