Şimdi Ara

Jawbone UP24 - Zayıflatan Akıllı Bileklik - Sadece 150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Eylül 2014'te Beymen Zorlu'dan 499 TL'ye aldığım ve 1-2 ay kullanıp çekmeceye kaldırdığım sıfırdan pek farkı olmayan Jawbone UP 24 L beden bilekliğim 200TL'ye kargo dahil satılıktır. Yanında 2 adet yedek kapak da gönderilecektir. Kaybolur diye yedek almıştım fakat kapağı kaybedecek kadar kullanamadım.
    Tüm kutu içeriği ve faturası da gönderilecektir.

Bilekliği kısaca tanıtmak gerekir ise, akıllı telefon ile bluetooth üzerinden tanıtıp bilekliği takıyorsunuz ve bileklik size yaşam koçluğu yapıyor. Eğer bilekliğin uyarılarına ve önerilerine uyar iseniz gerçekten daha sağlıklı yaşamaya başlayıp kilo verebiliyorsunuz.

İnternette bu bileklik hakkında çok bilgi var ben yine de aşağıdaki linki göndereyim :)
    http://www.izlesene.com/teknosaturuncukanal/sdn-teknosa-magazin/inceleme-jawbone-up24/5457ce289f721046048b456c

Kargo benden, komisyon tutarını bölüşürsek SP ya da GG'den satış yapabilirim.

200TL -------> 150 TL oldu

Teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stokesmg -- 25 Nisan 2015; 16:56:05 >

•  Jawbone UP24 - Zayıflatan Akıllı Bileklik - Sadece 150 TL
     Jawbone UP24 - Zayıflatan Akıllı Bileklik - Sadece 150 TL

• Kilo alabiliyormuyuz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shineon25 kullanıcısına yanıt
    O konuda yardımcı olabileceğini sanmıyorum çünkü bilekliğin asıl amacı sizi devamlı aktif halde tutup yaşam tarzınızı değiştirmek :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • Rezerve...
  • Satılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.