Şimdi Ara

Jay Wilson bırakıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fahrettin75

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/7592242994#1

habere göre jay Wilson bırakıyor.. bakalım diablo 3 ün geleceği ne olacak? nasıl bir değişiklik bizleri bekliyor..fikirlerinizi tahminlerinizi bekliyorum.

Fuck that Loser!!!
  • Oyun D2'nin tırnağı olamaz, ve Diablo efsanesini yaratan adama David'e fuck that loser diyen bi adam, en ağır hakaretleri, dalga geçmeleri, küfürleri hakediyor.

Oyunu rezil etti ve gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Adamı silip attınız bir anda. Bu adam daha önce Relic te çalışmış biri. Orada Dawn Of War gibi Company Of Heroes gibi oyunların yapımında bulundu.

Diablo nun yapısı ona biraz fazla geldi kanımca. Şimdi muhtemelen Starcraft ekibine dahil olur. Orada daha iyi işler yapacaktır. Çünkü uzmanı olduğu alan RTS.

Desene starcraftıda silmek gerekicek
  •  Jay Wilson bırakıyor
  • ^ hahahahahahah
  • biraz geç kalınmış bir karar zira 4 ay falan oldu oyunu bırakalı şimdi tesadüfen bi yerde görünce haberi bölüme bi geleyim dedim.
    asıl kötü kısım ise duyurulmamış bi oyunun başına geçmesi, o oyun da yandı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Jay Wilson bırakıyor

Muahahahaa
  • quote:

biraz geç kalınmış bir karar zira 4 ay falan oldu oyunu bırakalı şimdi tesadüfen bi yerde görünce haberi bölüme bi geleyim dedim.

demekki abi blizzard adamı başarılı buluyor.... :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: JawCrusher

Yalnız blizzard'ı bırakmamış, sadece diablo 3 bölümünden elini çekmiş. Yeni bir bölüme geçmek istiyor şirkette. Merakla bekliyoruz...
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 21 Ocak 2013; 22:58:10 >
  • quote:

biraz geç kalınmış bir karar zira 4 ay falan oldu oyunu bırakalı şimdi tesadüfen bi yerde görünce haberi bölüme bi geleyim dedim.

Duyurulmamış oyunda büyük ihtimal Blizzard ın yeni MMO su olacak. Bunca zaman geride kaldım diye WOW a başlamadım, yeni çıkacak olana başlarım dedim. Ama adam onada el attı...
  • Warhammer filan bir şeyler diyor twitter accountunda. Warhammer temalı oyun mu yapacak Blizzard yoksa kişisel olarak warhammer evrenini severim mi diyor bilemedim. Yazdığı mesaj;

Game Director @ Blizzard on an unannounced game. I like games, especially Blizzard ones, and anything that has the word ‘Warhammer’ on it.

Her ne halt yiyecekse mutlaka bulaştığı oyunun credits kısmına ismini koysun da yanına yaklaşmayalım.
  • kendi adıma konuşursam j wilson ın imzası olan hiçbir oyuna bundan sonra el atmam

ama j wilson bildiğim kadarıyla RTS oyunalrda güzel işler yapmış. Bunlardan biride WARHAMMER oyunları. İyi birşeyler koyduğu alana geri dönüyor olabilir. Taş yerinde ağırdır. RTS ci adama RPG yaptırılmayacağını acı bir şekilde öğrendik.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.