Şimdi Ara

Jared Leto, Joker Olarak Justice League Snyder Cut Filminde Bulunacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Justice League Snyder Cut'a yeni bir oyuncu daha eklendi. 

Daha önce Suicide Squad filminde Joker'i canlandıran, ancak farklı bir Joker yazılmasından dolayı hayranların pek de sevmediği Jared Leto, Joker rolü ile geri dönüyor. Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Jared Leto, Joker olarak Justice League Snyder Cut filminde bulunacak. 

Filmin orijinal halinde oyuncu ve karakter bulunmuyordu. Açıklamaya göre oyuncu şu anda Justice League Snyder Cut için ek çekimlere katıldı. Justice League Snyder Cut'ın karakter kadrosu iyice genişledi.

Justice League Snyder Cut, birer saatlik dört bölüm şeklinde 2021 yılında HBO Max'te yayınlanacak.

• Şu filmden zaten hiç ümidim yoktu. Snyder'ın bize kattığı tek iyi şey Watchmen o da bire bir Çizgi Romandan uyarladığı için. Adamın onun dışında ortalama üstü bile filmi yok. Gidip bir de Snyder Cut çekiyorlar. Allah kahretsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sefer o kadar şikayetten ağızları yandığı için Joker karakterini daha iyi tasarlayacaklarını düşünüyorum.

• ben bu adamın oyunculugunu nedense cok begendim begenmeyen bir dünya insan olmus ama bence yinede hakkını veren bir oyuncu...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • kapı gıcırtısı gibi güleceksen gelme.
  • makyaj çok kötü yapmışlardı ve joker gibi değilde tam sokak serserisi gibi bir karakter vardı bakalım değişim olacak mı yoksa içine yine edilecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

makyaj çok kötü yapmışlardı ve joker gibi değilde tam sokak serserisi gibi bir karakter vardı bakalım değişim olacak mı yoksa içine yine edilecek mi

Yüz mimiklerini cringe seviyesinde uygulamadığı ve kapı gıcırtısı gibi gülmediği sürece bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca Joker'in ciddi halini de hiç göremedik filmde. Bu filmde muhtemelen Harley olmayacağı için ve önceki filmden fazlasıyla ders çıkarılacağı için daha ciddi bir karakterde karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

• Ya hayır ne gerek vardı böyle kalitesiz joke olacağına hiç olmasın üzücü haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.