Şimdi Ara

jax'e karşı nasıl önlem alabiliriz yada kasarsa hangi itemleri almalıyız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
7.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca şu anki haliyle sivir alıp rahatça kesersin e skillin sayesinde stununa yakalanmazsın kolay kolay pasifi ve ultin sayesinde de sürekli arana mesafe koyarak rahatça kesersin zorlanıyorsan ayakkabını hiddete yükselt birde üçlü kuvveti al yada en azından ağırkan parçasını al hayattan bezdirirsin (artık sivir ile utanmasam 2vs1 atacam wye gelen as buff çok işe yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılanın başını early de ezeceksin.
  • Bi çare çivili çikilabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Ayrıca şu anki haliyle sivir alıp rahatça kesersin e skillin sayesinde stununa yakalanmazsın kolay kolay pasifi ve ultin sayesinde de sürekli arana mesafe koyarak rahatça kesersin zorlanıyorsan ayakkabını hiddete yükselt birde üçlü kuvveti al yada en azından ağırkan parçasını al hayattan bezdirirsin (artık sivir ile utanmasam 2vs1 atacam wye gelen as buff çok işe yapıyor

şaka mısın jax sadece aa ile siviri rahat alır jaxa botrk çıkılıyor nasıl kaçıcan acsba ayrıca trinityde var

• quote:

Ayrıca şu anki haliyle sivir alıp rahatça kesersin e skillin sayesinde stununa yakalanmazsın kolay kolay pasifi ve ultin sayesinde de sürekli arana mesafe koyarak rahatça kesersin zorlanıyorsan ayakkabını hiddete yükselt birde üçlü kuvveti al yada en azından ağırkan parçasını al hayattan bezdirirsin (artık sivir ile utanmasam 2vs1 atacam wye gelen as buff çok işe yapıyor

hocam ben eski siviri de oynadım(çok kötüydü) yenisini bir kez oynadım da sanırım rakibin işini üç vuruşta bitirmemiz gerek ben o yüzden full damage+zırh delme yapıp as yapmadım oyunu bi şekil aldık karşıda da dediğiniz gibi jax vardı bana atlamadı oyun boyu zaten,ama doğru bir build mi emin olamadım?
  • AP karakterler alıyor genelde.
  • Easy, tek yapman gereken base de afk kalmak böylece kolunu ve kafanı yormamış olup bir sonraki oyuna motive girmiş oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myth.

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Frozen Heart veya Randuin al. Tank veya ayni lane de kapsiyorsanda Thornmail alip onun kendi kendini oldurmesini izle. Exhaust, Blind, Stun, Taunt baslica counteleridir ayrica Champion olarak Teemo, Singed, Malphite, Rammus, Riven, Renekton baslica can dusmanlaridir.

jax riveni counterliyo

Botrk sonrasini diyorsan eger ilk 6 lvla kadar Riven tum poke ve harasslardan karli cikiyor, ayrica kisa stun + ad oranli shieldi jax in bircok vurusunu engelledigi gibi ustune agirda hasar veriyor.
  • Shyvanna al kule altı kesersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

aynen yok dostum haklısın bazen ama 21 e 2 oluyor hala devam diyolar

O durum kötüymüş ama ben yine de sur vermem uyuz oluyorum sur vermeye şimdiye kadar ki tüm oyunlarimda sura gittilerinde 4e karşı 1 oyla teslim olduk sadece bi kere 5e karşı 0 dı onda da bir yere gitmem gerekiyordu o yüzden başka bir tane bile yok daha dün bi maçta ben jung heca iken dk 17miydi neydi 15e 2 yeniliyordu o iki killinde biri benim diğerinden de asist aldım topta nida talonu kendi yavrusu gibi besledi bot lanede karşı tarafın supportunda bile bizim adc den fazla killi vardı. Bir ara durumu eşitler gibi olduk tflerden önde biliyorduk iki inhibitör falan aldık sonra tekrar bastırıp aldılar tabi 50 küsur dakika sürdü oyun supportumuz her ne kadar ward özürlü olsa da ben o açığı elimde geldiğince kapattım falan filan her ne kadar takım olarak kötü oynamışta olsak ilk 35 dk surrr diye inleyenlerde olsa , kaybetmişte olsak son 3 haftadır oynadığım en keyifli oyundu o çekişmeli kısımlar sayesinde yani kill farkı fazla da olsa adamın biri feedlenip önüne gelene tek atsada sur vermem oyunumu oynarım her an herşey olur oyunda keyif alacak şeyler olur (allahı var karşı taraf gayet terbiyeliydi ukala gevşek ağızlı tipler yoktu da zevkli geçti . Hoş öyle olmasaydı da sur vermezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: hakman349

quote:

