Şimdi Ara

Japonlar Her Yerde Üstün Kanıtımı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Japonlar Her Yerde Üstün Kanıtımı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    884 Mesaj
    3 evetle uğurluyoz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj
    On numero olmuş bende evet diyorum
    |
    |
    Bizde cinsellik çok süper. Onlarda çok yüzeysel. Bizde her ortamda rahatça cinsellik konuşulabilir, kürtaj yaptırmayı yasaklayan bağnaz devletlerle hiçbir alakamız yoktur. Bakkalda bile prezervatif satılıyor. O kadar rahat bir ortamız ki, sokakta öpüşseniz kimse dönüp bakmaz çünkü hergün yaşanan şeyler bunlar.

Evet.

Deveye sormuşlar olum senin boynun çok eğri boynuna taş mı bağladılar? gel seni doktora götürelim. o da gerek yok, gavurun doktoruna gitmem ben, ayrıca benim atalarım şanlı bir soydan gelme, onlar benim ayağıma gelsin. biz yedi cihandaki çöllere hükmettik hamdolsun demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageshotQQ -- 17 Mart 2013; 0:03:27 >

Grooveshark bazı şarkıların telif hakları yüzünden bunları ekleyemiyor. Ayrıca daha önce sorunsuz açılan müzik ansızın sorun çıkartabiliyor. Misal yüklüyor ama ileri sarmadan oynatmıyor, yavaş yüklüyor, takılıyor ya da ortada kesiliyor. Lütfen takılmalar olursa bildirin. :)
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Platinum V

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Wars

Japonlar müzik ve cinsellik harici her konuda diğer devletlerden daha üstün bence de.

Ekonomik,askeri,siyasi,demokratik açıdan japonya ilk 5'te bile değildir.

|
    |

• Binbaşı
    1986 Mesaj
    Bir dans gösterisinden adamları bütün konuda üstün yaptın ya helal olsun sana.
    |
    |
    Logitech Driving Force GT
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Platinum V

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Wars

Japonlar müzik ve cinsellik harici her konuda diğer devletlerden daha üstün bence de.

Ekonomik,askeri,siyasi,demokratik açıdan japonya ilk 5'te bile değildir.

Askeri güç bir üstünlük değil. Siyasi ve demokratik açıdan dersen sorarım orda kime göre neye göre diye. Ekonomik açıdan da bildiğim kadarıyla en büyük 3. ekonomiye sahipler.

Problem ?
    |
    |

Glory Glory Man United
  • Yarbay
    2903 Mesaj
    |
    |

TRABZONSPOR
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RageshotQQ

Bizde cinsellik çok süper. Onlarda çok yüzeysel. Bizde her ortamda rahatça cinsellik konuşulabilir, kürtaj yaptırmayı yasaklayan bağnaz devletlerle hiçbir alakamız yoktur. Bakkalda bile prezervatif satılıyor. O kadar rahat bir ortamız ki, sokakta öpüşseniz kimse dönüp bakmaz çünkü hergün yaşanan şeyler bunlar.

Evet.

Deveye sormuşlar olum senin boynun çok eğri boynuna taş mı bağladılar? gel seni doktora götürelim. o da gerek yok, gavurun doktoruna gitmem ben, ayrıca benim atalarım şanlı bir soydan gelme, onlar benim ayağıma gelsin. biz yedi cihandaki çöllere hükmettik hamdolsun demiş.

Kastamonuda sokakta öpüş bakalım yaşatırlarmı adamı
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.