Şimdi Ara

Jant Kapağı Boyama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar avangart bronz rengi olarak geçen aracımın jant kapağını aynı renge boyamak istiyorum. Sizce nasıl olur ? Ben gözümde canlandırdığım zaman güzel duruyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Up

• Hocam fotoğraf varsa daha yardımcı olunabilir.

• Profes124 kullanıcısına yanıt
    Jant Kapağı Boyama

Buyur hocam

• Boya beğenmezsen kullanmazsın olur biter.

Set olarak ortalama 50 -70 tl arasında sanırım.

• Liny L kullanıcısına yanıt
    Temiz duruyor hocam. Yine de siz bilirsiniz. Boya sonradan kalkma yapabilir.

• Güncel;

Evet arkadaşlar jant kapağını boyamak yerine yenisini almaya karar verdim.

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jantest-hyundai-14-inc-kirilmaz-esnek-4-adet-jant-kapagi-0283_pdp_576332250

Bu jant kapağını satın aldım. Yarın takıcam, dilerseniz resimlerini burada paylaşabilirim. Jant kapağını siyah aldım ki rengi rengine uysun. Kapı kolları ve aynalarım siyah olduğu için uyum sağlayacağını düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liny -- 26 Kasım 2020; 21:46:53 >

Güle güle kullanın. Saç jantlarınız da gri olduğu için umarım abes durmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jantlar gri oldugu ıcın kötü durabilir.

• tLqA kullanıcısına yanıt
    WarsLife kullanıcısına yanıt
    Stepnenin saç jantı siyah bi ona takıcam bide gri olana takıcam. Eğer siyah olanda daha iyi durursa kaliteli bi sprey boyayla gri saç jantlarını siyaha boyarım.

Uygundur hocam, eğer jantları boyarsanız sıcağa dayanıklı sprey boyalardan satın alın. Boyamadan önce jantları iyice temizleyin ve spreyi uzaktan püskürtün. Belki biliyorsunuzdur ama yine de uyarmak istedim.

• Güncel

Evet arkadaşlar bi stepneye bir de normal lastiğe taktım baktım ki siyahta daha iyi duruyor, jantları siyaha boyama kararı aldım. Yarın öbürgün tüm jantları siyaha boyayıp tam fotolarını burda paylaşacağım, herkese iyi forumlar, iyi geceler.

Jant Kapağı Boyama Jant Kapağı Boyama Jant Kapağı Boyama

lastikleriniz 6 yaşında.. bence kapaktan önce değiştirmeniz gereken başka şeyler var.

• Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor hocam 6 yaşında olduğu ?

soldaki lastikte 0115 diye belirtilen üretim tarihi. 2015 yılı 1. hafta.

• Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, arabayı yeni aldım farketmemişim değiştirme zamanı gelmiş ama lastikler sağlam duruyor. Düzleşme, erime falan yok. Dişlileri halen belirgin
  • Aracın fren performansı ve yol tutuşu çok kötü gelmiyorsa ve özellikle ıslak zeminde sürekli patinaj ya da abs ye düşmüyorsa bence değiştirmeye gerek yok hocam. Lastik yanağında çatlaklar oluşmuşsa değiştirin ama. Ayrıca jant göbek armasını göndermişler mi? Armasız kötü duruyor gibi sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.