Şimdi Ara

java msn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam tel modeli önemli değil java destekliyor en azından
    dosyayı indirdim.açtım bi jad dosyası çıktı bi rar.lı bi dosya daha var....rar uzantılı dosyayı extract edince bi sürü dosya daha çıkıyor..

jad lı soyayı direk atcam mı? nasıl yükleyip kullanacam.. bilgi verin pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwer -- 16 Şubat 2005, 20:41:38 >

• o rar ın uzantısını jar yap bence. içinden bisürü dosya çıkıyosa kesin jar dır o...
  • baba dosra rar dosyası ama ismi emsn yani uzantısı falan yok? extract edince içinde icons emotions falan olan class dosyaları çıkıyor......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwer -- 16 Şubat 2005, 20:46:19 >
  • dostum nerden indirdin banada lazım
  • indirmesi dert değik kuruulumunu bulalım yollarım maile
  • tamam işte.

emsn.rar ı emsn.jar yap olacak.
  • jad dosyasına bulaşma diyosun.. zaten 1kb lık
  • maxicep.com da indirbeilirsnz ya hiç araştırma yapmıosnz ya nie bu foruma üye oldun ki her yer de var s40 (java) için msn hatta mobil cihazlar için temel bilgilere bile ekledi negative..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kam1k

maxicep.com da indirbeilirsnz ya hiç araştırma yapmıosnz ya nie bu foruma üye oldun ki her yer de var s40 (java) için msn hatta mobil cihazlar için temel bilgilere bile ekledi negative..

iide elinde dosya mevcut zaten. demek ki araştırma yapmış ve de dosyayı bulmuş.Sadece kurulum yapamıyo...

evet jad a gerek yok symbian a kuracaksan. Direk jar ı kullan...

• quote:

Orjinalden alıntı: kam1k

maxicep.com da indirbeilirsnz ya hiç araştırma yapmıosnz ya nie bu foruma üye oldun ki her yer de var s40 (java) için msn hatta mobil cihazlar için temel bilgilere bile ekledi negative..

öyle banlamayla olmuyor... maxicepe üyeyim ama download yapmıyor arızalı... sen önce kendini düzelt bişey biliyorsan yaz...
  • forum ukalalığınıda hastayım walla... bişey soylemiceksen ne zahmet edip yazıyon.. sınıf mı burası kime ders veriyon
  • oliwer link vericenmi kardeş acil lazım saygılar..
  • msn:oliwer99@hotmail.com
  • www.maxicep.com da java msn var
  • arkadaslar yukledim ama baglanmıyor.. msn ve icq(jimm) kurdum.. msn baglanmıyor, icq da ise port la ilgili 1prob. veriyor...

bide oyun cektim dosya içinde .jad ve .jar die 2 dosya war.. napıcam hangisini aktarıca telefona?

rar lı dosyaları uzantıyı .jar yapıp oluodu ama bunu nappcam fikrim yok yardım ltf
  • icq msn problemi cozuldu peki kb hesab1n1 nasil yapicaz kac kb nerde yazar?
  • arkadaslar java msn arıyorum e msn yı kurdum ama baglantı yapamadım baglantı ayarları ve msn yı duzgun olarak calısanı varsa lutfen bı pm atın nokıa 6230i icin sımdıden tesekkurler

SAYGILAR
  • aynen d500 icinde bana lazım
  • arkadasım lazımda bu konuyu goz ardı edıyorlar sanırım kımsenın baktıgı yok arkadaslar lutfen ya bu benım ıcın cok onemlı
  • wap.tjat.com ayar mayarda istemez...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.