Şimdi Ara

Japon Teknolojisi Mi Daha Üstün Amerika Teknolojisi Mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dağılın Japon alır.
  • Herhangi bir kaynak kodu veya kodlarıyla hazırlanan web projelerini ülke teknolojisi diye yazan olmuş.
    Css, xhtml, jquery, javascript, ajax, php, asp, mssql, sql vs..
    Mesela xhtml tamamen Türkiye'ye ait bir teknolojidir.
  • çin i kimse dememis o saydiginiz intel amd nikon cart curt hepsi çin eee onun teklnolejisimi daha iyi
  • abd teknoloji olarak tabiki dünya devi..

ama japonya için kamera fotoğraf makinesi bilmem ne üretiyor sadece demek yanlış... adamlar her alanda aktif... askeri teknolojileride yüksek..ama tabiki onlarda bizim gibi abdye bağlı...teknolojik olarak değilde siyasal olarak bağlı desek daha doğru.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 17 Temmuz 2011; 23:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabdkq

çin i kimse dememis o saydiginiz intel amd nikon cart curt hepsi çin eee onun teklnolejisimi daha iyi

evet o kadar çok radyasyon saçıyorki çin onları üretirken yan etkileri görülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabdkq

çin i kimse dememis o saydiginiz intel amd nikon cart curt hepsi çin eee onun teklnolejisimi daha iyi

SENİN BAHSETTİĞİN ÜRETİM YERLERİ VE ÇİNDE OLMALARININ SEBEBİ UCUZ İŞ GÜCÜ AYNŞTAYN
  • o font sadce çinicindi ama hepsi karismis sizde hemen öldurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxrunoxxx

quote:

Orijinalden alıntı: [HONDA]TYPE-R

japon diyenlere hayran kaldım

intel amerikan
    amd amerikan
    ati amrerikan
    nvidia amerikan
    facebook amerikan
    google amerikan
    microsoft amerikan
    yahoo amerikan
    twitter amerikan
    NASA amerikan
    F-16 amerikan
    hellfire amerikan
    M16 amerikan
    M1A2 AMBARMS amerikan

peki japon ne yapmış ...hep yardımcı malzemeler

monitör tv sony
    play station sony
    laptop sony
    kamera sony

amd nvidia ati apple işlemcilerini kimin fabrikasına yaptırıyor japonyadaki deprem hangi amerikan marklarını etkiledi bi araştır derim

PEKİ ÖYLEMİ SÖYLE OZAMAN JAPON MARKALERIDA ÇİNDE TAYVAN DA FALAN ÜRETİLİYOR NVİDİA EKRAN KARTLARININ CHİPSETİ TAMAMEN TAYVANDA ÜRETİLİYOR EEE ŞİMDİ TAYVAN MI YAZALIM EN GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ DİYE

• quote:

Orijinalden alıntı: DisCoKraL

interneti bile amerikalılar bulmuş ne yani amerika olmasaydı ben bu yazıyı buraya yazamıyacakmıydım.

interneti isviçredeki cern bulmuş ve geliştirmiştir.
    Patentlere bakarsan anlarsın.

Sağlamlık almanlarda.
    Teknoloji buluşu japonlarda.
    Tekonolojiyi geliştirmesi amerikalılarda,yani amerikalılara sağlam hırsız da denilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [HONDA]TYPE-R

japon diyenlere hayran kaldım

intel amerikan
    amd amerikan
    ati amrerikan
    nvidia amerikan
    facebook amerikan
    google amerikan
    microsoft amerikan
    yahoo amerikan
    twitter amerikan
    NASA amerikan
    F-16 amerikan
    hellfire amerikan
    M16 amerikan
    M1A2 AMBARMS amerikan

peki japon ne yapmış ...hep yardımcı malzemeler

monitör tv sony
    play station sony
    laptop sony
    kamera sony

Ben ben ben artik yorum yapamyorum ya bu kadar saçma bir mesaja bu forumda hiç rastlamamistim misafir misafir geziyodum forumda bi anda sinirimi ziplattin güzel kardesim... . .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askeri-Uzay= Amerika

Elektronik= Japonya
  • Tekstil alanında KÜRTLER
  • Askeriye de Amerika'nın ileride olması zaten mantıklı değil mi? Malum japonlara uygulanan antlaşmalar yüzünden.
  • quote:

interneti bile amerikalılar bulmuş ne yani amerika olmasaydı ben bu yazıyı buraya yazamıyacakmıydım.

İnterneti Amerikalılar değil avrupalılar bulmuştur hocam.
  • Başlamış gene bebeler ülke kapıştırmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

amerika sahtekarlıkta yalan dolanda birinci ulkedir yaptıgı şeylere inanmayın IRAKda gördük şimdi ekonomileri cöktü gencligi bitti uyuşturucu silah alkol yaşı 12-13lere kadar dustu

alkol yaşı amerikada 12-13 yaşa mı düştü güldürme beni Türkiyede ki gibi elini kolunu sallayıp alkol alamazsın 21 yaşının üstünde olman gerekli yoksa hayatta satmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

avrupalılar değil isviçreliler bulmuştur cern de kullanılmak üzere tasarlanıp sonra bütün dünyaya yayılmıştır
  • "Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bizim bilim adamlarımız paranın üstünde o derece iyiyiz ama siyasi güç teknolojiyi ezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornburak

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

avrupalılar değil isviçreliler bulmuştur cern de kullanılmak üzere tasarlanıp sonra bütün dünyaya yayılmıştır

İsviçre avrupa da diye hatırlıyorum ben ama?

Melekler ve şeytanlar akar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.