Şimdi Ara

jbl p1222 alıcam ve buna en iyi hangi anfi gider

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bora aracıma jbl p1222 alıcam ve buna uygun ne anfi almayım.?
    bu bass'ı en ucuz nerede bulabilirim.? media markt 426 tl gibi bişey kabinle beraber ordan almayı düşünüyorum ama daha anfi için hiç bir fikrim yok.
    Orda ona göre alıcam.Marka ve fiyatlarını yazarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

• 1222 2+2 ohm olduğu için 1 ohm ya da 4 ohm kullanacaksınız.
    1 ohmda bu woofera yetecek gücü verecek amfi yoktur fazla, zaten 1 ohmun amacı yüksek güçtür.
    4 ohm kullanacak olsanız 4 ohmda bu woofera yetecek gücü verecek amfi güçlü olması gerekeceği için pahalı olacaktır.
    Tek olacaksa 1224 modelinden almanızı tavsiye ederim, 2 ohmda kullanırsınız ve 2 ohmda 500 watt RMS veren bir amfiyle rahat beslersiniz, mesela Sond Magus X402 2 ohmda 450 watt RMS verir ve işinizi görür.
  • onada bakıyımda benim için sokaktan geçerken bütün sokağı inletsin.dükkanların camları oynatacak gibi
  • sıfır kabinsiz var 300 tl.
  • kabi tajtırınca yine aynı fiyata felan geliyor.en iyisi media markt almak.hem orda denemişte olurum.yinede teşekkürler.
  • alacağın subwoofer 2+2 ohm olmasın yoksa amfiye çok para verirsin bn o hatayı yaptım 4 ohm zor iş pnun için 4+4 ohm al
    amaaa!!! yeri göğü inletsin diyorsun 400 rms ne ki onun yerine pioneer 3004 al sirkele ortalığı almısken ileriye dönük olsun
  • o düşündüğün bas yerine dd 38 cm yada rockford punch alsan daha güzel bas alırsın anfiyi ya jbl 1200.1 yada cadence zrs 3002 al hangi güçlü bas olursa olsun önerdiğim iki anfide senin işini görecektir iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.