Şimdi Ara

JASPER board resimler eklendi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
3
Favori
28.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu usa da ve yasal satılan ülkelerde 3k gören konsollar tamire mi gidiyor..
    tamiri mümkün degilse yoksam yeni ile mi degişiyor
    şimdi konsola 3 yıl garanti verdiler
    3 yıl boyunca hiç bozulmayan 3 k görmeyen alet çok ender
    benim 1 yılda ahanda 2 konsol 3 konsola yelken açanlar var
    eger 3k tamir olmuyorsa microsoft küllüm içeri giriyor
    yada tamir oluyor geri veriliyorki zarar etmeye üretici
    3knında çeşidi var demeyin a64 e74 tek kırmızı falan filan
    2006 dan bu yana falcon çıkmazdan evvel tamir olmayan konsolarıda biliyorum ben
    yada bizimkiler 3k nın tamirini bilmiyor.
    ama tamire gitti geldi olanlarda var hem bizde hem usa da tamir gören konsol en fazla 1 yıl gidiyor deniyor
    bu konsolun ömrü yani 2 bilemedin 2.5 yıl
  • Benim bildiğim yenisi ile değişiyolar eğer bu duyduğum doğruysa microsoft garantide 1 numaradır benim gözümde.Aslında fwli kullanıpta 3k görüp microsoftu sövenleri pek anlamıyorum orjianl oyun kullanıp garantisini bozmasa ürünün 3kda direk yenisi ile değişecekler halbuki
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbgrkm

Benim bildiğim yenisi ile değişiyolar eğer bu duyduğum doğruysa microsoft garantide 1 numaradır benim gözümde.Aslında fwli kullanıpta 3k görüp microsoftu sövenleri pek anlamıyorum orjianl oyun kullanıp garantisini bozmasa ürünün 3kda direk yenisi ile değişecekler halbuki

fw ile alaksı yok ki 3 k nın kardeş yoksa varmı
  • Hayır anlatmaya çalıştığım orjinal oyun kullanıp fw attırmasa böylece garantiyi bozmasa 3k görse bile garantiden değişirdi konsolu
  • usta sen kimden bahsettin ben anlamadım ki
    avrupalının ne işi var fw ile onlar sırf live için tonla parası döküyor
    hem kanımca sanımca onlarda 2 konsol var biri live için biri öyle için
    ne vergileri var ne imkansızlıkları
    orjinal kullananın zaten garantide işi
    ben şahsen avrupada yaşasa idim
    tüm tr deki xbox fanlarının acısını çıkarırdım microsofttan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 21 Aralık 2008; 12:22:47 >
  • Dünyada jasperlar çıkalı 1 ayı geçti ve hala herangi bir 3k problemi yok, maşallah maşallah
  • muhakkak çıkıcaktır
  • Tabi insanlar 3k göstertmek için biryerlerine yırtmadıkça çıkıcağını sanmıyorum
  • Türkiyeye ne zaman gelir acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

Dünyada jasperlar çıkalı 1 ayı geçti ve hala herangi bir 3k problemi yok, maşallah maşallah

Nereden bu bilgi ?
  • Çıktığı gibi youtube'a videoları falan düşüyor bunların. Bir de ben bu boarddan ciddi ümitliyim. Başka bir başlıkta da yazmıştım, falcon boardlu modelin sorunu 65 nm lik işlemcisi değildi, 95 nm lik gpu suydu. Xbox 360 soğutma modu başlığında görülebilir ki 65 nm lik işlemci zaten çok ısınmıyor, soğutma moduyla bir- iki derece soğuyor, 30 lu derecelerde kalıyor ama 95 nm lik gpu 55 gibi derecelere çıkıyor, soğutma moduyla 30 lara iniyor. Şimdi ikisi de 65 nm. Bakalım Mart'a kadar bekleyeceğim, bir 3k hatası görmezsem jasper boardlarda jasper alacağım.
  • avrupada çıktımı yoksa hala kutusunu ince eleyip sık dokuduktan sonramı anlıcaz hala
  • AVRUPA DA ÇIKTI!! Alkmaar Medimarkt'ta gördüm bugün 0846 lot numaralı ama şu an sadece elite versiyon var.

• Arkadaşlarıma Belçika / Brüksel'i alt üst ettirdim, henüz Belçika girişi yok Jasper'ların ne yazık ki. Ama sanırım Avrupa'nın geri kalanı jasper'a kavuştu....
  • Arkadaşlar peki bu yeni çıkan lite-on anakartlılarda fw durumu nedir ? Bunlara yüklenemeyecek diye duymuştum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: saykokilla

Arkadaşlarıma Belçika / Brüksel'i alt üst ettirdim, henüz Belçika girişi yok Jasper'ların ne yazık ki. Ama sanırım Avrupa'nın geri kalanı jasper'a kavuştu....

irlanda da da yok
  • arkadaslar su an Almanya(bremen) dayim burdaki buyuk teknomarketleri gezdim ama 10. ay üretim bile rastlamadim.
  • Arkadaşlar ben de Polonya'dayım. Şu Christmas tatili geçsin, Jasper gelmiş gelmemiş mi biraz didikleyeceğim. Olmadı Almanya'dan alacağım artık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.