Şimdi Ara

JAMO subwoofer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen söylemesi ayıp, 200$a SW410E JAMO aktif SUBWOOFER buldum. Sıfır... Ama elimde herhangi bir amphi receiver yok. şu an almayıda düşünmüyorum. ancak, bu micro sistem müzik setleri var. hem mp3 hemde diğer cd vb. nesneleri çalıyor. acaba bu tip sistemlerde SUB çıkışı olan modeller varmıdır?
    şu an ilkel şartlarda bu woofer'ı kullanıyorum. ama inanılmaz derecede temiz bir bass veriyor. fena gaza geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpkop -- 30 Temmuz 2005, 22:03:36 >

• stereo yada mono amfin var mı_? bağla ona, çalışsın.
  • her müzik setinde mutlaka çıkış vardır.....tabi kaliteli bi müzik setinde........hemde aux denilen özelliği olanları da var.........bu özellikle müzik setini pc,vcd,dvd,tv gibi aletlere bağlayabilirsin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurt_1907

her müzik setinde mutlaka çıkış vardır.....tabi kaliteli bi müzik setinde........hemde aux denilen özelliği olanları da var.........bu özellikle müzik setini pc,vcd,dvd,tv gibi aletlere bağlayabilirsin....

kardeş her mseti ve kalitelisinde sub çıkışı olmaz..
    aux girişi sabbasların hepsinde genel olarak var. Genel olarak sinyali işlediği için çok çeşitli kullanıma(vcd, tv ) izin verebilmekte...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.