Şimdi Ara

Jamo S803 Bookshelf, sıfırdan farksız ve sıfır C81 Center

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Jamo S803 Bookshelf, sıfırdan farksız ve sıfır C81 Center
    Merhabalar,

Yaklaşık 1 yıllık ürünlerdir, titizlikle kullanılmıştır, düşürme, sağını solunu çizme, ezme darbe verme vb. durum kesinlikle yoktur. S803 crossoverlarının elektrolitik kondansatörü yerine tanesi 50TL olan Vifa MKP takılmıştır, tiz karakteri üst seviye üründür.Oldukça da iyi bass yapıyor.

Yanında sıfır, amfi olmadığından kullanılmamış C81 Center hoparlör de veriyorum. Fotolar satıştaki ürünlere aittir. Kutuları atılmıştır ancak özenle kutular kargolarım. Bursa içi elden teslim, diğer illere önce eft sonra kargo yapılır.

Toplamda 3 hoparlör verilecektir, toplu resimdeki 5 hoparlörlerin en ufak 2si satılmıştır.

Fiyat pazarlıksız ve sondur, dip fiyat veriyorum. Satış sebebim, evin hoparlörle dolmuş olması yoksa sesi çok çok iyi hoparlördür. İncelemelerine bakmanızı tavsiye ederim.

Jamo S803 Bookshelf,  sıfırdan farksız ve sıfır C81 Center

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba, 803 çifti ve bir de merkez hoparlör birlikte 1500 TL mi? Tam anlamadım kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.