Şimdi Ara

JB'li iPhone'da Push çalıştırmayı bilen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün anladım ve feci rahatsız etti beni. JB'li telefonlarda hiç bir Push desteği çalışmıyor. Ne IM+, ne Yahoo Mail'ım hiçbiri çalışmadı, sonunda Trillian'ı yükledim ve Push server la bağlantı kurulamadı çünkü telefonunuz JB'li dedi. Bende Cydia'dan Pushfix'i bulup yükledim ama hiçbir şekilde çalışmıyor. Bunun 2.0'ı çıkmış ama paralı ve ilaçlanacak türden bişi gibide görünmüyor, paylaşablecek bi bilgisi olan varmı acaba?

• bende çalışıyor push network ayarlarını resetlemeyi dene
  • Benim JB cihazımda da hiç sorun yok.
  • Kafayi yiycem ya, yapmadigim sey kalmadi? Siz hangi programlarda sonuc aliyorsunuz?
  • Bende de sorun yok, ama ben jail break yapmadan önce Telefona temiz bir format çektim sonra son versiyon yükledim ardından jailbreak yaptım.
  • Cihaz hactivated değilse wireless ayarlarından dns'i 208.67.222.222 olarak değiştirirseniz sorun düzelecektir.
  • cihaz hacktivated maalesef.

üstelik başıma çok komik bir olay geldi bugün bi kaç kere. facebook push'u çalıştırdım ve son 3-4 saat içinde benimle alakası olmayan alman, fransız vs kişilerin duvarlarına yazılmış iletiler bana pushlandı. acaba pushfix in oluşturduğu fake push id başkasınınkiyle çakışınca mı oldu diye düşünüyorum; çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTasci -- 24 Ocak 2010; 13:54:47 >
  • Evet, o sorunu pushfix'i kullanan birçok kişi yaşıyor malesef
  • pushfix 1.0 da bu var. fakat 2.0 versiyonu 10 numara calisiyor
  • benim telde jb li ve push fix vs hiçbir prog yuklemedigim halde youtube,im+,facebook,mboxmail gibi programların hepsinin push mesajlarını alabiliyorum enteresan ama böle
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

benim telde jb li ve push fix vs hiçbir prog yuklemedigim halde youtube,im+,facebook,mboxmail gibi programların hepsinin push mesajlarını alabiliyorum enteresan ama böle

sorun jb den öte hacktivated olmasıymış göründüğü kadarıyla. düzeltmenin tek yoluda pushfix 2.0 a para bayılmak gibi. sonumuz hayır olsun bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.