Şimdi Ara

Jbl t100a 27.90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
4
Favori
4.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu bir kaç hafta önce sıcak fırsatlar konu dışında orijinal midir diye danışmak için açmıştım. O zaman 22.90 dı fiyatı. Şimdi biraz arttı yine de iyi bir fiyat. Orijinal olduğu siparişleri verdikten sonra anlaşılmıştı. buraya da açmaya karar verdim. Uygun fiyata kulaklık almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler.
    Jbl t100a 27.90 tl
    http://m.n11.com/jbl-t100a-kulaklik-control-talk-in-ear-P166451077?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#
    bu da alan bir arkadaşımızın videosuhttps://m.youtube.com/watch?v=u8bdiZY9cwM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 24 Mart 2017; 21:40:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orjinal olduğunu nasıl anladınız ?
  • Aldığın performanstan anlıyorsun . Siparişi gelen hiç kimse orijinal olduğundan şüphe etmedi.

• Ürün etiketi yok, garanti jbl Türkiye değil. Bu fiyata bu kadar stokla orjinal satması biraz zor gibi.

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Garanti aztek teknoloji.

• ürün orjinal fiyatına göre performansı iyi almak istiyen gönül rahatlığı ile alabilir.
  • Bass konusunda nasıldır, başka marka/modeller ile Kıyaslama yapabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Bass konusunda nasıldır, başka marka/modeller ile Kıyaslama yapabilecek var mı?

basslarına iyi diyolar fakat 20-22k hz öyle aman aman bir bass vereceğini düşünmüyorum ortalama bir kulaklık performansı sunar.

bass istiyosan 20 hz nin altında modellere bakmalısın. 5-20k gibi
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    Ucuz yollu mikrofonlu kulaklık bakıyorum aslında. O yüzden bu kulaklık fena görünmedi sanki.

Teşekkürler.

• Eğer orjinal ürünse ihtiyacı olanlar kaçırmasın bu fiyatta bu ürünü bulmazsanız

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    doğru aynı satıcı isteyen oradan da alabilir. Aynı ürün gittigidiyor sahibinden ve n11 de yakın fiyatlarla satılıyor bayadır. İsteyen orijinalliği hakkında da bu sitelerin altındaki alan kişilerin yorumlarına bakabilirler.

• kutu harab olmuş, fatura yok. Bana kalırsa ki odyofil değilim, performans orta düzey. Ürünü aldım fakat açıkçası iade edeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.