Şimdi Ara

JAR uzantılı Winamp Media Player (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • program güme gitti... bi işi be ceremedik yav
  • iyi gözünüz aydın javacılaryakında sivrisinek kovma prosuda çıkar herhalde
  • paylaşım için sağol yapamadık ama olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpforever

telefonun kendi programına bişey dediğimiz yokta mp3 dinlerken hadi neyse ama
    ben arasıra filmde izliyorum film izleyeceğimiz zaman kendi programı berbat bence (w800i)

filmin orta yerinde durdurmak gerekiyo PAUSE tuşu yok dur diyosun komple kapıyor ayrıca ileri geri alma özelliği yok ileri geri geri yaptığında sonraki önceki parçaya geçebiliyosun belki ben bikaç dk öncesine sonrasına gitmek istiyorum kendi yazılımıyla mümkün değil bunlar

diğer arkadaşları bilmemde benim için özellikle film izlerken extra bir yazılıma ihtiyacım var çoktandır arıyorum ve bulabildiğim tek program bunlar onlarıda doğru düzgün çalıştıran çıkmadı maalesef

film izlerken veya müzik dinlerken walkmani kullan o zaman durdurma şansın da var ileri geri sarma şansın da

• quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

quote:

ben arasıra filmde izliyorum film izleyeceğimiz zaman kendi programı berbat bence (w800i)

filmin orta yerinde durdurmak gerekiyo PAUSE tuşu yok dur diyosun komple kapıyor ayrıca ileri geri alma özelliği yok ileri geri geri yaptığında sonraki önceki parçaya geçebiliyosun belki ben bikaç dk öncesine sonrasına gitmek istiyorum kendi yazılımıyla mümkün değil bunlar

diğer arkadaşları bilmemde benim için özellikle film izlerken extra bir yazılıma ihtiyacım var çoktandır arıyorum ve bulabildiğim tek program bunlar onlarıda doğru düzgün çalıştıran çıkmadı maalesef

film izlerken veya müzik dinlerken walkmani kullan o zaman durdurma şansın da var ileri geri sarma şansın da

+++++

• lzooml ve senin dediklerini yaptım ama benim tel pause ve ileri geri sarma yapmıyo!!!
    düğmelerde basmamazlık falan yapmıyo ama olmuyo yahuu...
    valla bu işten bişey anladıysam arap olayım servise götürsem diyorum ama tel ikinci el ne garantisi var ne faturası :((

Java tabanlı bir media oynatıcı yokmu yahuu herşeyi symbian içinmi yapmışlar bu adamlar sinir oldum yawhuu

quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

quote:

• walkman menüsü açıp dinleyeceğin şarkıyı seç, çalarken joystick sağa veya sola doğru basık tut. ileri geri sarması lazım.eğer sarmıyorsa bir sorun var bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.