şaka mısın jax sadece aa ile siviri rahat alır jaxa botrk çıkılıyor nasıl kaçıcan acsba ayrıca trinityde var

Evet jaxta botrk ve tf var bizde sadece botla geziyoruz bizim aa miz ne bilim skillerimiz yok ve adc olduğumuzun bilincinde tek tabanca geziyoruz . Haklısın yahu jax geldi mi kapatalım oyunu gitsin

• sadece randui alabilirsin jax için oda durdurmaz sadece yavaşlatır

• Renekton alıyorsun,beynini patlatıyorsun
  • quote:

Frozen Heart veya Randuin al. Tank veya ayni lane de kapsiyorsanda Thornmail alip onun kendi kendini oldurmesini izle. Exhaust, Blind, Stun, Taunt baslica counteleridir ayrica Champion olarak Teemo, Singed, Malphite, Rammus, Riven, Renekton baslica can dusmanlaridir.

jax sadece ad scale bir champ degil thornmail kadar gereksiz bir item olamaz jax ın counter ı da yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

quote:

hocam ben eski siviri de oynadım(çok kötüydü) yenisini bir kez oynadım da sanırım rakibin işini üç vuruşta bitirmemiz gerek ben o yüzden full damage+zırh delme yapıp as yapmadım oyunu bi şekil aldık karşıda da dediğiniz gibi jax vardı bana atlamadı oyun boyu zaten,ama doğru bir build mi emin olamadım?

Ben eski halini de çok oynadım o da iyiydi bence de w skilli bir adcye yakışmıyordu nedir yani w basınca son seviyesinde altı üstü bi düz vuruşuna 80ad ekliyordu yeni halinde 6. Seviyeden sonra verdiği as çok işlevsel oluyor pasifi ile birlikte eskiden yararlanamıyorduk pasifinden. Neyse adc olduğumuz için ad ve zırh delme normal ama bi defansif item şart asni de gölge dansçı yada üçlü kuvvet tamamlar benim tercihim üçlü kuvvetten yana

• Kastırdıktan sonra niye durdurmaya çalışıyonuzki :D

Kastırmayın Durdurmayın :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: faydasizfasulye

quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

jax'e karşı nasıl önlem alabiliriz yada kasarsa hangi itemleri almalıyız?.Jax çok güçlü bir hero kasarsa oyun falan çevirdiği oluyor başıma geldi sizce ne yapmamız gerekli

4-5 item bitirirse çayını kahveni al balkona çık yada tecavüzü izle

• quote:

Orijinalden alıntı: ZarakiKenpachi_

quote:

jax sadece ad scale bir champ degil thornmail kadar gereksiz bir item olamaz jax ın counter ı da yoktur

Tamam sen jax alip diamonda cik oradan tekrar yazarsin bana counteri olmadigini :)
  • jaxa karşı armor dizilmez jax hem ad hem ap hasar verir. eğer botrk gunblade 3nity bitirdiyse alt+f4 çekebilirsin.
  • Jax 2 item kasıp 1v1'de alamayacagı adam yoktur. Lakiiiin bu oyun 1v1 degil 5v5 oynanıyor. Jax cok kastıysa bi Randuin bir de Ruh Gömleği onun işini baya zorlaştıracaktır. Ayrıca Jax'ın en sevmediği şey vur kaç herolardır. Jax direkt savaşa girip pata küte savaşmak ister sen onu ne kadar dürte dürte oynarsan o kadar pasif kalır. Ama ben manyagım jaxla kafa kafaya girecem dersen istersen full item ol o jax seni 3 itemle kesecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.