Şimdi Ara

Jantlar lastikçide, iç trimler yıkamacıda çiziliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turkeril (3 mesaj) FurkanEmir411 (3 mesaj) Meticulous (2 mesaj) ugur.k (1 mesaj) Ben Kemal Geliyorum (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Jantlar lastikçide, iç trimler yıkamacıda çiziliyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    926 Mesaj
    jantları lastikten ayırırken lastikçilerin kullandıkları sökme makinesi gelişmiş olmalı. buna dikkat edin. kullanılan makinenin mutlaka lastiğin yanağına bastırarak sökülmesini sağlayan yardımcı bir kolu olmalı. özellikle runflat lastikleri çoğu lastik tamircisi janttan ayıramıyor. bu durumda hemen rot balans yaptırdığım yere gidiyorum, lastiği jantından söktürüp lastik tamircisine götürüyorum. bu yöntem haricinde lastikçiler jantların kenarlarını çiziyorlar. lastiği janttan çiziksiz sökme videosuhttps://www.youtube.com/watch?v=6pAdrCdhsMo&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebel -- 25 Mart 2020; 19:58:15 >
    |
    |
  • Jant çizilmesine karşı en büyük önlem, yazlık-kışlık jant lastik takımınız olmalı. Ben hep bu şekilde yaparım. Dikkat eden lastikçi çok az. Yıkama konusunda da kendiniz vakit bulursanız yıkayın, yoksa kirli kirli gezin daha iyi :)
    Jantları tek tek gösterip bak çizik hata yok diye göstereceksiniz fotoğrafını çekeceksiniz çizerseniz yeni jant alacaksınız kabul ediyorsanız taktıracağım & tork olayını soracaksınız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.