Şimdi Ara

JBL Reference 220

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

JBL Reference 220

Maksimum Giriş Sinyali: 5mW
    Hassasiyet: 94dB/mW @ 1kHz
    Frekans Hassasiyeti: 20Hz – 20kHz
    Empedans: 16 Ohms
    Çap; 1.35cm
    Kablo Uzunluğu: 111cm

Fiyat: 177 ytl

sizce nasıl bir kulaklıktır bu paraya değermi,ben jbl markasına güvenerek güzel olduğu yönünde düşünüyorum ama kullanan bilen arkadaş varsa yorumlarını alalım

http://www.ilounge.com/index.php/ipod/review/jbl-reference-220-earphones/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraaa -- 30 Mart 2007; 18:28:25 >

• head-fi'da yazanlara göre sesi iyiymiş hatta birisi vmoda vibe'dan bile daha iyi olduğunu yazmış.Bu da ses kalitesi gerçekten iy demek
  • A Dying Wish ,teşekkürler diğer başlığıda cevapsız bırakmadın :) keşke bu kulaklığı kullanan biri olsada yazsa değerlendirmelerini

SONY MDR-NC11A var birde ilgimi çeken.Kulaklık almam lazım ama karar veremedim bir türlü malum sony nw 003 kullanıyorum ses kısıtlaması deli ediyor beni yanımdan geçen arabaların sesini duya duya müzik dinliyorum ve hiç bir tat alamıyorum
  • Açık tipte kulaklıkar ile sesi açmak malesef çözüm değil dışarıdaki gürültüleri kesmek için.Mutlaka izolasyon gerekli.İzolasyon hem dışardaki sesleri çok azaltıyor hemde sesi az çıkan dap'ların sesini daha rahat duymanızı sağlıyor.Eğer imkan var ise yurtdışından um1 getirmeye bakın.Um1 süper bir kulaklık değil ama fiyatına göre en iyisi(iem'lar arasında)
  • bu kulaklığın kablosu "shure" kulaklıklar gibi kulak arkasından mı dolaşıyor yoksa seinheiser ler gibi düz tip kabloyamı sahipler? bilgisi olan birisi cevaplarsa çok sevinirim. birçok siteye baktım ama bu konuda bir bilgi verilmemiş. (düz tip kablodan kastım, bildiğimiz ipod kulaklıkları gibi "Y" tipi ve kulak arkasından dolaşmayan kablo)
  • Normal,kulak arkasından dolaşmıyor.
  • teşşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaaksu -- 20 Aralık 2009; 15:55:52 >
  • Bence bu kulaklık IE4 ten iyi değildir gibi geliyor ya hadi neyse, bi inceleyenler olursa yorumunu dinlemek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamikazeden

Bence bu kulaklık IE4 ten iyi değildir gibi geliyor ya hadi neyse, bi inceleyenler olursa yorumunu dinlemek lazım

IE4'ten daha doğal bir sesi olduğe kesin kulaklığın.Bu bile yeterli bir artı.
  • yanında birsürü aksesuarı geliyor, belki beğendiğiniz yada ihtiyacınız olan bikaç şey olabilir bi kontrol etmenizde fayda var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaaksu -- 20 Aralık 2009; 15:55:27 >
  • JBL kalitesi diyeceğimiz yok.. ama bu konuda toy bir firma.. fiyatının tam olarak karşılığını verebileceğini sanmıyorum..
  • @EXcom_Zkko

headi-fi de çok olumlu yorumlar var.vibe dan daha yi olduğunu söyleyenler var biraz abartılı olsada.Bende düşündüm bu kulaklığı fakat arkası açık ve izolasyonu az.Yinede iyi bir fiyata inerse alınabilir diye düşünüyorum.
  • bende headfide incelemyi okudum adam midlerin vibeden iyi olduğunu söylemiş.izolasyon olarak cx300 ile aynı demiş ki bence bu seviye yeter
  • yinede v-moda vibe f/p olarak sınıfının en iyilerinden.Maalesef türkiyede satışı yok.Bu nedenle jbl 220 iyi bir alternatif olabilir.
  • jbl adı bile yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

JBL kalitesi diyeceğimiz yok.. ama bu konuda toy bir firma.. fiyatının tam olarak karşılığını verebileceğini sanmıyorum..

dostum jbl firması ses konusunda pekte toy değil günümüzden geçmişe ortaya koydukları ürünlere bakarsak yeterince deneyimli bir firma olduğunu görürüz
  • quote:

Orjinalden alıntı: boraaa

quote:

JBL kalitesi diyeceğimiz yok.. ama bu konuda toy bir firma.. fiyatının tam olarak karşılığını verebileceğini sanmıyorum..

dostum jbl firması ses konusunda pekte toy değil günümüzden geçmişe ortaya koydukları ürünlere bakarsak yeterince deneyimli bir firma olduğunu görürüz

kulaklık konusunda toy bir firma yoksa jbl seste fena seğil
  • quote:

Orjinalden alıntı: beratkaya23

quote:

Orjinalden alıntı: boraaa

quote:

kulaklık konusunda toy bir firma yoksa jbl seste fena seğil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 30 Nisan 2007; 10:15:30 >

• abi jbl sinema sistemlerinde 1 numara kulaklığı olduğunu ilk defa duydum eminim ses kalitesi çok iyidir ancak o parayı vermem bi kulaklık için bende creative ep630 var beni fazlasıyla tatmin ediyor
  • arkadaşlar akg k32p pro yum önerirsiniz yoksa jbl 220 pro yumu sizce hangisini almıyım. akg yi inleyen arkadaş varmı? yardımcı olusanız sevinirm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.